Smailes vasara

Nometnes mērķis ir kvalitatīvi un daudzveidīgi pavadīt brīvo laiku pozitīvā un aizraujošā gaisotnē, paplašinot bērnu redzesloku, attīstot talantus un dažādu jomu iemaņas.

Nometnes dalībniekiem būs iespēja attīstīt savas komunikācijas un sociālās prasmes, iepazīstoties, sadraudzējoties un darbojoties kopā ar citiem audzēkņiem. Tā ir iespēja attīstīt un pilnveidot dažādas jaunas prasmes gan mākslas jomā, gan sportiskās aktivitātēs.

Dosimies piedzīvojumu izbraucienos gan pilsētvidē, gan ārpus Rīgas, iepazīstot Latvijas uzņēmumus, labiekārtotas atpūtas un izklaides vietas, piedaloties izzinošās aktivitātēs, izmēģinot dažādu profesiju pārstāvju darba ikdienu. Atpūtīsimies pie dabas, reizē atklājot un izzinot daudz jauna. Nometne ir iespēja smelties enerģiju pēc darbīga mācību gada.

Nometne veicinās bērnu un jauniešu labsajūtu, personības attīstību un izaugsmi, ļaus atklāt audzēkņu talantus, sniegs iespēju pavadīt 10 dienas pēc iespējas dažādāk, tādēļ ikviens atradīs sev interesējošas aktivitātes.

Nometnes vadītāja – Agnese Ozoliņa28142707, aozolina57@edu.riga.lv

Vieta: Maskavas iela 279/7

Dalībnieku vecums: 8-13 gadi