Populārās mūzikas ansamblis

—>NODARBĪBU GRAFIKI

Populārās mūzikas ansamblis (Vokāli instrumentālais ansamblis)

Tiek uzņemti audzēkņi ar priekšzināšanām mūzikā no 12-25 gadu vecumam (jebkura instrumenta spēle vai dziedāšana tiek uzskatīta par priekšrocību) šādās kategorijās:

  • Dziedāšana
  • Basģitārspēle
  • Ģitārspēle (elektriskā un akustiskā)
  • Sitaminstrumentu spēle (bungas, perkusijas)
  • Klavierspēle

Programmā paredzēts apgūt muzicēšanas pamatus kolektīvā, pilnveidot un attīstīt muzikalitāti, spēlējot instrumentu vai dziedot, iestudēt un izpildīt populāras dziesmas un kompozīcijas dažādos mūzikas stilos. Programmas ietvaros paredzēts apgūt ģitārspēles un basģitārspēles, sitaminstrumentu un klavierspēles pamatus.

Populārās mūzikas ansamblis ir pulciņš, kurā ir iespējas apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēles pamatus, muzicēt, attīstīt muzikalitāti kolektīvā, iejusties mūzikas grupas formātā, apgūstot un izpildot dažādu stilu populāro mūziku (roks, pops, blūzs, kantrī, estrāde u.c.).

Ja Tu proti dziedāt vai spēlēt kādu no instrumentiem (elektriskā/akustiskā ģitāra, basģitāra, sitaminstrumenti/perkusijas/bungas, taustiņinstrumenti, flauta, trompete, vijole u.c.) vai ir vēlme papildus apgūt ģitārspēles, basģitārspēles, sitaminstrumentu spēles un taustiņspēles pamatus grupā un iesaistīties radošās aktivitātēs, tad piesakies pulciņā “Populārās mūzikas ansamblis” bērnu un jauniešu centrā “Daugmale”.

Nodarbībās tiks apgūti mūzikas pamati un teorija, dažādi mūzikas stili, četru svarīgāko instrumentu veidu pamati grupā – ģitāra (akustiskā un elektriskā), basģitāra, sitaminstrumenti (bungas un perkusijas) un taustiņinstrumenti (klavieres).

Pieteikties iespējams zvanot pa tālruni 26892952 – pedagogs Edžus Korsaks, vai rakstot uz e-pastu: ekorsaks4@edu.riga.lv

Nodarbības notiek BJC “Daugmale”, Jēkabpils ielā 19a. 414. un 306.t.

Uz tikšanās reizi jāsagatavo un jāizpilda (spēlējot vai dziedot) kāda skaņdarba fragmentu. Tikšanās laikā tiks pārrunātas intereses mūzikā, iespējama mūzikas pamatzināšanu pārbaude.

Jauno audzēkņu uzņemšana izglītības programmā „Populārās mūzikas ansamblis”

Populārās mūzikas ansamblis

Ja Tu gribi spēlēt, vai dziedāt grupā, tad šī ir lieliska iespēja izmēģināt sevi mūziķa lomā.

Tiek uzņemti audzēkņi ar priekšzināšanām mūzikā no 12-25 gadu vecumam (jebkura instrumenta spēle vai dziedāšana tiek uzskatīta par priekšrocību) šādās kategorijās:

  • Dziedāšana
  • Basģitārspēle
  • Ģitārspēle (elektriskā un akustiskā)
  • Sitaminstrumentu spēle (bungas)
  • Klavierspēle

Programmā paredzēts apgūt muzicēšanas pamatus kolektīvā, pilnveidot un attīstīt muzikalitāti, spēlējot instrumentu vai dziedot, iestudēt un izpildīt populāras dziesmas un kompozīcijas dažādos mūzikas stilos, ka arī izkopt solo uzstāšanas prasmes.

Nodarbības notiek BJC “Daugmale”, Aglonas iela 39, 203.t.

Pedagogs Jānis Polis jpolis@edu.riga.lv

Vēlies spēlēt populāro mūziku? Nāc un piesakies Bērnu un jauniešu centra “Daugmale”  populārās mūzikas ansamblim! Ja tu proti spēlēt ģitāru, basģitāru, bungas, klavieres vai proti dziedāt, tad šeit tu varēsi pilnveidot savu jau esošo prasmes! Ja tev ir interese par piedalīšanos ansamblī, tad raksti pedagogam Jānim Polim jpolis@edu.riga.lv

Nodarbības notiks Aglonas ielā 39 mūzikas kabinetā ar savu ierakstu studiju.

Nodarbības ir bezmaksas

 

Papildus var apgūt arī citas mūzikas interešu izglītības programmas:

Ģitārspēles apmācība

Muzikālā studija “Gamma” + solfedžo