Horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte”

Horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte”

Ansambļa vadītājas:

Diāna Gorska
29686163, dgorska@edu.riga.lv
Marina Dumberga-Lobanova
29860305, mdumberga@edu.riga.lv
Koncertmeistars – Māris Ivanovs

NODARBĪBU GRAFIKI

Uzņem audzēkņus no 4 līdz 25 gadiem

Nodarbības notiek Jēkabpils ielā 19a, 318., 402.t.

Horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte” tika dibināts 1978. gadā Latgales priekšpilsētas BJC „Daugmale”, Rīgā, netālu no pilsētas centra.

Šobrīd kolektīvā deju prasmi apgūst 178 bērni vecumā no 4 līdz 25 gadiem. Deju pamatā iekļautas latviešu etnogrāfiskās un skatuves dejas, cittautu dejas, modernās sižetu dejas, kuru pamatā ir klasika, raksturdeja un mūsdienu stili. Deju kolektīvs „Pērlīte” demonstrējis savu meistarību, krāsaino kostīmu dažādības paleti kā Latvijā, tā arī tālu aiz robežām. Katrs kolektīva koncerts ir notikums. Neatkārtojams un neaprakstāms. Tas ir meistardarbs – nepārprotams… noslēpumains… burvīgs… Horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte” dāvā prieku. Tā pamodina noilgojušās dvēseles. Tā dāsni dalās ar to neparasto un bezgalīgo skaistumu, pēc kā tiecas katra cilvēka sirds. Tā tiek dāvāta visiem, kas nāk uz „Pērlītes” koncertiem.

Lepojamies, ka XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos Horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte” piedalījās mūsdienu deju lielkoncertā „TE MĒS ES@AM”, kā arī esam XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Mūsdienu deju lielkoncerta „Augstāk par zemi” kandidāti.

 

YouTube kanāls – Horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte”

Instagram: @h.a._perlite

Facebook: H.A. Pērlīte

perlite.riga@inbox.lv