Sprīdīšu skola

–> NODARBĪBU GRAFIKS

Pirmsskolas vecuma bērnu attīstoša programma „Sprīdīšu skola

Nodarbības vada sākumskolas un sporta pedagogs Dainis Svistuhins.

dsvistuhins@edu.riga.lv, 26311285

Nodarbības notiek Jēkabpils ielā 19A, 304. kabinetā.

Bērniem no 5 līdz 7 gadu vecumam.

„Sprīdīšu skola” darbība Bērnu un jauniešu centrā „Daugmale” tuvojas savai desmitgadei, aicinot iesaistīties audzēkņus pēc „Mazo gudrinieku skolas” programmas apgūšanas vai citus interesentus pirmsskolas un sākumskolas vecumā.

Kompetenču pieeja ir lielisks veids, kā audzēkņiem sniegt informāciju par konkrētu tēmu dažādos aspektos. Un, cik interesanti uzzināt informāciju, piemēram, par lapsu gudrinieci gan skaitļos (cik Latvijā ir lapsu?), gan stāstos (pasakās lapsa ir viltniece!), gan dabā (vai zināji, ka lapsa maina kažoku ziemā un vasarā?!) un vēl un vēl un vēl!

Katras nedēļas nodarbībām ir tēma, caur kuru audzēkņi mācās un pilnveido savas zināšanas par burtiem, skaitļiem, jēdzieniem, notikumiem dabā, apgūst spēles un rotaļas. Audzēkņi izspēlē izglītojošas spēles, kuras pedagoga vadībā paši sagatavo, kā arī izmanto mūsdienīgas tehnoloģijas savu zināšanu pilnveidošanai par alfabētu, skaitļu secību, pulksteņa apguvi un dažādu lietu salīdzināšanu.

„Sprīdīšu skolā” tiek organizēti tradicionāli pasākumi, piemēram, mācību gada noslēguma pasākums, taču tā izpildījums gan ir visdažādākais – varbūt šogad tās būs bērnu velosacensības Miera dārzā?

Skolotājs Dainis Svistuhins “Sprīdīšu skolu” vada otro gadu.