PIRMSSKOLA | |||||||||
Audzēkņu vecums |
Interešu izglītības programma Pedagoga vārds, uzvārds |
Nodarbību vieta | PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | SESTDIENA | SVĒTDIENA |
1,5-3 |
Pirmsskolas vecuma bērnu attīstības pulciņš „Smailīte» – vispusīgi attīstoša programma pirmsskolas vecuma bērniem Ilanta Jātniece-Java |
BJC “Daugmale” Maskavas iela 279/7 |
9.30-10.30 1.i.p. 3.gr. |
9.30-10.30 1.i.p. 1.gr. 11.00-12.00 1.i.p. 2.gr. |
9.30-10.30 1.i.p. 3.gr. |
9.30-10.30 1.i.p. 1.gr. 11.00-12.00 1.i.p. 2.gr. |
|||
3-5 |
“Mazo gudrinieku skola” – vispusīgi attīstoša programma pirmsskolas vecuma bērniem Urzula Skrastiņa |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 304.t. |
11.10-13.10 1.i.p. 1.gr. |
||||||
5-7 |
Pirmsskolas vecuma bērnu attīstoša programma „Sprīdīšu skola” Urzula Skrastiņa |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 304.t. |
9.00-11.00 1.i.p. 1.gr. |
||||||
6-8 |
Integrācijas skoliņa “Rūķīši” – 1.grupa Lilita |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 417.t. |
15.30-16.00 Sarunvaloda un izteiksmīga runa 16.05-16.35 Burtu spēles 16.40-17.10 Ciparu spēles 17.15-17.45 Folklora 17.50-18.20 Sarunvaloda un izteiksmīga runa |
14.40-15.10 Ciparu spēles 15.15-15.45 Burtu spēles 15.50-16.20 Mēs pasaulē 16.25-16.55 Mēs pasaulē |
16.00-16.30 Sarunvaloda un izteiksmīga runa 16.35-17.05 Burtu spēles 17.10-17.40 Ciparu spēles 17.45-18.15 Folklora 18.20-18.50 Sarunvaloda un izteiksmīga runa |
||||
5-7 |
Integrācijas skoliņa “Rūķīši” – 2.grupa Zinaida Hermanoviča |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 417.t. |
10.45-11.15 Ciparu spēles 11.35-12.05 Ciparu spēles 12.10-12.40 Sarunvaloda un izteiksmīga runa |
10.10-10.40 Burtu spēles 10.45-11.15 Burtu spēles 11.35-12.05 Sarunvaloda un izteiksmīga runa |
10.10-10.40 Burtu spēles 10.45-11.15 Ciparu spēles 11.35-12.05 Mēs pasaulē 12.10-12.40 Mēs pasaulē |
10.45-11.15 Sarunvaloda un izteiksmīga runa 11.35-12.05 Sarunvaloda un izteiksmīga runa |
|||
Sandra Bērziņa 26425992 sandra.bieza@inbox.lv sbieza2@edu.riga.lv |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 417.t. |
10.10-10.40 Folklora |
12.10-12.40 Folklora |
||||||
4-6 |
Integrācijas skoliņa “Rūķīši” – 3.grupa Sandra Bērziņa |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 304.t. |
10.45-11.15 Burtu spēles 11.35-12.05 Burtu spēles 12.10-12.40 Sarunvaloda un Izteiksmīga runa |
10.10-10.40 Ciparu spēles 10.45-11.15 Ciparu spēles 11.35-12.05 Sarunvaloda un Izteiksmīga runa |
9.35-10.05 Burtu spēles 10.10-10.40 Folklora 10.45-11.15 Ciparu spēles 11.35-12.05 Mēs pasaulē 12.10-12.40 Mēs pasaulē |
10.10-10.40 Sarunvaloda un Izteiksmīga runa 10.45-11.15 Sarunvaloda un Izteiksmīga runa 11.35-12.05 Folklora |
|||
4-7 |
Mūzika Elīna Stāmure |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 418.t., 304.t. |
9.00-9.30 1.i.p. 1.gr. 9.35-10.05 1.i.p. 2.gr. |
9.00-9.30 1.i.p. 2.gr. 9.35-10.05 1.i.p. 1.gr. |
|||||
4-7 |
Vispusīga fiziskā sagatavotība (VFS) Maruta Karaševska |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 123.t. |
10.10-10.40 0.i.p.1.gr | 12.10-12.40 0.i.p.1.gr. 12.50-13.35 0.i.p.2.gr. |
12.10-12.40 0.i.p.1.gr. 12.50-13.35 0.i.p. 2.gr. |
||||
4-7 |
Rokdarbi un dizains Inga Korņejeva |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 505.t. |
12.45-13.45 1.i.p. 1.gr. |
12.45-13.45 1.i.p. 2.gr. |
12.45-13.45 1.i.p. 1.gr. |
||||
4-7 |
Lego Sandra Bērziņa |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 304.t. |
18.00-19.00 1.i.p. 1.gr. |
17.00-18.00 1.i.p.2.gr. 18.05-19.05 1.i.p.1.gr. |
|||||
VALODAS un VIDE | |||||||||
Audzēkņu vecums |
Interešu izglītības programma Pedagoga vārds, uzvārds |
Nodarbību vieta | PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | SESTDIENA | SVĒTDIENA |
4-7 |
Integrācijas programma bērniem «Runāsim Latviski» Sandra Bērziņa |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 304.t. |
12.50-13.20 1.i.p. 2.gr. |
9.00-9.30 1.i.p. 2.gr. |
|||||
4-7 |
Integrācijas programma bērniem «Runāsim Latviski» Zinaida Hermanoviča |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 417.t. |
9.00-9.30 2.i.p. 1.gr. |
9.00-9.30 2.i.p. 1.gr. |
9.00-10.05 2.i.p. 1.gr. 13.30- 14.35 1.i.p. 1.gr. |
||||
4-7 |
Dabas zinību pulciņš „Pasaule man apkārt” Sandra Bērziņa |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 304.t. |
9.35-10.05 1.i.p.1.gr. |
9.35-10.05 1.i.p.1.gr. |
9.00-9.30 1.i.p.1.gr. |
||||
4-7 |
Dabas zinību pulciņš „Pasaule man apkārt” Zinaida Hermanoviča |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 417.t. |
9.35-10.05 1.i.p. 2.gr. |
12.10-12.40 1.i.p. 2.gr. |
9.35-10.40 1.i.p. 2.gr. |
||||
5-7 |
Angļu valodas klubs „English club” Iveta Eihe |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 505.t. |
16.20-17.20 1.i.p.1.gr. |
||||||
4-6 |
Vides pētnieku gidu skola „Let`s go!” Iveta Eihe |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 505.t. |
13.50-14.50 1.i.p.1.gr. |
13.50-14.50 1.i.p.1.gr. |
|||||
MŪZIKA | |||||||||
Audzēkņu vecums |
Interešu izglītības programma Pedagoga vārds, uzvārds |
Nodarbību vieta | PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | SESTDIENA | SVĒTDIENA |
4-12 |
Vokālais ansamblis Elīna Stāmure |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 418.t. |
15.00- 16.00 1.i.p.1.gr. |
||||||
Bērnu orķestris Svetlana Šalajeva |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 418.t. |
12.50- 13.20 1.i.p. 1.gr. 13.40-14.40 1.i.p. 2.gr. |