Pirmsskola

PIRMSSKOLA

Audzēkņu vecums
Interešu izglītības programma
Pedagoga vārds, uzvārds (kontakti)
Nodarbību vieta
PIRMDIENA
OTRDIENA
TREŠDIENA
CETURTDIENA
PIEKTDIENA
SESTDIENA
SVĒTDIENA
6-8

Integrācijas skoliņa “Rūķīši” – 1.grupa

Inita Zēriete
26141992 initazeriete@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
417.t.
15.30-16.00
Sarunvaloda un izteiksmīga runa
16.05-16.35
Burtu spēles
16.40-17.10
Ciparu spēles
17.15-17.45
Folklora
17.50-18.20
Sarunvaloda un izteiksmīga runa
14.40-15.10
Ciparu spēles
15.15-15.45
Burtu spēles
15.50-16.20
Mēs pasaulē
16.25-16.55
Mēs pasaulē
16.00-16.30
Sarunvaloda un izteiksmīga runa
16.35-17.05
Burtu spēles
17.10-17.40
Ciparu spēles
17.45-18.15
Folklora
18.20-18.50
Sarunvaloda un izteiksmīga runa
5-7

Integrācijas skoliņa “Rūķīši” – 2.grupa

Zinaida Hermanoviča
22320572

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
417.t.
10.45-11.15
Ciparu spēles
11.35-12.05
Ciparu spēles
12.10-12.40
Sarunvaloda un izteiksmīga runa
10.10-10.40
Burtu spēles
10.45-11.15
Burtu spēles
11.35-12.05
Sarunvaloda un izteiksmīga runa
10.10-10.40
Burtu spēles
10.45-11.15
Ciparu spēles
11.35-12.05
Mēs pasaulē
12.10-12.40
Mēs pasaulē
10.45-11.15
Sarunvaloda un izteiksmīga runa
11.35-12.05
Sarunvaloda un izteiksmīga runa
Sandra Bērziņa
26425992
sandra.bieza@inbox.lv
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
417.t.
10.10-10.40
Folklora
12.10-12.40
Folklora
4-6

Integrācijas skoliņa “Rūķīši” – 3.grupa

Sandra Bērziņa
26425992
sandra.bieza@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
304.t.
10.45-11.15
Burtu spēles
11.35-12.05
Burtu spēles
12.10-12.40
Sarunvaloda un Izteiksmīga runa
10.10-10.40
Ciparu spēles
10.45-11.15
Ciparu spēles
11.35-12.05
Sarunvaloda un Izteiksmīga runa
9.35-10.05
Burtu spēles
10.10-10.40
Folklora
10.45-11.15
Ciparu spēles
11.35-12.05
Mēs pasaulē
12.10-12.40
Mēs pasaulē
10.10-10.40
Sarunvaloda un Izteiksmīga runa
10.45-11.15
Sarunvaloda un Izteiksmīga runa
11.35-12.05
Folklora
5-7

Pirmsskolas vecuma bērnu attīstoša programma „Sprīdīšu skola”

Urzula Skrastiņa
29738837
emikarlis@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
304.t.
9.00-11.00
1.i.p. 1.gr.
3-5

“Mazo gudrinieku skola”   – vispusīgi attīstoša programma pirmsskolas vecuma bērniem

Urzula Skrastiņa
29738837
emikarlis@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
304.t.
11.10-13.10
1.i.p. 1.gr.
1,5-3

Pirmsskolas vecuma bērnu attīstības pulciņš „Smailīte» – vispusīgi attīstoša programma pirmsskolas vecuma bērniem

Ilanta Jātniece-Java
26140156
ilanta.jatniece@gmail.com

BJC “Daugmale”
Maskavas iela 279/7
9.30-10.30
1.i.p. 3.gr.
9.30-10.30
1.i.p. 1.gr.
11.00-12.00
1.i.p. 2.gr.
9.30-10.30
1.i.p. 3.gr.
9.30-10.30
1.i.p. 1.gr.
11.00-12.00
1.i.p. 2.gr.
4-7

Integrācijas programma bērniem «Runāsim Latviski»

Sandra Bērziņa
26425992
sandra.bieza@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
304.t.
12.50-13.20
1.i.p. 2.gr.
  9.00-9.30
1.i.p. 2.gr.
4-7

Integrācijas programma bērniem «Runāsim Latviski»

Zinaida Hermanoviča
22320572

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
417.t.
9.00-9.30
2.i.p. 1.gr.
9.00-9.30
2.i.p. 1.gr.
9.00-10.05
2.i.p. 1.gr.
13.30- 14.35
1.i.p. 1.gr.
4-7

Dabas zinību pulciņš „Pasaule man apkārt”

Sandra Bērziņa
26425992
sandra.bieza@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
304.t.
9.35-10.05
1.i.p.1.gr.
9.35-10.05
1.i.p.1.gr.
9.00-9.30
1.i.p.1.gr.
4-7

Dabas zinību pulciņš „Pasaule man apkārt”

Zinaida Hermanoviča
22320572

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
417.t.
9.35-10.05
1.i.p. 2.gr.
12.10-12.40
1.i.p. 2.gr.
9.35-10.40
1.i.p. 2.gr.
4-7

Lego

Sandra Bērziņa
26425992
sandra.bieza@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
304.t.
18.00-19.00
1.i.p. 1.gr.
17.00-18.00
1.i.p.2.gr.
18.05-19.05
1.i.p.1.gr.
4-7

Vispusīga fiziskā sagatavotība (VFS)

Maruta Karaševska
26857272
marga77@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
123.t.
10.10-10.40 0.i.p.1.gr 12.10-12.40 0.i.p.1.gr.
12.50-13.35
0.i.p.2.gr.
12.10-12.40 0.i.p.1.gr.
12.50-13.35
0.i.p. 2.gr.
3-7

Rokdarbi un dizains

Inga Korņejeva
29793026
bingo@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
505.t.
12.45-13.45
1.i.p. 1.gr.
12.45-13.45
1.i.p. 2.gr.
12.45-13.45
1.i.p. 1.gr.
3-7

Mūzika

Elīna Stāmure
29697035
elina.21@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
418.t., 304.t.
9.00-9.30
1.i.p. 1.gr.
9.35-10.05
1.i.p. 2.gr.
9.00-9.30
1.i.p. 2.gr.
9.35-10.05
1.i.p. 1.gr.

VALODAS un VIDE

Audzēkņu vecums
Interešu izglītības programma
Pedagoga vārds, uzvārds (kontakti)
Nodarbību vieta
PIRMDIENA
OTRDIENA
TREŠDIENA
CETURTDIENA
PIEKTDIENA
SESTDIENA
SVĒTDIENA
5-7

Angļu valodas klubs „English club”

Iveta Eihe
26891216
ivetaliana@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
505.t.
16.20-17.20
1.i.p.1.gr.
4-6

Vides pētnieku gidu skola „Let`s go!”

Iveta Eihe
26891216
ivetaliana@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
505.t.
13.50-14.50
1.i.p.1.gr.
13.50-14.50
1.i.p.1.gr.

MŪZIKA

Audzēkņu vecums
Interešu izglītības programma
Pedagoga vārds, uzvārds (kontakti)
Nodarbību vieta
PIRMDIENA
OTRDIENA
TREŠDIENA
CETURTDIENA
PIEKTDIENA
SESTDIENA
SVĒTDIENA
4-12

Vokālais ansamblis

Elīna Stāmure
29697035
elina.21@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
418.t.
15.00- 16.00
1.i.p.1.gr.
 4-25

Bērnu orķestris

Svetlana Šalajeva
29861775
soprani@mail.ru

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
418.t.
12.50- 13.20
1.i.p. 1.gr.
13.40-14.40
1.i.p. 2.gr.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *