Individuālie veidi

Spied uz katra virsraksta un uzzini vairāk!

 

Interešu izglītības programmu piedāvājums

VFS pirmsskolai Vispārattīstošo vingrojumu un akrobātikas pamatelementu apmācības grupa “TIK-TAK” Akrobātikas studija”Melanž” VFS, VFS ar ievirzi lēcienos uz batuta
VFS – stadions Kāpšanas sports Alpīnisms Lēkšana uz batuta
Godžju-rju karatē do “Kekomi” Karatē Grieķu-romiešu cīņa/brīvā cīņa Grieķu-romiešu cīņa
Badmintona spēle Riteņbraukšana

Interešu izglītības programmu nodarbību grafiks

Programmas nosaukums Pedagoga vārds Izgl. pak. Pirmd. Otrd. Trešd. Ceturtd. Piektd. Sestd. Svētd. Programmas īstenošanas vieta (iestāde, adrese) telpa Audzēkņu vecums Pedagoga tālr. nr.,
e-pasts
VFS – stadions

Viktors

Suraks

0.i.p.1 20.00-20.40 20.00-20.40 15.20-16.00 BJC “Daugmale”
RSC “Ķengarags”
Maskavas ielā 283 b
stadions 10 -14 gadi 29872149
vsuraks@edu.riga.lv
VFS – stadions

Linda

Ansone

0.i.p.1 14.00-16.40 BJC “Daugmale”
RSC “Ķengarags”
Maskavas iela 283 b
stadions 10 – 25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
VFS – stadions

Linda

Ansone

0.i.p.2 18.50-21.30 BJC “Daugmale”
RSC “Ķengarags”
Maskavas iela 283 b
stadions 10 – 25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
VFS  pirmsskola

Dainis

Svistuhins

0.i.p.1 12.25-12.55 12.55-13.25 12.25-12.55 BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
107. 3-4 gadi 26311285 dsvistuhins@edu.riga.lv
VFS pirmsskola

Dainis

Svistuhins

0.i.p.2 13.05-13.50 13.05-13.50 BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
107. 4-5 (6) gadi 26311285 dsvistuhins@edu.riga.lv
Vispārattīstošo vingrojumu un akrobātikas pamatelementu apmācības grupa TIK-TAK

Irina

Jevdokimova

0.i.p.1 16.20-17.40 9.00-10.20 BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
105. 7-9 gadi 29668642
ijevdokimova@edu.riga.lv
VFS

Marina

Čukina

0.i.p.7 15.30-16.50 17.05-17.45 BJC “Daugmale”
Jēkabpils 19a
102. 10-12 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv
VFS

Marina

Čukina

0.i.p.8 18.00-19.20 BJC “Daugmale”
Jēkabpils 19a
102.z 10-12 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv
VFS

Marina

Čukina

0.i.p.9 19.35-20.55 BJC “Daugmale”
Jēkabpils 19a
102. 14-17 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv
Grieķu-romiešu cīņa

Andrejs

Trubeckojs

2.i.p.1 14.55-16.15 14.55-16.15 11.15-12.35 BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
123. 9-10 gadi 29617768
atrubeckojs@edu.riga.lv
Grieķu-romiešu cīņa

Andrejs

Trubeckojs

4.i.p.1 16.00-17.20 16.30-17.50 16.00-17.20 16.30-17.50 16.00-17.20 var būt sacensības saskaņā ar nolikumu/pēc plāna BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
123. 12-14 gadi 29617768
atrubeckojs@edu.riga.lv
Grieķu-romiešu cīņa

Andrejs

Trubeckojs

5.i.p.1 19.10-20.30 19.40-21.00 19.10-20.30 19.40-21.00 19.10-20.30 9.40-11.00 var būt sacensības saskaņā ar nolikumu/pēc plāna BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
123. 16-19 gadi 29617768
atrubeckojs@edu.riga.lv
Grieķu-romiešu cīņa

Andrejs

Trubeckojs

5.i.p.2 17.35-18.55 18.05-19.25 17.35-18.55 18.05-19.25 17.35-18.55 var būt sacensības saskaņā ar nolikumu/pēc plāna BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
123. 18-25 gadi 29617768
atrubeckojs@edu.riga.lv
Grieķu-romiešu cīņa

Andrejs

Trubeckojs

5.i.p.2 7.40-9.00 Ziepniekkalna p-baseins Sērenes iela 9 p-baseins 18-25 gadi 29617768
atrubeckojs@edu.riga.lv
Grieķu-romiešu cīņa

Jurijs

Mihailovs

2.i.p.1 15.00-16.20 15.00-16.20 15.00-16.20 BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
107. 7-9 gadi 29526097
jmihailovs@edu.riga.lv
Grieķu-romiešu cīņa

Jurijs

Mihailovs

4.i.p.1 16.35-18.50 16.35-18.50 16.35-18.50 9.00-9.40 var būt sacensības saskaņā ar nolikumu/pēc plāna BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
107. 10-14 gadi 29526097
jmihailovs@edu.riga.lv
Grieķu-romiešu cīņa

Jurijs

Mihailovs

5.i.p.1 19.05-20.25 18.50-20.10 19.05-20.25 18.50-20.10 19.05-20.25 13.05-14.25
var būt sacensības saskaņā ar nolikumu
var būt sacensības saskaņā ar nolikumu/pēc plāna BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
107. 12-16 gadi 29526097
jmihailovs@edu.riga.lv
Grieķu-romiešu cīņa

Jurijs

Mihailovs

5.i.p.2 15.40-18.35 15.40-18.35 9.55-12.50 var būt sacensības saskaņā ar nolikumu/pēc plāna BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
107. 17-25 gadi 29526097
jmihailovs@edu.riga.lv
Karatē

Jānis

Kurzemnieks

1.i.p.1 iesācēji 4-6 gadi 27446332
jkurzemnieks3@edu.riga.lv
Karatē

Jānis

Kurzemnieks

2.i.p.1 7-13 gadi 27446332
jkurzemnieks3@edu.riga.lv
Karatē

Jānis

Kurzemnieks

4.i.p.1 12-16 gadi 27446332
jkurzemnieks3@edu.riga.lv
Karatē

Jānis

Kurzemnieks

5.i.p.1 17-25 gadi 27446332
jkurzemnieks3@edu.riga.lv
Godžju-rju karatē do “Kekomi”

Gints

Feldmanis

1.i.p.1 16.00-16.30 16.00-16.30 12.00-13.00 BJC “Daugmale”
Kaņiera iela 15

sporta

zāle

pirmssk., iesācēji 26455279
gfeldmanis@edu.riga.lv
Godžju-rju karatē do “Kekomi”

Gints

Feldmanis

1.i.p.2 16.45-17.25 16.45-17.25 13.15-14.35 BJC “Daugmale”
Kaņiera iela 15

sporta

zāle

pirmssk., iesācēji 26455279
gfeldmanis@edu.riga.lv
Godžju-rju karatē do “Kekomi”

Gints

Feldmanis

3.i.p.1 17.40-19.00 17.40-19.00 19.00-20.20 14.50-16.10 BJC “Daugmale”
Kaņiera iela 15

sporta

zāle

9-12 gadi 26455279
gfeldmanis@edu.riga.lv
Godžju-rju karatē do “Kekomi”

Gints

Feldmanis

4.i.p.1 19.15-21.30 19.15-21.30 20.35-21.55 16.25-17.55
vai sacensības pēc plāna
BJC “Daugmale”
Kaņiera iela 15

sporta

zāle

13-25 gadi 26455279
gfeldmanis@edu.riga.lv
Badmintons

Salvis

Lozda

1.i.p.1 19.10-19.50 BJC “Daugmale”
Kaņiera iela 15

sporta

zāle

iesācēji 6-8 gadi 26165818, slozda3@edu.riga.lv
Badmintons

Salvis

Lozda

1.i.p.1 17.30-18.50 Rīgas J.G. Herdera  Grīziņkalna vsk.
Lauku iela 9

sporta

zāle

iesācēji 6-8 gadi 26165818, slozda3@edu.riga.lv
Badmintons

Salvis

Lozda

2.i.p1 17.30-18.50 Rīgas J.G. Herdera  Grīziņkalna vsk.
Lauku iela 9

sporta

zāle

7-10 gadi 26165818, slozda3@edu.riga.lv
Badmintons

Salvis

Lozda

2.i.p1 16.00-17.20 BJC “Daugmale”
Kaņiera iela 15

sporta

zāle

7-10 gadi 26165818, slozda3@edu.riga.lv
Badmintons

Salvis

Lozda

4.i.p.1 17.30-18.50 16.50-18.50 Rīgas J.G. Herdera  Grīziņkalna vsk.
Lauku iela 9

sporta

zāle

11-17 gadi 26165818, slozda3@edu.riga.lv
Badmintons

Salvis

Lozda

4.i.p.1 19.00-19.40 17.35-18.55 2 st nedēļā uzkrājas sacensībām pēc plāna 15.30-16.50 BJC “Daugmale”
Kaņiera iela 15

sporta

zāle

11-17 gadi 26165818, slozda3@edu.riga.lv
Badmintons

Salvis

Lozda

5.i.p.1 19.05-21.05 Rīgas J.G. Herdera  Grīziņkalna vsk.
Lauku iela 9

sporta

zāle

14-19 gadi 26165818, slozda3@edu.riga.lv
Badmintons

Salvis

Lozda

5.i.p.1 19.55-21.15 20.00-21.20 2 st nedēļā uzkrājas sacensībām pēc plāna 17.05-19.20 BJC “Daugmale”
Kaņiera iela 15

sporta

zāle

14-19 gadi 26165818, slozda3@edu.riga.lv
Riteņbraukšanas pulciņš

Anatolijs

Belozerovs

5.i.p.1

17.00-19.00

14., 21.09.

17.00-19.00

08., 15., 29.09.

17.00-19.00

02., 09., 23., 30.09

17.00-19.00

03., 17., 24.09.

17.00-19.00

11.09.

11.00-13.00

05., 12., 26.09.

Rīgas 28.vsk.
Sliežu iela 23

“Kabata”/

sporta

zāle
S., Sv.;

Mežaparks

no 16 līdz 25 gadiem 27855303, abelozerovs@edu.riga.lv

Interešu izglītības programmu nodarbību grafiks sporta zālē VIZLAS IELĀ 1

Programmas nosaukums Pedagoga vārds Izgl. pak. Pirmd. Otrd. Trešd. Ceturtd. Piektd. Sestd. Svētd. Programmas īstenošanas vieta (iestāde, adrese) telpa Audzēkņu vecums Pedagoga tālr. nr.,
e-pasts
Lēkšana uz batuta

Olga

Fjodorova

1.i.p.1 15.25-16.45 15.25-16.45 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 7-10 gadi 25936355 ofjodorova2@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Olga

Fjodorova

1.i.p.2 17.00-18.20 18.10-19.30 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 6-8 gadi 25936355 ofjodorova2@edu.riga.lv
VFS ar ievirzi batutā

Olga

Fjodorova

0.i.p.1 18.35-19.55 18.35-19.55 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle pirmsskola 25936355 ofjodorova2@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Vera

Antone

5.i.p.1 17.00-18.20 17.00-18.20 19.45-21.05 15.20-16.40 11.35-12.55 13.10-14.30 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 13-18 gadi 29826859 vantone@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Vera

Antone

4.i.p.1 15.25-16.45 15.25-16.45 18.10-19.30 13.45-15.05 10.00-11.20 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 9-12 gadi 29826859 vantone@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Vera

Antone

1.i.p.1 13.50-15.10 13.50-15.10 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 7-10 gadi 29826859 vantone@edu.riga.lv
VFS ar ievirzi batutā

Vera

Antone

0.i.p.1 18.35-19.55 18.35-19.55 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 4-7 gadi 29826859 vantone@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Svetlana

Fokina

1.i.p.1 18.10-19.30 18.10-19.30 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 7-10 gadi 29677553 sfokina@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Svetlana

Fokina

2.i.p.1 15.00-16.20 15.00-16.20 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 9-12 gadi 29677553 sfokina@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Svetlana

Fokina

3.i.p.1 19.45-21.05 17.00-18.20 15.00-16.20 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 9-14 gadi 29677553 sfokina@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Svetlana

Fokina

4.i.p.1 16.35-17.55 16.35-17.55 16.35-17.55 12.10-13.30 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 12-15 gadi 29677553 sfokina@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Ludmila

Tarasenko

2.i.p.1 13.25-14.45 13.25-14.45 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 7-14 gadi 29163563 ltarasenko2@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Ludmila

Tarasenko

3.i.p.1 15.00-16.20 15.00-16.20 13.25-14.45 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 10-14 gadi 29163563 ltarasenko2@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Ludmila

Tarasenko

4.i.p.1 16.35-17.55 16.35-17.55 15.00-16.20 12.10-13.30 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 8-14 gadi 29163563 ltarasenko2@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Ludmila

Tarasenko

5.i.p.1 18.10-19.30 19.45-20.25 18.10-19.30 19.45-20.25 16.35-17.55 9.00-10.20  10.35-11.55 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 11-17 gadi 29163563 ltarasenko2@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Raimonds

Končis

1.i.p.1 9.00-10.20 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 8-12 gadi 22122132 rkoncis@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Raimonds

Končis

1.i.p.1 20.40-22.00 8-12 gadi 22122132 rkoncis@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Raimonds

Končis

1.i.p.2 10.35-11.55 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 9-13 gadi 22122132 rkoncis@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Raimonds

Končis

1.i.p.1 20.40-22.00 9-13 gadi 22122132 rkoncis@edu.riga.lv
VFS

Genādijs

Drigo

0.i.p.1 18.10-19.30 10.35-11.55 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 7-10 gadi 26395589 gdrigo@edu.riga.lv
VFS

Genādijs

Drigo

0.i.p.2 18.10-19.30 12.10-13.30 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 7-10 gadi 26395589 gdrigo@edu.riga.lv
VFS ar ievirzi batutā

Genādijs

Drigo

0.i.p.1 18.10-19.30 18.30-19.50 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 6-8 gadi 26395589 gdrigo@edu.riga.lv
Akrobātikas studija “Melanž”

Irina

Levit

1.i.p.1 15.00-16.20 15.00-16.20 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 6-7 gadi 299322786 ilevit@edu.riga.lv
Akrobātikas studija “Melanž”

Irina

Levit

1.i.p.2 13.10-15.10 19.35-20.45/ ik pārnedēļ online 18.40-20.00 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 6-9 gadi 299322786 ilevit@edu.riga.lv
Akrobātikas studija “Melanž”

Irina

Levit

2.i.p.1 16.35-17.55 15.20-16.40 16.35-17.55 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 8-15 gadi 299322786 ilevit@edu.riga.lv
Akrobātikas studija “Melanž”

Irina

Levit

2.i.p.2 18.10-19.30 18.10-19.30 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 10-17 gadi 299322786 ilevit@edu.riga.lv
Akrobātikas studija “Melanž”

Irina

Levit

3.i.p.1 19.45-21.05 21.15-21.55 19.45-21.05 21.15-21.55 15.20-16.40 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 15-25 gadi 299322786 ilevit@edu.riga.lv
VFS

Marina

Čukina

0.i.p.3 16.35-17.55 16.35-17.55 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 7-10 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv
VFS

Marina

Čukina

0.i.p.5 18.10-19.30 18.10-19.30 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 10-15 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv
VFS

Marina

Čukina

0.i.p.6 19.45-21.05 19.45-21.05 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 10-18 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv
VFS

Marina

Čukina

0.i.p.10 15.00-16.20 15.20-16.20 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 7-12 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv

Interešu izglītības programmu nodarbību grafiks sporta zālēs AGLONAS IELĀ 39

Programmas nosaukums

Pedagoga vārds

uzvārds

Izgl. pak. Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena Programmas īstenošanas vieta (iestāde, adrese) telpa Audzēkņu vecums Pedagoga tālr. nr.,
e-pasts
VFS

Ludmila

Tarasenko

0.i.p.1 10.00-11.00 10.00-11.00 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
vingrošanas zāle pirmsskola 29163563
ltarasenko2@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Raimonds

Končis

1.i.p.1 online BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
vingrošanas zāle 6-12 gadi 22122132
rkoncis@edu.riga.lv
Lēkšana uz batuta

Raimonds

Končis

1.i.p.2 online BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
vingrošanas zāle 7-12 gadi 22122132
rkoncis@edu.riga.lv
Vispārattīstošo vingrojumu un akrobātikas pamatelementu apmācības grupa TIK-TAK

Irina

Jevdokimova

0.i.p.2 18.00-19.20 17.30-18.50 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
vingrošanas zāle 7-10 gadi 29668642
ijevdokimova@edu.riga.lv
Akrobātikas studija “Melanž”

Irina

Levit

1.i.p.3 17.00-17.45 17.00-17.45 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
vingrošanas zāle 6-10 gadi
VFS

Marina

Čukina

0.i.p.1 18.15-19.15 18.30-19.30 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
cīņas paklājs pirmsskola 29653001 mcukina@edu.riga.lv
VFS

Marina

Čukina

0.i.p.2 19.30-20.50 19.30-20.50 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
cīņas paklājs 6-12 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv
Grieķu-romiešu cīņa/brīvā cīņa

Andrejs

Šmigarevs

1.i.p.1 15.05-15.45 14.30-15.50 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
cīņas paklājs 8-9 gadi 27236777
asmigarevs@edu.riga.lv
Grieķu-romiešu cīņa/brīvā cīņa

Andrejs

Šmigarevs

2.i.p.1 14.30-15.50 14.30-15.50 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
cīņas paklājs 8-9 gadi 27236777
asmigarevs@edu.riga.lv
Grieķu-romiešu cīņa/brīvā cīņa

Andrejs

Šmigarevs

3.i.p.1 16.50-18.10 16.50-18.10 16.50-18.10 9.55-11.05 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
cīņas paklājs 9-11 gadi 27236777
asmigarevs@edu.riga.lv
Grieķu-romiešu cīņa/brīvā cīņa

Andrejs

Šmigarevs

4.i.p.1 16.00-16.40 15.55-18.00 16.00-16.40 15.55-18.00 16.00-16.40 9.00-9.40 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
cīņas paklājs 11-13 gadi 27236777
asmigarevs@edu.riga.lv
Grieķu-romiešu cīņa/brīvā cīņa

Andrejs

Šmigarevs

5.i.p.1 18.30-19.10 18.30-19.50 BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
105.zāle 15-25 gadi 27236777
asmigarevs@edu.riga.lv
Grieķu-romiešu cīņa/brīvā cīņa

Andrejs

Šmigarevs

5.i.p.1 18.20-20.30 18.20-20.30 18.20-20.30 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
cīņas paklājs 15-25 gadi 27236777
asmigarevs@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Ilona

Purmale (aizvietošana)

1.i.p.1 14.30-15.50 14.00-15.20 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

8-13 gadi 28322703 sgrigorjeva3@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Ilona

Purmale (aizvietošana)

1.i.p.2 16.00-17.20 14.00-15.20 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

9-12 gadi 28322703 sgrigorjeva3@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Ilona

Purmale (aizvietošana)

1.i.p.3 15.30-16.50 15.30-16.50 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

8-12 gadi 28322703 sgrigorjeva3@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Ilona

Purmale (aizvietošana)

2.i.p.1 17.00-19.10 17.00-19.10 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

16-12 gadi 28322703 sgrigorjeva3@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Kaspars

Vilks

1.i.p.1 16.00-17.20 16.00-17.20 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

no 7 g.v. 28799205
kvilks@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Kaspars

Vilks

2.i.p.1 17.30-18.50 17.30-18.50 15.00-16.20 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

14 – 25 gadi 28799205
kvilks@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Kaspars

Vilks

2.i.p.2 18.50-20.10 20.20-21.00 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

14 – 25 gadi 28799205
kvilks@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Kaspars

Vilks

5.i.p.1 19.00-21.50 19.00-21.50 16.30-18.40 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

14 – 25 gadi 28799205
kvilks@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Kaspars

Vilks

5.i.p.1 1 st.ned. uzkrājas sacensībām (1x mēnesī) pēc gada plāna sporta apakšgrupa 28799205
kvilks@edu.riga.lv
Kāpšanas sports – brīvais laiks

Kaspars

Vilks

9.00-13.10 sporta apakšgrupa 28799205
kvilks@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Gundega

Meļķe

Kāpšanas sports

Gundega

Meļķe

1.i.p.2 18.10-18.50 pārgājiens mēneša 3.sestdienā (4 st.) 17.05-18.30 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

13-25 gadi 29729860
gmelke@edu.riga.lv
Kāpšanas sports – brīvais laiks

Gundega

Meļķe

19.00-20.00 18.45-19.45 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

13-25 gadi 29729860
gmelke@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Linda

Ansone

1.i.p.1 15.00-16.20 18.00-19.20 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

10-25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Linda

Ansone

1.i.p.2 18.00-19.20 stadions BJC “Daugmale”
RSC “Ķengarags”
Maskavas ielā 283 b
stadions 10-18 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Linda

Ansone

1.i.p.2 16.00-17.20 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

10-18 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Linda

Ansone

1.i.p.3 lansone6@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Linda

Ansone

1.i.p.3 19.30-20.50 BJC “Daugmale”
RSC “Ķengarags”
Maskavas ielā 283 b
stadions 10-25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Linda

Ansone

1.i.p.4 15.00-16.20 18.40-20.00 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

10-25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Linda

Ansone

1.i.p.5 16.30-17.50 15.00-16.20 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

5-10 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Linda

Ansone

2.i.p.1 16.30-17.10 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

10-25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
Kāpšanas sports

Linda

Ansone

2.i.p.1 17.00-18.30 17.00-19.00 MJC “Praktiskās estētikas skola”
A.Saharova iela 35

sporta

zāle

10-25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
Kāpšanas sports – brīvais laiks

Linda

Ansone

20.50-21.50 18.50-19.50 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

10-25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
Alpīnisms

Liāna

Lezdiņa

2.i.p.1 17.30-18.50 17.30-18.50 2 st.ned. uzkrājas pārgājienam (1x mēnesī) pēc  plāna BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

9-14 gadi 29214860
llezdina@edu.riga.lv
Alpīnisms

Liāna

Lezdiņa

4.i.p.1 19.05-21.05 19.05-21.05 2 st.ned. uzkrājas pārgājienam (1x mēnesī) pēc  plāna BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39

sporta

zāle

15-25 gadi 29214860
llezdina@edu.riga.lv

 

 Sporta interešu izglītība

Individuālie veidi

Galda spēles

Sporta spēles