Interešu izglītības programmaPedagoga vārds, uzvārds (kontakti) |
Nodarbību vieta |
PIRMDIENA |
OTRDIENA |
TREŠDIENA |
CETURTDIENA |
PIEKTDIENA |
SESTDIENA |
SVĒTDIENA |
audz. vec. |
Šahs Polina Ni 29653095 |
Ebreju privātā vidusskola “Habad” Lāčplēša iela 141 308.t. |
12.00-14.00 1.i.p.2.gr. |
5-25 | ||||||
Š. Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola Miera iela 62 18.t. |
13.15-15.15 1.i.p.3.gr. |
||||||||
Rīgas 75.vidusskola Ogres iela 9 112.t. |
16.30-17.50 2.i.p.1.gr. 17.55-19.15 4.i.p.1.gr. |
16.30-17.50 2.i.p.1.gr. 17.55-20.00 4.i.p.1.gr. |
10.00-12.45 4.i.p.1.gr. 12.50-15.30 1.i.p.4.gr. vai sacensības saskaņā ar Nolikumu |
||||||
Rīgas Austrumu vidusskola Viļānu iela 13 215.t. |
14.15-15.35 1.i.p.1.gr. 15.40-17.00 1.i.p.1.gr. |
||||||||
Riteņbraukšana Anatolijs Belozerovs 27855303 |
Rīgas 28.vidusskola Sliežu iela 23 kabata, vestibils |
17.00-19.00 5.i.p.1.gr. | 17.00-19.00 5.i.p.1.gr. | Katra mēneša 2./ 3.,/4.sestdienā un/vai svētdienā sacensības saskaņā ar Nolikumu 5.p.1.gr. 8 stundas/ | 10-25 | ||||
Rīgas 28.vidusskola Sliežu iela 23 sporta zāle |
10.00-12.40 5.i.p.1.gr. | ||||||||
Futbols Viktors Suraks 29872149 |
BJC “Daugmale” RSC “Kengarags” Maskavas ielā 283b |
15.00-18.40 1.i.p.1.gr. | 15.20-16.00 1.i.p.1.gr. | 16.40-18.00 1.i.p.1.gr. | 10-25 | ||||
Badmintons Salvis Lozda 26165818 |
Elektrum Olimpiskais centrs Grostonas iela 6b |
17.00-19.00 3.i.p.1.gr. | 8-15 | ||||||
Kaņiera iela 15 sporta zāle |
19.30-21.30 4.i.p.1.gr. | 10.00-10.40 3.i.p.1.gr. 10.50-12.10 4.i.p.1.gr. |
|||||||
VEF | 16.00-17.00 3.i.p. 1.gr. 17.05-18.05 4.i.p.1.gr. |
/vai sacensības saskaņā ar Nolikumu | |||||||
O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola Skrindu iela 1 Sporta komplekss |
18.00-18.40 3.i.p.1.gr. 18.45-20.05 4.i.p.1.gr. |
18.00-19.00 3.i.p.1.gr. 19.05-20.05 4.i.p.1.gr. |
|||||||
Vispārattīstošo vingrojumu un akrobātikas pamatelementu apmācības grupa “Tik-tak” Irina Jevdokimova 29668642 |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 105.t. |
16.20-17.40 1.i.p.2.gr. |
9.00-10.20 1.i.p.1.gr. |
5-10 | |||||
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 – cīņas paklājs |
17.45-19.05 1.i.p.2.gr. |
17.40-19.00 1.i.p.1.gr. |
|||||||
VFS – RSC “Kengarags” Linda Ansone 26729913 |
BJC “Daugmale” RSC “Kengarags” Maskavas ielā 283b |
13.30-15.30 0.i.p.1.gr. | 18.30-20.30 0.i.p.2.gr. | ||||||
VFS – RSC “Kengarags” Kaspars Sparāns 22720465 |
BJC “Daugmale” RSC “Kengarags” Maskavas ielā 283b |
14.30-15.30 0.i.p.1.gr. 16.00-17.00 0.i.p.2.gr. |
14.00-15.00 0.i.p.1.gr. 15.10-16.10 0.i.p.2.gr. |
6-20 | |||||
Karate Pauls Jurjāns 29238800 |
Rīgas sporta Manēža Maskavas iela 160 |
16.00-17.20 2.i.p.1.gr. 17.30-18.50 4.i.p. 1.gr. 19.00-21.10 5.i.p. 1.gr. |
17.30-18.50 1.i.p.1.gr. 19.00-21.00 5.i.p.1.i.p. |
16.00-17.20 2.i.p.1.gr. 17.30-18.50 4.i.p.1.gr. 19.00-20.20 5.i.p.1.gr. |
17.30-18.50 1.i.p.1.gr. 19.00-21.00 4.i.p.1.i.p. |
16.00-17.20 2.i.p.1.gr. 17.30-18.50 4.i.p.1.gr. 19.00-20.20 5.i.p.1.gr. |
Katra mēneša 3./4.svētdienā sacensības 4.i.p.1.gr. saskaņā ar nolikumu 4 st. | 6-25 | |
Karate do Gints Feldmanis 26455279 |
Kaņiera iela 15 sporta zāle |
19.00-20.20 3.i.p.1.gr. 20.30-21.50 4.i.p.1.gr. |
19.00-20.20 3.i.p.1.gr. 20.30-22.30 4.i.p.1.gr. |
19.00-20.20 3.i.p.1.gr. 20.30-21.50 4.i.p.1.gr. |
15.00-15.40 1.i.p.1.gr. 15.50-16.30 2.i.p.1.gr. 16.40-18.00 3.i.p.1.gr. 18.10-20.10 4.i.p. 1.gr. |
4-25 | |||
BJC “Daugmale” Strūgu iela 2 |
17.00-17.40 1.i.p.1.gr. 17.50-18.30 2.i.p.1.gr. |
17.00-17.40 1.i.p.1.gr. 17.50-18.30 2.i.p.1.gr. |
17.00-17.40 1.i.p.1.gr. 17.50-18.30 2.i.p.1.gr. |
/ vai sacensības saskaņā ar nolikumu | |||||
Karate do Jānis Kurzemnieks 27446332 |
BJC “Daugmale” Strūgu iela 2 |
18.40-20.00 1.i.p.1.gr. |
18.40-20.00 1.i.p.1.gr. |
4-25 | |||||
Grieķu-romiešu cīņa Andrejs Trubeckojs 29617768 |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 123.t. – cīņas paklājs |
16.00-17.20 3.i.p.1.gr. 17.30-18.50 5.i.p.2.gr. 19.00-20.20 5.i.p.1.gr. |
15.30-16.50 3.i.p.2.gr. 17.00-18.20 5.i.p.2.gr. 18.30-19.50 5.i.p.1.gr. |
16.00-17.20 3.i.p.1.gr. 17.30-18.50 5.i.p.2.gr. 19.00-21.00 5.i.p.1.gr. |
15.30-16.50 3.i.p.2.gr. 17.00-18.20 5.i.p.2.gr. 18.30-20.30 5.i.p.1.gr. |
15.20-16.00 1.i.p.1.gr. 16.10-17.30 3.i.p.1.gr. 17.40-19.00 5.i.p.2.gr. 19.10-20.30 5.i.p.1.gr. |
7.50 – 9.10 5.i.p.1.,2.gr. (baseins Rīgas 95.vsk. Vienības g.178/3) 9.30-10.10 1.i.p.1.gr. 10.20-11.40 3.i.p.2.gr. 11.50-13.10 3.i.p.1.gr. vai sacensības saskaņā ar nolikumu |
7-25 | |
Grieķu-romiešu cīņa, brīvā cīņa Jurijs Mihailovs 29526097 |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 107.t. – cīņas paklājs |
15.00-16.20 2.i.p.1.gr. 16.30-18.30 4.i.p.1.gr. 18.40-20.00 5.i.p. 1.gr. |
16.00-18.45 5.i.p. 2.gr. 18.50-20.10 5.i.p. 1.gr. |
15.00-16.20 2.i.p.1.gr. 16.30-18.30 4.i.p.1.gr. 18.40-20.00 5.i.p.1.gr. |
16.00-18.45 5.i.p.2.gr. 18.50-20.10 5.i.p.1.gr. |
15.00-16.20 2.i.p.1.gr. 16.30-18.30 4.i.p.1.gr. 18.40-20.00 5.i.p.1.gr. |
9.00-9.40 4.i.p.1.gr. 9.50-12.35 5.i.p.2.gr. 12.40-14.00 5.i.p.1.gr. vai sacensības saskaņā ar nolikumu |
7-25 | |
Grieķu-romiešu cīņa, brīvā cīņa Andrejs Šmigarevs 29510120 |
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 – cīņas paklājs |
14.30-15.50 4.i.p.1.gr. 16.00-17.20 3.i.p.1.gr. |
14.30-15.50 1.i.p.1.gr. 16.00-17.20 2.i.p.1.gr. |
14.30-15.50 4.i.p.1.gr. 16.00-17.20 3.i.p.1.gr. 17.30-18.10 2.i.p.1.gr. |
14.30-15.50 1.i.p.1.gr. 16.00-18.00 4.i.p.1.gr. |
14.30-15.50 4.i.p. 1.gr. 16.00-17.20 3.i.p. 1.gr. 17.30-18.10 2.i.p.1.gr. |
9.40-11.00 2.i.p.1.gr. 11.10-12.30 3.i.p.1.gr. 12.40-13.20 4.i.p.1.gr. vai sacensības saskaņā ar nolikumu |
7-25 | |
Kāpšanas sports Kaspars Vilks 28799205 |
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 |
17.00-18.20 1.i.p.1.gr. 18.30-19.50 1.i.p.2.gr. 20.00-21.20 3.i.p.1.gr. /sacensības 1 reiz mēnesī saskaņā ar nolikumu |
17.00-18.20 1.i.p.1.gr. 18.30-19.50 1.i.p.2.gr. 20.00-21.20 3.i.p.1.gr. |
7-25 | |||||
Lomonosova iela 1 TSI sporta zāle |
15.00-16.20 3.i.p.1.gr. | ||||||||
Kāpšanas sports Artūrs Dombrovskis 25451115 *audzēkņi pilngadīgi |
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 |
19.10-20.30 1.i.p.1.gr. 20.35-22.35* 2.i.p.1.gr. |
19.10-20.30 1.i.p.1.gr. 20.35-22.35* 2.i.p.2.gr. |
17.25-19.25 2.i.p.1.gr. 19.30-21.30 2.i.p.2.gr. |
7-25 | ||||
Kāpšanas sports Ilona Purmale 29149767 |
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 |
16.05-17.25 1.i.p.1.gr. 17.30-19.30 2.i.p.1.gr. |
16.05-17.25 1.i.p.2.gr. 17.30-19.30 2.i.p.1.gr. |
16.05-17.25 1.i.p.1.gr. 17.30-18.50 1.i.p.2.gr. |
7-25 | ||||
Kāpšanas sports Linda Ansone 26729913 |
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 |
15.00-16.20 1.i.p.3.gr. 16.30-17.50 1.i.p.1.gr. 18.00-19.20 1.i.p.2.gr. 19.30-20.50 1.i.p.5.gr. |
15.00-16.20 1.i.p.6.gr. 16.30-17.50 1.i.p.4.gr. |
16.00-17.20 1.i.p.2.gr. 17.30-18.50 1.i.p.3.gr. 19.00-20.20 1.i.p.6.gr. |
10.30-11.50 1.i.p.5.gr. 12.00-13.20 1.i.p.1.gr. 13.30-14.50 1.i.p.4.gr. |
7-25 | |||
Kāpšanas sports Gundega Meļķe 29729860 |
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 |
17.00-18.20 1.i.p.1.gr. | 16.00-17.20 1.i.p.1.gr. | 7-25 | |||||
Alpīnisms Liāna Lezdiņa 29214860 |
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 |
17.30-18.50 2.i.p.1.gr. 19.00-21.00 4.i.p.1.gr. |
17.30-18.50 2.i.p.1.gr. 19.00-21.00 4.i.p.1.gr. |
2.pak. katra mēneša 3.sestdienā 8 st. pārgājiens vai sacensības saskaņā ar rīkojumu/ nolikumu |
4.pak. katra mēneša 2.sestdienā 8 st. pārgājiens vai sacensības saskaņā ar rīkojumu/ nolikumu |
7-25 | |||
Akrobātikas studija “Melanž” Irina Levit 29932786 |
BJC “Daugmale” Aviācijas iela 15 |
18.00-19.20 1.i.p.1.gr. 19.25-21.25 3.i.p.1.gr. |
18.00-19.20 1.i.p.2.gr. 19.30-21.30 3.i.p.1.gr. |
18.00-19.20 1.i.p.2.gr. 19.25-20.45 3.i.p.1.gr. |
4-20 | ||||
Lēkšana uz batuta Ludmila Tarasenko 29163563 |
BJC “Daugmale” Aviācijas iela 15 |
13.25-14.45 4.i.p.1.gr. 14.50-16.50 5.i.p.1.gr. 17.00-18.20 3.i.p.1.gr. 18.30-19.50 1.i.p.1.gr. |
13.25-14.45 4.i.p.1.gr. 14.50-16.50 5.i.p.1.gr. 17.00-18.20 3.i.p.1.gr. 18.30-19.50 1.i.p.1.gr. |
13.30-14.50 4.i.p.1.gr. 14.55-16.55 5.i.p.1.gr. 17.00-17.40 3.i.p.1.gr. |
8.30-10.30 5.i.p.1.gr. 10.35-11.15 4.i.p.1.gr. |
5-20 | |||
Rīgas Vingrošanas skola Miera iela 62 Sporta zāle |
19.30-21.30 4.i.p.1.gr. |
19.30-21.30 4.i.p.1.gr. |
|||||||
Lēkšana uz batuta Svetlana Fokina 29677553 |
BJC “Daugmale” Aviācijas iela 15 |
15.30-16.50 1.i.p.2.gr. 17.00-18.20 3.i.p.1.gr 18.25-19.45 1.i.p.1.gr. 19.50-20.30 3.i.p.1.gr. |
17.00-18.20 2.i.p.1.gr. 18.25-19.45 1.i.p.2.gr. 19.50-20.30 3.i.p.1.gr. |
17.00-18.20 2.i.p.1.gr. 18.25-19.45 3.i.p.1.gr. |
18.00-19.20 1.i.p.1.gr. | 10.30-11.50 2.i.p.1.gr. 11.55-13.15 3.i.p.1.gr. |
6-20 | ||
Lēkšana uz batuta Raimonds Končis 22122132 |
BJC “Daugmale” Aviācijas iela 15 |
9.00- 10.20 1.i.p.1.gr. 10.25-11.45 1.i.p.2.gr. |
6-20 | ||||||
Rīgas Vingrošanas skola Miera iela 62 sporta zāle |
19.30-21.30 1.i.p.1.gr. |
19.30-21.30 1.i.p.2.gr. |
|||||||
Lēkšana uz batuta Olga Fjodorova 25936355 |
BJC “Daugmale” Aviācijas iela 15 |
6-20 | |||||||
Lēkšana uz batuta Vera Antone 29826859 |
BJC “Daugmale” Aviācijas iela 15 |
13.30-14.50 2.i.p.1.gr. 15.00-16.20 3.i.p.1.gr. 16.30-18.30 5.i.p.1.gr. 18.40-20.00 1.i.p.1.gr. |
13.30-14.50 2.i.p.1.gr. 15.00-16.20 3.i.p.1.gr. 16.30-18.30 5.i.p.1.gr. 18.40-20.00 1.i.p.2.gr. |
14.00-15.20 2.i.p.1.gr. 15.30-16.50 3.i.p.1.gr. 17.00-19.00 5.i.p.1.gr. |
13.25-15.25 5.i.p.1.gr. 15.30-16.50 3.i.p.1.gr. |
11.00-12.20 1.i.p.1.gr. 12.30-13.50 1.i.p.2.gr. |
6-20 | ||
VFS Ludmila Tarasenko 29163563 |
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 vingrošanas zālē (2.stāvā) |
10.00-10.45 0.i.p.1.gr. |
10.00-10.45 0.i.p.1.gr. |
2-6 | |||||
VFS ar ievirzi batutā Olga Fjodorova 25936355 |
BJC “Daugmale” Aviācijas iela 15 |
19.00-20.00 0.i.p.1.gr. | 18.40-19.40 0.i.p.1.gr. | ||||||
VFS – vispusīgā fiziskā sagatavošana SFS – speciālā fiziskā sagatavošanaOlga Fjodorova25936355 olja62@inbox.lv |
BJC “Daugmale” Aviācijas iela 15 |
16.20-17.40 0.i.p.3.gr. 18.15-19.15 0.i.p.1.gr. p |
17.00-18.00 0.i.p.2.gr. |
18.15-19.15 0.i.p.1.gr |
16.20-17.40 0.i.p.3.gr. 18.00-19.00 0.i.p.2.gr |
3,5-5 /VFS/ 5-12 /SFS/ |
|||
VFS Irina Levit 29932786 |
BJC “Daugmale” Aviācijas iela 15 |
13.30-14.10 0.i.p.3.gr 14.15-14.55 0.i.p.4.gr. 15.00-16.20 0.i.p.1.gr. 16.30-17.50 0.i.p.2.gr. |
15.00-16.20 0.i.p.3.gr. 16.30-17.50 0.i.p.4.gr. |
15.00-16.20 0.i.p.1.gr. 16.30-17.50 0.i.p.2.gr. |
14.00-14.40 0.i.p.3.gr. 14.45-15.25 0.i.p.4.gr. |
6-12 |