XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Rīgas Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursa – izstādes “RADI ROTĀJOT” 1.kārtas rezultāti

XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Rīgas Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursa – izstādes “RADI ROTĀJOT” 1.kārtas rezultāti

Lepojamies ar mūsu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņiem un pedagogiem!

FOTO

 

XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Rīgas Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursa – izstādes “RADI ROTĀJOT” 1.kārtas rezultāti:

 

Darba nosaukums Autora vārds, uzvārds Pedagoga vārds, uzvārds Pakāpe
Senās pūra lādes rotājums Esklarmonda Tabaka Ilze Rimicāne I
Senās pūra lādes rotājums Līva Laugale Ilze Rimicāne I
Trīs jaunas meitas sēž rožu dārzā

Felīcija Djačenko

Evelīna Ermane-Marčenko

Elizabete Dimante

Alisija Veļeseviča

Iveta Aigare I
Priekules pagasta pūra lādes raksts Elizabete Brauķe Ilze Rimicāne I
Rakstu raksti

Alens Ermanis- Marčenko

Rodions Kaļiņenkovs

Iveta Aigare II
Mana grezna rota Kitija Gavare Konstantīns Glazunovs II
Komplekts ar odziņām Gregors Gūts Lūcija Kalniņa II
Smuks puisītis, daiļa rota Kitija Gavare Konstantīns Glazunovs II
Kroņa trauks Elza Maļaucka Elīna Moisjuka-Vanaga III
Kroņa trauks Adrija Karlivāne Elīna Moisjuka-Vanaga III
Kroņa trauks Karina Smirnova Elīna Moisjuka-Vanaga III
Kroņa trauks Andrejs Karpass

Elīna Moisjuka-Vanaga

 

III
Rakstu spēles

Esklarmonda Tabaka

Engelberts Tabaks

Keita Kurzemniece

Anna Meirāne

Dace Timule III
Krūzes

Esklarmonda Tabaka

Engelberts Tabaks

Keita Kurzemniece

Markuss Dementjevs

Sofija Rita Cīrule

Dace Timule III
Raksti Arīna Boroduļina Dace Timule III
Pērles pievelk Viktorija Gailīte Elga Šmite III
Dažādi raksti Annija Katrīna Caunīte Elga Šmite III
Kā nepazust pelēkajā Monika Marta Neimane Elga Šmite III
Zemes raksti Estere Kuzmiča Ilze Rimicāne III
Puzurs Elza Krūmiņa Ilze Rimicāne III
21.gadsimta rotas Afina Anpilogova Lūcija Kalniņa III
Rokassprādze – manas saulītes Ēva Kļaviņa Lūcija Kalniņa III
Mana rota Artūrs Nemiro Konstantīns Glazunovs III
Lietiņš lija Jāņu dienu Artūrs Nemiro Konstantīns Glazunovs III

Darbi, kas ieguvuši I un II pakāpi, ir izvirzīti uz Latvijas kārtu!

Apsveicam audzēkņus  un pedagogus!

FOTO no apbalvošanas pasākuma –> šeit