bjcdaugmale@riga.lv Jēkabpils iela 19a , Aglonas iela 39 , Maskavas iela 279/7 , Aviācijas iela 15 , Strūgu iela 2 , Maskavas iela 283b
Menu

Bērnu un jauniešu centrs "Daugmale"

Audzēkņu uzņemšana

BJC “Daugmale” uzņem audzēkņus vecumā no 2 līdz 25 gadiem. 3 viegli soļi, kā pieteikties: Izvēlēties pulciņu Satikties, sazināties ar pulciņa pedagogu, lai iepazītos ar mācību programmu, precizētu zināšanu prasmju

READ MORE

Kontakti

Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” Spied uz katra virsraksta un uzzini vairāk! –>Jēkabpils iela 19a –> Aglonas iela 39 –> Aviācijas iela 15 e-pasts: bjcdaugmale@riga.lv Rīga, LV-1003 Tel.: 67229951; 67213595  tel.:

READ MORE

Līdzfinansējums

Visas BJC “Daugmale” interešu izglītības programmas finansē Rīgas pašvaldība. Pamatā apmeklētājiem tās ir par brīvu. Dažām programmām ir nepieciešams vecāku neliels līdzfinansējums. Līdzfinansējuma apmērs interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmām

READ MORE

Interešu izglītības sistēma RĪGĀ

Interešu izglītības mācību programmu īstenošanas pamatprincipi “…izglītības ir pakāpe nobeigts izglītības posms, kas ietver organizētu un secīgi īstenotu izglītības ieguvi” /Izglītības likums/ Mācību programmas īsteno vienā vai vairākās izglītības pakāpēs (RD IKSD noteikumu izpratnē) : 1.

READ MORE

 

 
Interešu izglītības programma
Pedagoga vārds, uzvārds  (kontakti)
Nodarbību vieta
PIRMDIENA
OTRDIENA
TREŠDIENA
CETURTDIENA
PIEKTDIENA
SESTDIENA
SVĒTDIENA
audz. vec.

Šahs

Polina Ni

29653095
polni@inbox.lv

Ebreju privātā vidusskola “Habad”
Lāčplēša iela 141
308.t.
12.00-14.00
1.i.p.2.gr.
5-25
Š. Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola
Miera iela 62
18.t.
13.15-15.15
1.i.p.3.gr.
Rīgas 75.vidusskola
Ogres iela 9
112.t.
16.30-17.50
2.i.p.1.gr.
17.55-19.15
4.i.p.1.gr.
16.30-17.50
2.i.p.1.gr.
17.55-20.00
4.i.p.1.gr.
10.00-12.45
4.i.p.1.gr.
12.50-15.30
1.i.p.4.gr.
vai sacensības saskaņā ar Nolikumu
Rīgas Austrumu vidusskola
Viļānu iela 13
215.t.
14.15-15.35 1.i.p.1.gr.
15.40-17.00 1.i.p.1.gr.

Riteņbraukšana

Anatolijs Belozerovs

27855303
Anatolijs_Belozerovs @inbox.lv

Rīgas 28.vidusskola
Sliežu iela 23
kabata, vestibils
17.00-19.00  5.i.p.1.gr. 17.00-19.00  5.i.p.1.gr. Katra mēneša 2./ 3.,/4.sestdienā un/vai svētdienā  sacensības saskaņā ar Nolikumu 5.p.1.gr. 8 stundas/ 10-25
Rīgas 28.vidusskola
Sliežu iela 23
sporta zāle
10.00-12.40  5.i.p.1.gr.

Futbols

Viktors Suraks

29872149
vikis14@inbox.lv

BJC “Daugmale”
RSC “Kengarags”
Maskavas ielā 283b
15.00-18.40 1.i.p.1.gr. 15.20-16.00 1.i.p.1.gr. 16.40-18.00 1.i.p.1.gr. 10-25

Badmintons

Salvis Lozda

26165818
salvislozda@inbox.lv

Elektrum Olimpiskais centrs
Grostonas iela 6b
17.00-19.00  3.i.p.1.gr. 8-15
Kaņiera iela 15
sporta zāle
19.30-21.30 4.i.p.1.gr. 10.00-10.40 3.i.p.1.gr.
10.50-12.10 4.i.p.1.gr.
VEF 16.00-17.00 3.i.p. 1.gr.
17.05-18.05 4.i.p.1.gr.
/vai sacensības saskaņā ar Nolikumu
O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola
Skrindu iela 1
Sporta komplekss
18.00-18.40
3.i.p.1.gr.
18.45-20.05
4.i.p.1.gr.
18.00-19.00
3.i.p.1.gr.
19.05-20.05
4.i.p.1.gr.

Vispārattīstošo vingrojumu un akrobātikas pamatelementu apmācības grupa “Tik-tak”

Irina Jevdokimova

29668642
irinajevdok@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
105.t.
16.20-17.40
1.i.p.2.gr.
9.00-10.20
1.i.p.1.gr.
5-10
BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
– cīņas paklājs
17.45-19.05
1.i.p.2.gr.
17.40-19.00
1.i.p.1.gr.

VFS – RSC “Kengarags”

Linda Ansone

26729913
lindatrenere@gmail.com

BJC “Daugmale”
RSC “Kengarags”
Maskavas ielā 283b
13.30-15.30 0.i.p.1.gr. 18.30-20.30 0.i.p.2.gr.

VFS – RSC “Kengarags”

Kaspars Sparāns

22720465
ksparans@gmail.com

BJC “Daugmale”
RSC “Kengarags”
Maskavas ielā 283b
14.30-15.30
0.i.p.1.gr.
16.00-17.00
0.i.p.2.gr.
14.00-15.00
0.i.p.1.gr.
15.10-16.10
0.i.p.2.gr.
6-20

Karate

Pauls Jurjāns

29238800
pauls.jurjans@inbox.lv

Rīgas sporta Manēža
Maskavas iela 160
16.00-17.20
2.i.p.1.gr.
17.30-18.50
4.i.p. 1.gr.
19.00-21.10
5.i.p. 1.gr.
17.30-18.50
1.i.p.1.gr.
19.00-21.00
5.i.p.1.i.p.
16.00-17.20
2.i.p.1.gr.
17.30-18.50
4.i.p.1.gr.
19.00-20.20
5.i.p.1.gr.
17.30-18.50
1.i.p.1.gr.
19.00-21.00
4.i.p.1.i.p.
16.00-17.20
2.i.p.1.gr.
17.30-18.50
4.i.p.1.gr.
19.00-20.20
5.i.p.1.gr.
Katra mēneša 3./4.svētdienā sacensības 4.i.p.1.gr. saskaņā ar nolikumu 4 st. 6-25

Karate do

Gints Feldmanis

26455279
kekomi@inbox.lv

Kaņiera iela 15
sporta zāle
19.00-20.20
3.i.p.1.gr.
20.30-21.50
4.i.p.1.gr.
19.00-20.20
3.i.p.1.gr.
20.30-22.30
4.i.p.1.gr.
19.00-20.20
3.i.p.1.gr.
20.30-21.50
4.i.p.1.gr.
15.00-15.40
1.i.p.1.gr.
15.50-16.30
2.i.p.1.gr.
16.40-18.00
3.i.p.1.gr.
18.10-20.10
4.i.p. 1.gr.
4-25
BJC “Daugmale”
Strūgu iela 2
17.00-17.40
1.i.p.1.gr.
17.50-18.30
2.i.p.1.gr.
17.00-17.40
1.i.p.1.gr.
17.50-18.30
2.i.p.1.gr.
17.00-17.40
1.i.p.1.gr.
17.50-18.30
2.i.p.1.gr.
/ vai sacensības saskaņā ar nolikumu

Karate do

Jānis Kurzemnieks

27446332
janis.kurzemnieks @inbox.lv

BJC “Daugmale”
Strūgu iela 2
18.40-20.00
1.i.p.1.gr.
18.40-20.00
1.i.p.1.gr.
4-25

Grieķu-romiešu cīņa

Andrejs Trubeckojs

29617768
dbebri@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
123.t. – cīņas paklājs
16.00-17.20
3.i.p.1.gr.
17.30-18.50
5.i.p.2.gr.
19.00-20.20
5.i.p.1.gr.
15.30-16.50
3.i.p.2.gr.
17.00-18.20
5.i.p.2.gr.
18.30-19.50
5.i.p.1.gr.
16.00-17.20
3.i.p.1.gr.
17.30-18.50
5.i.p.2.gr.
19.00-21.00
5.i.p.1.gr.
15.30-16.50
3.i.p.2.gr.
17.00-18.20
5.i.p.2.gr.
18.30-20.30
5.i.p.1.gr.
15.20-16.00   1.i.p.1.gr.
16.10-17.30   3.i.p.1.gr.
17.40-19.00  5.i.p.2.gr.
19.10-20.30  5.i.p.1.gr.
7.50 – 9.10  5.i.p.1.,2.gr. (baseins Rīgas 95.vsk. Vienības g.178/3)
9.30-10.10  1.i.p.1.gr.
10.20-11.40  3.i.p.2.gr.
11.50-13.10  3.i.p.1.gr.
vai sacensības saskaņā ar nolikumu
7-25

Grieķu-romiešu cīņa, brīvā cīņa

Jurijs Mihailovs

29526097
dbebri@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
107.t. – cīņas paklājs
15.00-16.20
2.i.p.1.gr.
16.30-18.30
4.i.p.1.gr.
18.40-20.00
5.i.p. 1.gr.
16.00-18.45
5.i.p. 2.gr.
18.50-20.10
5.i.p. 1.gr.
15.00-16.20
2.i.p.1.gr.
16.30-18.30
4.i.p.1.gr.
18.40-20.00
5.i.p.1.gr.
16.00-18.45
5.i.p.2.gr.
18.50-20.10
5.i.p.1.gr.
15.00-16.20
2.i.p.1.gr.
16.30-18.30
4.i.p.1.gr.
18.40-20.00
5.i.p.1.gr.
9.00-9.40
4.i.p.1.gr.
9.50-12.35
5.i.p.2.gr.
12.40-14.00
5.i.p.1.gr.
vai sacensības saskaņā ar nolikumu
7-25

Grieķu-romiešu cīņa, brīvā cīņa

Andrejs Šmigarevs

29510120
shmygarev@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39 – cīņas paklājs
14.30-15.50
4.i.p.1.gr.
16.00-17.20
3.i.p.1.gr.
14.30-15.50
1.i.p.1.gr.
16.00-17.20
2.i.p.1.gr.
14.30-15.50
4.i.p.1.gr.
16.00-17.20
3.i.p.1.gr.
17.30-18.10
2.i.p.1.gr.
14.30-15.50
1.i.p.1.gr.
16.00-18.00 4.i.p.1.gr.
14.30-15.50
4.i.p. 1.gr.
16.00-17.20
3.i.p. 1.gr.
17.30-18.10
2.i.p.1.gr.
9.40-11.00
2.i.p.1.gr.
11.10-12.30
3.i.p.1.gr.
12.40-13.20
4.i.p.1.gr.
vai sacensības saskaņā ar nolikumu
7-25

Kāpšanas sports 

Kaspars Vilks

28799205
vilcinjsh3@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
17.00-18.20
1.i.p.1.gr.
18.30-19.50
1.i.p.2.gr.
20.00-21.20
3.i.p.1.gr.
/sacensības 1 reiz mēnesī saskaņā ar nolikumu
17.00-18.20
1.i.p.1.gr.
18.30-19.50
1.i.p.2.gr.
20.00-21.20
3.i.p.1.gr.
7-25
Lomonosova iela 1
TSI sporta zāle
15.00-16.20 3.i.p.1.gr.

Kāpšanas sports 

Artūrs Dombrovskis

25451115
dombrovskis.art @gmail.com

*audzēkņi pilngadīgi

BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
19.10-20.30
1.i.p.1.gr.
20.35-22.35*
2.i.p.1.gr.
19.10-20.30
1.i.p.1.gr.
20.35-22.35*
2.i.p.2.gr.
17.25-19.25  2.i.p.1.gr.
19.30-21.30  2.i.p.2.gr.
7-25

Kāpšanas sports 

Ilona Purmale

29149767
ilona-kalni@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
16.05-17.25
1.i.p.1.gr.
17.30-19.30
2.i.p.1.gr.
16.05-17.25
1.i.p.2.gr.
17.30-19.30
2.i.p.1.gr.
16.05-17.25
1.i.p.1.gr.
17.30-18.50
1.i.p.2.gr.
7-25

Kāpšanas sports 

Linda Ansone

26729913
lindatrenere@gmail.com

BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
15.00-16.20 1.i.p.3.gr.
16.30-17.50 1.i.p.1.gr.
18.00-19.20 1.i.p.2.gr.
19.30-20.50 1.i.p.5.gr.
15.00-16.20 1.i.p.6.gr.
16.30-17.50 1.i.p.4.gr.
16.00-17.20  1.i.p.2.gr.
17.30-18.50  1.i.p.3.gr.
19.00-20.20  1.i.p.6.gr.
10.30-11.50  1.i.p.5.gr.
12.00-13.20  1.i.p.1.gr.
13.30-14.50  1.i.p.4.gr.
7-25

Kāpšanas sports 

Gundega Meļķe

29729860
gundegam@gmail.com

BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
17.00-18.20 1.i.p.1.gr. 16.00-17.20 1.i.p.1.gr. 7-25

Alpīnisms

Liāna Lezdiņa

29214860
liana.lezdina@gmail.com

BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
17.30-18.50
2.i.p.1.gr.
19.00-21.00
4.i.p.1.gr.
17.30-18.50
2.i.p.1.gr.
19.00-21.00
4.i.p.1.gr.
2.pak.
katra mēneša 3.sestdienā 8 st. pārgājiens vai sacensības saskaņā ar rīkojumu/
nolikumu
4.pak.
katra mēneša 2.sestdienā 8 st. pārgājiens vai sacensības saskaņā ar rīkojumu/
nolikumu
7-25

Akrobātikas studija “Melanž”

Irina Levit

29932786
nadezda0704@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Aviācijas iela 15
18.00-19.20
1.i.p.1.gr.
19.25-21.25
3.i.p.1.gr.
18.00-19.20
1.i.p.2.gr.
19.30-21.30
3.i.p.1.gr.
18.00-19.20
1.i.p.2.gr.
19.25-20.45
3.i.p.1.gr.
4-20

Lēkšana uz batuta

Ludmila Tarasenko

29163563
ludmila.t71@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Aviācijas iela 15
13.25-14.45
4.i.p.1.gr.
14.50-16.50
5.i.p.1.gr.
17.00-18.20
3.i.p.1.gr.
18.30-19.50
1.i.p.1.gr.
13.25-14.45
4.i.p.1.gr.
14.50-16.50
5.i.p.1.gr.
17.00-18.20
3.i.p.1.gr.
18.30-19.50
1.i.p.1.gr.
13.30-14.50
4.i.p.1.gr.
14.55-16.55
5.i.p.1.gr.
17.00-17.40
3.i.p.1.gr.
8.30-10.30  5.i.p.1.gr.
10.35-11.15  4.i.p.1.gr.
5-20
Rīgas Vingrošanas skola
Miera iela 62
Sporta zāle
19.30-21.30
4.i.p.1.gr.
19.30-21.30
4.i.p.1.gr.

Lēkšana uz batuta

Svetlana Fokina

29677553
aquamarin@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Aviācijas iela 15
15.30-16.50
1.i.p.2.gr.
17.00-18.20
3.i.p.1.gr
18.25-19.45
1.i.p.1.gr.
19.50-20.30
3.i.p.1.gr.
17.00-18.20
2.i.p.1.gr.
18.25-19.45
1.i.p.2.gr.
19.50-20.30
3.i.p.1.gr.
17.00-18.20
2.i.p.1.gr.
18.25-19.45
3.i.p.1.gr.
18.00-19.20  1.i.p.1.gr. 10.30-11.50  2.i.p.1.gr.
11.55-13.15  3.i.p.1.gr.
6-20

Lēkšana uz batuta

Raimonds Končis

22122132
r.lv@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Aviācijas iela 15
9.00-  10.20 1.i.p.1.gr.
10.25-11.45 1.i.p.2.gr.
6-20
Rīgas Vingrošanas skola
Miera iela 62
sporta zāle
19.30-21.30
1.i.p.1.gr.
19.30-21.30
1.i.p.2.gr.

Lēkšana uz batuta

Olga Fjodorova

25936355
olja62@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Aviācijas iela 15
6-20

Lēkšana uz batuta

Vera Antone

29826859
veratone@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Aviācijas iela 15
13.30-14.50
2.i.p.1.gr.
15.00-16.20
3.i.p.1.gr.
16.30-18.30
5.i.p.1.gr.
18.40-20.00
1.i.p.1.gr.
13.30-14.50
2.i.p.1.gr.
15.00-16.20
3.i.p.1.gr.
16.30-18.30
5.i.p.1.gr.
18.40-20.00
1.i.p.2.gr.
14.00-15.20
2.i.p.1.gr.
15.30-16.50
3.i.p.1.gr.
17.00-19.00
5.i.p.1.gr.
13.25-15.25  5.i.p.1.gr.
15.30-16.50  3.i.p.1.gr.
11.00-12.20  1.i.p.1.gr.
12.30-13.50  1.i.p.2.gr.
6-20

VFS

Ludmila Tarasenko

29163563
ludmila.t71@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
vingrošanas zālē (2.stāvā)
10.00-10.45
0.i.p.1.gr.
10.00-10.45
0.i.p.1.gr.
2-6

VFS ar ievirzi batutā

Olga Fjodorova

25936355
olja62@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Aviācijas iela 15
19.00-20.00 0.i.p.1.gr. 18.40-19.40 0.i.p.1.gr.
VFS – vispusīgā fiziskā sagatavošana
SFS – speciālā fiziskā sagatavošanaOlga Fjodorova25936355
olja62@inbox.lv
BJC “Daugmale”
Aviācijas iela 15
16.20-17.40
0.i.p.3.gr.
18.15-19.15
0.i.p.1.gr. p
17.00-18.00
0.i.p.2.gr.
18.15-19.15
0.i.p.1.gr
16.20-17.40
0.i.p.3.gr.
18.00-19.00
0.i.p.2.gr
3,5-5
/VFS/
5-12
/SFS/

VFS

Irina Levit

29932786
nadezda0704@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Aviācijas iela 15
13.30-14.10 0.i.p.3.gr
14.15-14.55 0.i.p.4.gr.
15.00-16.20
0.i.p.1.gr.
16.30-17.50
0.i.p.2.gr.
15.00-16.20
0.i.p.3.gr.
16.30-17.50
0.i.p.4.gr.
15.00-16.20
0.i.p.1.gr.
16.30-17.50
0.i.p.2.gr.
14.00-14.40
0.i.p.3.gr.
14.45-15.25
0.i.p.4.gr.
6-12