Floristikas studija “Sniegaroze”

Floristikas studija “Sniegaroze”

NODARBĪBU GRAFIKS –> šeit

Uzņem audzēkņus no 5 līdz 25 gadiem

Floristikas studijas “Sniegaroze” mērķi ir dot iespēju audzēkņiem apgūt florista darba pamatiemaņas, iepazīt jaunākās modes tendences floristikā, vingrināt pacietību un roku veiklību darbā ar vienkāršākajiem floristikā pielietojamiem darba rīkiem.

Veidojot dabas materiālu kompozīcijas, audzēkņi izkopj spēju saskatīt dabas skaistumu – interesantas dabas materiālu nianses krāsās, faktūrās un formās. Darba process un rezultāts veido audzēkņu estētisko gaumi, bagātina iztēli. Audzēkņi mācās ieraudzīt un izmantot radošos darbos dažādus dizaina materiālus, veido tematiskas kompozīcijas, sienas dekorus, kolāžas, pušķus un formas darbus. Ar saviem darbiem audzēkņi piedalās vizuālās un lietišķās mākslas izstādēs un bieži gūst atzīstamus panākumus.

Floristikas studijas audzēkņi ir piedalījušies ar saviem darbiem pilsētas un republikas mēroga izstādēs, kā arī BJC “Daugmale” organizētajās pulciņu darbu skatēs, piedalījušies vizuālās mākslas darbnīcās. Kolektīvs ir braucis ekskursijās, lai mācītos pazīt augus dabā, apgūtu to nosaukumus, vāktu darbiem nepieciešamos dabas materiālus.

Darbošanās studijā audzēkņiem sagādā prieku, dod iespēju iepazīt jaunus draugus, lietderīgi pavadīt brīvo laiku, radoši sevi pilnveidot un parādīt savus darbus vizuālās mākslas izstādēs.

Ja Tev ir vēlēšanās interesanti un radoši darboties un iegūt jaunus draugus, NĀC PIE MUMS!

Floristikas studija Bērnu un jauniešu centrā “Daugmale” darbojas kopš 1999.gada. Tās sākotnējais nosaukums bija “Kolāža” un to no 1999.līdz 2010.gadam vadīja Ilga Ozoliņa. Sākot no 2015.gada studijas nosaukums ir “Sniegaroze”.

Pedagogs Inta Valdena 29255353, ivaldena@edu.riga.lv

Nodarbības notiek: Jēkabpils ielā 19a, 103./104.telpā

un reizi mēnesī mācību ekskursijas un materiālu vākšana dabā