Teātris un Mūzika

TEĀTRIS

Audzēkņu vecums
Interešu izglītības programma
Pedagoga vārds, uzvārds (kontakti)
Nodarbību vieta
PIRMDIENA
OTRDIENA
TREŠDIENA
CETURTDIENA
PIEKTDIENA
SESTDIENA
SVĒTDIENA
6-18

Leļļu teātris

Olga Firsova
26010148
olga.firsova.17@mail.ru

Rīgas 86. vidusskola
Ilūkstes iela 10
215., 214.t.
12.50-13.30
1.i.p.1.gr.
13.35-14.15
2.i.p.1.gr.
12.50-13.30
1.i.p.1.gr.
13.35-14.55
2.i.p.1.gr.
12.50-13.30
2.i.p.1.gr.

MŪZIKA

Audzēkņu vecums
Interešu izglītības programma
Pedagoga vārds, uzvārds  (kontakti)
Nodarbību vieta
PIRMDIENA
OTRDIENA
TREŠDIENA
CETURTDIENA
PIEKTDIENA
SESTDIENA
SVĒTDIENA
7-16

Vokālais ansamblis

Sanita Blīve
26425818
Sanitablive@gmail.com

BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
203.t.
15.15-15.55
1.i.p.1.gr.
16.00-16.40
16.45-17.25
3.i.p.1.gr.
14.30-15.10 1.i.p.1.gr.
15.15-16.40 3.i.p.1.gr.
4-12

Vokālais ansamblis

Elīna Stāmure
29697035
elina.21@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
304.t.
15.00- 16.00
1.i.p.1.gr.
7-16

Muzikālā studija «Gamma» + solfedžo

Milana Akanajeva
22086712
milana100791@mail.ru

BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
203.t.
13.20-14.40
1.i.p. 2.gr.
14.45-16.05
1.i.p. 2.gr.
16.10-17.30
1.i.p. 1.gr.
17.35-19.35
1.i.p. 1.gr.
14.00- 18.00
1.i.p. 1.gr.
13.00-15.45
1.i.p. 3.gr.
15.50-18.35
1.i.p. 4.gr.
12-25

Populārās mūzikas ansamblis

Milana Akanajeva
22086712
milana100791@mail.ru

BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
203.t.
14.00-18.00
1.i.p. 1.gr.
7-16

Muzikālā studija „Gamma” /flauta/

Diāna Pavlovska
28890193
pavlovska.diana@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
205.t.
15.00-19.00
1.i.p.1.gr.
12-25

Ģitāras spēle

Evita  Bambāne
26863661 evita.bambane@gmail.com

BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
15.00-17.40
1.i.p.2.gr.
13.00-17.00
1.i.p.1.gr.
17.10-18.30
1.i.p.2.gr.
10-25

Ģitārspēles apmācība

Mārtiņš Ķeire
28244963
martins.keire@gmail.com

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
414.t.
17.00-18.20
1.i.p.1.gr.
17.00-18.20
1.i.p.2.gr.
18.30-19.50
1.i.p.2.gr.
306.t. 17.00-18.20
1.i.p.1.gr.
16.20-17.40     1.i.p. 1.gr.
18.00 – 19.20 1.i.p.2.gr.
8-25

Ģitārspēles apmācība

Andris Oklans
26267545
a.oklans@gmail.com

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
414.t.
13.30-14.50
1.i.p.2.gr.
13.30-16.20
1.i.p.1.gr.
16.30-19.20
2.i.p.1.gr.
19.30-20.50
2.i.p.2.gr.
13.30-14.50
1.i.p.2.gr.
13.30-14.50
1.i.p.1.gr.
15.00-16.20
2.i.p.1.gr.
16.30-17.50
1.i.p.2.gr.
18.00-20.50
2.i.p.2.gr.
 4-25

Bērnu orķestris

Svetlana Šalajeva
29861775
soprani@mail.ru

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
418.t.
12.50- 13.20
1.i.p. 1.gr.
13.40-14.40
1.i.p. 2.gr.
7-25

+ akordeona spēle

Svetlana Šalajeva
29861775
soprani@mail.ru

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
418.t.
15.00 -16.00 1.i.p.1.gr.
16.05-17.45  2.i.p.1.gr.
17.50-18.50 1.i.p.1.gr.
9.40-11.40 1.i.p.1.gr.
11.45-14.45 2.i.p.1.gr.
3-7

Mūzika

Elīna Stāmure
29697035
elina.21@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
417.t., 304.t.
9.00-9.30
1.i.p. 1.gr.
9.35-10.05
1.i.p. 2.gr.
9.00-9.30
1.i.p. 2.gr.
9.35-10.05
1.i.p. 1.gr.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *