Sadarbība ar vecākiem

BJC “Daugmale” pasākumu plāns sadarbībai ar vecākiem

2017./2018. māc. g. II semestrim.

N.p.k. Datums Laiks Vieta Pulciņa nosaukums Pasākums Pedagogs
1. 12.-14.01.2018. SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences (Jūrmala, Latvija) Horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte” Starptautiskais šova programmu konkurss – festivāls
„Ziemassvētku pārsteigums” 
D.Gorska M.Dumberga
2. 17.01.2018. 95. vidusskola Deju kolektīvs “Akvarel” Koncerts vecākiem J.Naumova
3. 17.01.- 18.02.2018. Aglonas iela 39 Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija «BrīnumOta» Audzēkņu darbu izstāde “Atskats uz rudenī paveikto” E.Moisjuka- Vanaga
4. 26.01.2018. Rīgas dome Keramikas darbnīca Starptautiskās bērnu un jauniešu izstādes- konferences „Trejdeksnis” apbalvošanas pasākums

I.Aigare

 

5. 27.01.2018. Aviācijas 15 Lēkšana uz batuta Sacensības “Mūsu cerība”; pēc pasākuma vecāku sanāksme par vasaras nometni, veselības pārbaudēm S.Fokina
6. 27.01.2018. 12.00 Jēkabpils 19a Grieķu- romiešu cīņa, brīvā cīņa. Vecāku sanāksme A.Trubeckojs
7. 02.02.2018. 16.00

Mencendorfa nams,

Grēcinieku 18

Stikla mākslas darbnīca “Mozaīka” 25 gadu jubilejas izstādes “Gadskārtas” atklāšanas pasākums I.Rimicāne
8. 02.02.2018. 17.00 Jēkabpils 19a Šūšanas un piegriešanas darbnīca “Adatiņa” Pulciņa “Adatiņa” vecāku sapulce O.Aļeksejeva
9. 09.02.2018. 15.30 Jēkabpils 19a 401.telpa Horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte” Atklāta nodarbība 3.i.p (2 grupa) M.Dumberga
10. 10.02.2018. Saldus, sporta nams Grieķu- romiešu cīņa, brīvā cīņa. Sacensības grieķu- romiešu cīņā A.Trubeckojs
11. 14.02.2018. 16.00 Jēkabpils 19a Mākslas pulciņi

Svētku pasākums

“Ceļojums manā pasaulē”

I.Zēriete,

I.Eihe,

mākslas pulc. skolotāji

12. 17.02.2018. Igaunija, Valga Grieķu- romiešu cīņa, brīvā cīņa. Starptautiskās sacensības grieķu- romiešu cīņā A.Trubeckojs
13. 17.02.2018. no 10.00

Rīga, Imanta,

Rīgas Anniņmuižas vidusskola

Grieķu- romiešu cīņa, brīvā cīņa. K.Kundziņa Sporta skolas atklātās pārbaudes sacensības brīvajā cīņā A.Šmigarevs
14. 17.02.2018. 17.00 TDS sporta komplekss Skrindu iela 1 Badmintons Pēc sacensībām vecāku sanāksme S.Lozda
15. 23.02.2018. 14.00 Rīga, Peitavas 10-12 Kinoklubs “Horizonts” Ekskursija uz Rīgas Kino muzeju L.Aleksejeva
16. 24.02.2018. Mākslinieciskās jaunrades centrs ”Praktiskās estētikas skola” A. Saharova iela 35 Horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte” Starptautiskais Deju forums “Rīga” 1. kārta D.Gorska M.Dumberga
17. 24.02.2018. K/P „Ziemeļblāzma” Ziemeļblāzmas iela 36, Horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte” Starptautiskais deju festivāls-konkurss „VIA BALTICA” D.Gorska M.Dumberga
18. 02.03.2018. Mākslinieciskās jaunrades centrs ”Praktiskās estētikas skola” A. Saharova iela 35 Horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte” Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss D.Gorska M.Dumberga
19. 07.03.2018. 16.30 Maskavas 279/7 Vizuālā māksla un mākslas terapija Vecāku sapulce I.Ozola
20. 12.03.2018. 15.00 RSC ”Ķengarags” slidotava Datorzinības Pulciņa pasākums- slidošana Ē.Masaļskis
21. 22.03.2018. 18.00 Aviācijas 15 Akrobātikas studija “Melanž” Vecāku sapulce I.Levit
22. 23.03.2018. 17.00 Jēkabpils 19a Studija “Zīmēšana un gleznošana” Vecāku sapulce “Iepazīšanās ar dažādu tehniku daudzveidību vizuālajā mākslā” K.Glazunovs
23.

24.03.2018.

 

14.00 Maskavas 279/7 “Tekstūra un faktūra” Raibās Lieldienas E.Šmite
24. 29.03.2018. 10.00 Jēkabpils 19a Integrācijas skoliņa “Rūķīši” 1.i.p.2.gr.

Pavasara svētki

“Kad saulīte rotājās”

Z.Hermanoviča
25. 29.03.2018. 11.00 Jēkabpils 19a Integrācijas skoliņa “Rūķīši” 1.i.p.3.gr. Pavasara svētki “Pavasaris klāt” S.Bērziņa
26. 30.03.2018 10.00 Ogres ielā 9, 112.t. Šahs Ģimeņu šaha turnīrs Rīgas 75. vidusskolā P.Ni
27. 06.04.2018. 16.00 Jēkabpils 19a Mākslas pulciņi Pasākums “Pavasara lietus dārzs”

I.Zēriete,

mākslas pulc. skolotāji

28. 06.04.2018. 18.15 Strūgu 2 Kartingu konstruēšana, izgatavošana un vadīšana Vecāku sapulce K.Haldins
29. 07.04.2018. NVO nams Ieriķu iela 43A Horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte” Rīgas deju kolektīvu skate – koncerts D.Gorska M.Dumberga
30. 13.04.2018. 17.00 Jēkabpils 19a Dzintara un metāla apstrādes studija “Rotiņa” Vecāku sapulce L.Kalniņa
31. 14.04.2018. 15.00 RTU Animācijas un virtuālās grafikas datoru studija Ekskursija audzēkņiem un viņu vecākiem uz RTU. J.Staverska
32. 27.04.2018. K/P „Ziemeļblāzma” Ziemeļblāzmas iela 36, Horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte” Horeogrāfiskā ansambļa „Pērlīte” 40.gadu  jubilejas koncerts D.Gorska M.Dumberga
33. 27.04.2018. 17.00 Jēkabpils 19a Dzintara un metāla apstrādes studija “Rotiņa” Seminārs- viktorīna audzēkņiem un vecākiem L.Kalniņa
34. 28.04.2018. Jēkabpils 19a Akad. zīm. un gleznošanas studija “BrīnumOta”, keramikas pulciņš “Brīnumpodiņš”, dizaina un pērļošanas pulciņš “Varavīksne” Audzēkņu darbu atskaites izstādes svinīgs atklāšanas pasākums E.Moisjuka- Vanaga
35. 29.04.2018. K/P „VEF” Ropažu iela 2. Horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte” Horeogrāfiskā ansambļa „Pērlīte” 40.gadu jubilejas koncerts D.Gorska M.Dumberga
36. 10.05.2018. 16.00 Jēkabpils 19a

Integrācijas skoliņa “Rūķīši” 1.i.p.1.gr.

Bērnu vokālā studija “Aijajā”

Ģimenes dienai veltīts pasākums

I.Zēriete

E.Stāmure

37. 10.05.2018. 10.00 Jēkabpils 19 a Integrācijas skoliņa “Rūķīši” 1.i.p.2.gr. Māmiņdienai veltīts pasākums “Paldies saku māmiņai” Z.Hermanoviča
38. 10.05.2018. 11.00 Jēkabpils 19a Integrācijas skoliņa “Rūķīši” 1.i.p.3.gr. Māmiņdienai veltīts pasākums “Mīļā, mīļā māmiņa” S.Bērziņa
39. 14.05.2018. 17.00 Jēkabpils 19a

Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija,

Zīmēšanas un papīra plastikas studija “Pūķis”

Radošā darbnīca ar audzēkņu vecāku piedalīšanos B.Ulasa
40. 15.05.2018. 18.45 Aviācijas 15  VFS ar ievirzi lēcienos uz batuta Vecāku sapulce un atklātā nodarbība O.Fjodorova
41. 17.05.2018. RSC “Ķengarags” Visi pulciņi

BJC “Daugmale”

“Ģimeņu svētki”

K.Sparāns,

I.Eihe,

I.Zēriete,

I.Korņejeva,

pulc. skolotāji

42. 18.05.2018. 19.00 Jēkabpils 19a Ģitāras spēles pulciņi Ģitāras spēles pulciņa koncerts vecākiem

A.Oklāns

M.Ķeire

43. 20.05.2018. 15.00 Aviācijas 15 Akrobātikas studija “Melanž” Atskaites koncerts vecākiem I.Levit
44. 22.05.2018. 10.00 Maskavas 279/7 Pirmsskolas vecuma bērnu attīstības pulciņš “Smailīte” 1. gr. “Smailīte” 1.gr. izlaidums I.Jātniece- Java
45. 24.05.2018. 11.00 Maskavas 279/7 Pirmsskolas vecuma bērnu attīstības pulciņš “Smailīte” 2. gr. “Smailīte” 2.gr. izlaidums I.Jātniece- Java
46. 26.05.2018. 12.00 Jēkabpils 19a Bērnu orķestris (akordeona spēle) Koncerts vecākiem S.Šalajeva
47. 29.05.2018. 16.20-17.20 Jēkabpils 19a Angļu val. klubs Noslēguma nodarbība I.Eihe
48. 30.05.2018. 13.50-14.50 Jēkabpils 19a Vides pētnieku Gidu skola Noslēguma nodarbība I.Eihe
49. 31.05.2018. 12.00 Jēkabpils 19a Integrācijas skoliņa “Rūķīši” 1.i.p.2.gr.

Izlaidums

“Paliec sveika, Rūķu zeme”

Z.Hermanoviča
50. 01.06.2018. Mazjumpravas muiža Šahs Ekskursija kopā ar vecākiem P.Ni
51. 24.07.2018.- 29.07.2018. Čehija Mākslas pulciņi Brauciens uz Čehiju- Starptautisko izstādi Lidicē

I.Rimicāne,

pulciņu skolotāji

52.

1x mēn.

23.01., 03.02., 13.02., 06.03., 17.04., 23.05.2018.

Rīga,

Jelgava,

Bauska

Trases automodelisms Trases automodelisma sacensības J.Rage-Raģis
53. Visu māc. gadu Visi pulciņi Elektroniska, telefoniska saziņa ar vecākiem, individuālas sarunas Visu pulciņu skolotāji