Vides dizains un interjers

Vides dizains un interjers

 

Programma paredzēta bērnu un jauniešu vides dizaina projektu un interjera pamatprincipu izpratnes veidošanai.

 

Pulciņš uzsāk savu darbību 2020. gada septembrī un vadīs bērnu un jauniešu pirmos soļus vides objektu un interjera projektēšanā.

Pulciņa mērķis

ir radošā atmosfērā veicināt jauniešu izpratni par dizaina principiem, vides veidošanu, kā arī sava radošuma attīstīšanu dažādos dizaina uzdevumos. Bērni un jaunieši nodarbībās apgūst dizaina projekta veidošanu, idejas attīstīšanu, darbu prezentēšanu, maketu sagatavošanu un vizualizēšanas prasmes. Lai iepazītu dizainu un arhitektūru savā apkārtnē, pilsētā un valstī kopumā, dizaina vēsturi un dažādos attīstības posmus, jaunieši brauc tuvākās un tālākās ekskursijās, apmeklē izstādes un muzejus. Ar radošajām darbiem, dizaina prasmju attīstošajiem uzdevumiem un kopīgajiem pasākumiem jaunieši mācās sadarboties ar saviem vienaudžiem un strādāt komandā pie vides projektiem, kur nepieciešamas dažādas caurviju prasmes un vairāku dalībnieku iesaistīšanās.

 

Darbā ar bērniem un jauniešiem tiek izmantota reālu projektu veidošanas metode, kurā audzēkņi iepazīstas ar visiem ideju īstenošanas posmiem.

 

Nodarbības vada pedagoģe Ilga Liberte beigusi Latvijas Mākslas akadēmijas Vides mākslas nodaļu, papildinājusi savas zināšanas Londonas dizaina institūtā, kā arī ieguvusi profesionālās izglītības pedagoga kvalifikāciju Latvijas Universitātē.

 

Nodarbību norises vieta un laiks:

BJC Daugmale”, Rīga, Jēkabpils iela 29a, 416.kab.

Nodarbības notiks reizi nedēļā vakaros.

 

Pulciņā tiek uzņemti audzēkņi no 7 līdz 25 gadu vecumam. Nodarbībās tiek veltīta individuāla uzmanība katram audzēknim, sekmējot katra dalībnieka izaugsmi.

 

Esat laipni gaidīti!

 

Papildu informācijai par pulciņu “Vides dizains un interjers”:

Ilga Liberte 29448903, iliberte2@edu.riga.lv

 

Interjera dizaina pamati

Interjera dizaina pamati

Pievienojieties “Interjera dizaina pamatu” kursam un iegūstiet praktiskas iemaņas un zināšanas mājas dizaina veidošanā.

Kursa mērķis un uzdevumi: Kursa laikā jūs attīstīsit savu izpratni par dizainu un apgūsit interjera projektēšanas pamatus. Sākot plānot un stilizēt dzīvojamo telpu, jūs iepazīsiet telpisko domāšanu un analīzi. Uzsvars tiks likts uz praktisko dizaina iemaņu attīstīšanu, jūs iemācīsities izgatavot plānus mērogā, koncepta un paraugu planšetes. Kursa pasniedzēja ar savu pieredzi un kompetenci sniegs ieskatu interjera dizaina realitātē.

Apskatāmās tēmas:

1.    Klienta profils
2.    Koncepcijas planšete
3.    Plāni mērogā 1:20
4.    Telpu sienu notinumi
5.    Apdares materiāli
6.    Dizaina pamatprincipi un stili
7.    Vizualizēšanas paņēmieni
8.    Darba prezentēšana klientam

 

Kursa rezultāti: Šī kursa beigās jūs attīstīsiet virkni ar dizainu saistītas prasmes un pārliecību pielietot jaunās zināšanas patstāvīgi.

Šis kurss ir ideāli piemērots tiem, kurus interesē interjera dizains, un kuriem šī tēma ir jauna. Ja jūs cerat spert pirmos soļus, lai kļūtu par profesionālu interjera dizaineru, un vēlaties izveidot savu darbu portfolio, tad šis kurss palīdzēs jums īstenot iecerēto un apgūt profesionāla interjera dizainera galvenās prasmes.

Kursa pasniedzēja: Ilga Liberte ir studējusi Vides dizainu Latvijas Mākslas akadēmijā un papildinājusi zināšanas, apgūstot interjera dizainu Londonā. Ir uzkrāta vairāk kā desmit gadu praktiska pieredze interjera veidošanā.

Uz tikšanos “Interjera dizaina pamatu” kursā, BJC “Daugmale”, Rīgā, Jēkabpils ielā 19a, 416. kabinetā!

Pieteikšanās pa tālruni 29448903 vai e-pastā: iliberte2@edu.riga.lv

pasniedzēja Ilga Liberte