Zīmēšanas un papīra plastikas studija “Pūķis”

Zīmēšanas un papīra plastikas studija “Pūķis”

NODARBĪBU GRAFIKS –> šeit

Pedagogs: Brigita Ulasa

29189695, bulasa@edu.riga.lv

Nodarbības notiek BJC “Daugmale”, Jēkabpils ielā 19 a, 302.t.

Zīmēšanas un papīra plastikas studija „Pūķis” interešu izglītības programmas mērķis ir dot iespēju audzēkņiem brīvi darboties ar papīru, realizēt savas ieceres ar izdomas un fantāzijas palīdzību.

Nodarbībās audzēkņi attīsta zīmēšanas prasmes, darbojas ar dažādām krāsām, apgūst papīra locīšanas mākslu, veido telpiskus objektus.

Zīmēšanas un papīra plastikas studijas „Pūķis” audzēkņi piedalās dažādos pasākumos: konkursos – Bērnu un jauniešu mākslas, datorgrafikas un foto darbu konkursā „Optiskā ilūzija” 2020.gadā gūta pirmā vieta -, labdarības izstādēs, priecējot Gaiļezera bērnu slimnīcas pacientus ar sniegpārslām un zvaigznēm ziemas periodā, BJC „Daugmale” organizētajās izstādēs.

Zīmēšanas un papīra plastikas studija „Pūķis” ne tikai labi strādā, audzēkņu darbus sūtot arī ārpus Latvijas, bet arī piedalās dažādās izzinošās ekskursijās un pasākumos.

Pedagogs Brigita Ulasa, beigusi Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolas Tekstilnodaļu un Latvijas Mākslas akadēmijas Tekstilnodaļu – māksliniece, pedagogs, darbi izstādīti gan Rīgā Sv.Pētera baznīcā, Latvijā, gan Francijā Minigobelēnu izstādē. Aizrautīgi pēta vairākus mākslas veidus, izstrādā metodiskos darbus un ir gatava dalīties savā pieredzē gan ar audzēkņiem, gan pedagogiem.

Brigitai Ulasai patīk eksperimentēt dažādās tehnikās – gan plaknē (skrāpējumu metode krāsās, grafiski, akadēmiski), gan telpiski (plastilīns), prot atrast pieeju gan mazākiem bērniem, gan arī mākslas skolu skolēniem.

Brigita Ulasa ir aktīvs nometņu grupu pedagogs un mākslas darbnīcu vadītāja; vada nodarbības mākslas skolā.

Brigita Ulasa pēta dabas motīvus, vāc materiālus paraugiem un viņai vienmēr kabatā ir fotoaparāts, lai fiksētu koku lapas, mizu rakstus rūpīgai izpētei, un pēc tam attēlotu faktūrās no vissīkākās skudriņas līdz pat kosmosa zvaigžņu sistēmām un plašajai zemūdens pasaulei.

BJC „Daugmale” Zīmēšanas un papīra plastikas studija „Pūķis” darbojas 302.telpā, uzņemot audzēkņus no 5 līdz 20 gadiem. Šeit Tu varēsi apgūt zīmēšanas pamatprincipus, grafikas noslēpumainos izteiksmes līdzekļus, kompozīcijas veidus, burtu mācību, perspektīvas dabā un interjerā,  veidosi telpiskus trīsdimensionālus darbus, objektus (maskas, putnus u.c.), veidosi dažādus dekoratīvus darbus, izmantojot stilizāciju, kā arī dažāda materiāla dabisko virsmas faktūru. Studijā varēsi apgūt papīrmākslas noslēpumus, gatavosi telpu noformējumus svētkiem, kā arī varēsi sagatavoties iestājpārbaudījumiem mākslas skolās.

Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija III