Igaunijas Ledus festivāls

13 Mar 2019

BJC “Daugmale” kāpēji kopā ar treneri Kasparu bija devušies uz ziemeļiem izmēģināt savus spēkus Ledus kāpšanas sacensībās.

10.martā Igaunijas galvas pilsētā Tallinā notika jauna formāta sacensības gan bērniem, gan pieaugušajiem, kur kvalifikācijā bija doti 6 maršruti, bet finālā viens. Sacensības notika vienas dienas ietvaros no paša rīta līdz vakaram. Igaunijas alpīnistu federācija bija parūpējusies arī par inventāru, lai dalībniekiem kam nav tik lielas zināšanas šajā sporta veidā būtu iespēja pamēģināt.
BJC “Daugmale”  kāpšanas sportisti spēja parādīt raksturu un uzvarēt gan vīriešu konkurencē, gan sieviešu konkurencē Igaunijas ledus starptautiskajā festivālā.
Apsveicam Elzu Baraku ar izcīnīto 1.vietu un Kristīni Rjabovu ar iegūto 2.vietu
Arī mūsu treneris Kaspars Vilks ar lielisku sniegumu sev nodrošināja 1.vietu.

Apsveicam ar rezultātu!

Vairāk foto šeit

BJC “Daugmale” kāpēji kopā ar treneri Kasparu bija devušies uz ziemeļiem izmēģināt savus spēkus Ledus kāpšanas sacensībās. 10.martā Igaunijas galvas pilsētā Tallinā notika jauna formāta sacensības gan bērniem, gan pieaugušajiem, kur kvalifikācijā bija doti 6 maršruti, bet finālā viens. Sacensības notika vienas dienas ietvaros no paša rīta līdz vakaram. Igaunijas alpīnistu federācija bija parūpējusies arī […]

READ MORE