Balts uz balta

30 Jan 2019

BJC “Daugmale” zālē valda gaišums un miers, jo no 28.janvāra līdz pat 1.martam ikviens ir laipni aicināts apmeklēt mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstādi “Balts uz balta”.

Īstie mākslas cienītāji var novērtēt baltā nokrāsas un izsmalcinātas, rūpīgi izstrādātas detaļas. «Es esmu pārvarējis krāsas robežu un pavēris ceļu uz balto» – tā ir teicis Kazimirs Maļevičs, veidojot savu darbu “Baltais kvadrāts uz baltā fona”. Baltā krāsa ir visvienkāršākā, bet tajā pašā laikā arī sarežģītākā krāsa. Tā mēdz būt sniegbalta, starojoša, bet baltai krāsai ir milions nokrāsu, tādas kā vaniļas, krēma, pērļu, zilganie, smilšu, pelēcīgie un citi toņi.

Izstādē ir aplūkojami 113 jauno mākslinieku darbi.

BJC “Daugmale” aicina ikvienu apmeklēt mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstādi “Balts uz balta”!

Kā arī aicinām aktīvi piedalīties svinīgajā pasākumā “Balts uz balta” 12.februārī plkst.16.00 – darbojoties radošajās darbnīcās un klausoties BJC “Daugmale” audzēkņu muzikālo sniegumu!

Vairāk foto šeit

BJC “Daugmale” zālē valda gaišums un miers, jo no 28.janvāra līdz pat 1.martam ikviens ir laipni aicināts apmeklēt mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstādi “Balts uz balta”. Īstie mākslas cienītāji var novērtēt baltā nokrāsas un izsmalcinātas, rūpīgi izstrādātas detaļas. «Es esmu pārvarējis krāsas robežu un pavēris ceļu uz balto» – tā ir teicis Kazimirs Maļevičs, veidojot […]

READ MORE