Izstādes “Krāsainā pasaule” svinīgs pasākums

12 Feb 2019

Piektdien, 8.februārī, Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” priecēja savus apmeklētājus ar košām krāsām mākslas pasaulē, jo ir noticis keramikas darbnīcas un zīmēšanas un gleznošanas studijas audzēkņu darbu izstādes “Krāsainā pasaule” svinīgs pasākums.

Pedagogi Iveta Aigare (Keramikas un darbnīca) un Konstantīns Glazunovs (Zīmēšanas un gleznošanas studija) izstāstīja, ka tapusi šī izstāde, kas tajā piedalās, kādā tehnikā ir veidoti mākslas darbi.

Muzikālas studijas “Gamma” (skolotāja Milāna Akanajeva)  audzēkņi uzdāvināja viesiem un izstādes autoriem skaistu priekšnesumu – dziesmu par krāsaino pasauli, Flautas spēles studijas (pedagogs Diāna Pavlovska)  jaunās audzēknes arī veltīja skaņdarbu māksliniekiem.

Direktora vietniece izglītības jomā Aiga Gūtmane parūpējusies par atraktīviem jautājumiem un skaistu prezentāciju par daudzkrāsainu pasauli, par krāsu uztveri gan psiholoģiskajā aspektā, gan sociālā un kultūras aspektā. A.Gūtmanes uzruna motivēja jaunus māksliniekus un pedagogus radošiem darbiem un turpmākai attīstībai.

Foto no izstādes un pasākuma ŠEIT

Piektdien, 8.februārī, Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” priecēja savus apmeklētājus ar košām krāsām mākslas pasaulē, jo ir noticis keramikas darbnīcas un zīmēšanas un gleznošanas studijas audzēkņu darbu izstādes “Krāsainā pasaule” svinīgs pasākums. Pedagogi Iveta Aigare (Keramikas un darbnīca) un Konstantīns Glazunovs (Zīmēšanas un gleznošanas studija) izstāstīja, ka tapusi šī izstāde, kas tajā piedalās, kādā tehnikā […]

READ MORE