Individuālie veidi

Spied uz katra virsraksta un uzzini vairāk!

Individuālie sporta veidi

Interešu izglītības programmu nodarbību grafiks

Programmas nosaukums Pedagogs Izgl. pak., gr. P Ot Tr Ct Pt S Sv Programmas īstenošanas vieta (iestāde, adrese) telpa Audzēkņu vecums Pedagoga tālr. nr.,
e-pasts
Piezīmes par nodarbību darba formām*
VFS mazākumtautību pirmsskolas vecuma bērniem  Dainis Svistuhins 0.i.p.1 12.15-12.45  BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
123 5-6 gadi 26311285 dsvistuhins@edu.riga.lv KN
VFS mazākumtautību pirmsskolas vecuma bērniem  Dainis Svistuhins 0.i.p.1 12.50-13.20  12.15-12.45 BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
107 5-6 gadi 26311285 dsvistuhins@edu.riga.lv KN
VFS mazākumtautību pirmsskolas vecuma bērniem  Dainis Svistuhins 0.i.p.2 12.50-13.35  BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
107 4-5 (6) gadi 26311285 dsvistuhins@edu.riga.lv KN
VFS mazākumtautību pirmsskolas vecuma bērniem  Dainis Svistuhins 0.i.p.2 12.50-13.35 BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
123 4-5 (6) gadi 26311285 dsvistuhins@edu.riga.lv KN
VFS  – stadions Viktors Suraks 0.i.p.1 15.00-16.20 15.20-16.00 BJC “Daugmale”
RSC “Ķengarags”
Maskavas iela 283 b
stadions 9-14 gadi 29872149
vsuraks@edu.riga.lv
GNA
VFS  – stadions Arnis Ozoliņš 0.i.p.1 18.00-19.20 10.30-11.50 BJC “Daugmale”
RSC “Ķengarags”
Maskavas iela 283 b
stadions 9-14 gadi 26399831 KN
VFS  – stadions Arnis Ozoliņš 0.i.p.1 12.05-13.25 13.40-14.20 BJC “Daugmale”
RSC “Ķengarags”
Maskavas iela 283 b
stadions 14-18 gadi 26399831 KN
VFS  – stadions Linda Ansone 0.i.p.1 14.40-16.40  BJC “Daugmale”
RSC “Ķengarags”
Maskavas ielā 283 b
stadions 7-25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
KN
VFS  – stadions Linda Ansone 0.i.p.2 18.50-20.10  BJC “Daugmale”
RSC “Ķengarags”
Maskavas ielā 283 b
stadions 7-25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
KN
Vispārattīstošo vingrojumu un akrobātikas pamatelementu apmācības grupa TIK-TAK Irina Jevdokimova 0.i.p.1 16.20-17.40  9.00-10.20  BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
105 7-9 gadi 29668642
ijevdokimova@edu.riga.lv
KN
VFS Marina Čukina 0.i.p.7 19.00-20.20 BJC “Daugmale”
Jēkabpils 19a
102 10-12 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv KN
VFS Marina Čukina 0.i.p.8 17.20-18.40 BJC “Daugmale”
Jēkabpils 19a
102 10-12 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv KN
VFS Marina Čukina 0.i.p.9 15.30-17.00 BJC “Daugmale”
Jēkabpils 19a
102 7-9 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv KN
Grieķu-romiešu cīņa Andrejs Trubeckojs 2.i.p.1 14.50-16.10  14.50-16.10  9.40-11.00 BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
123 9-10 gadi 29617768
atrubeckojs@edu.riga.lv
KN
Grieķu-romiešu cīņa Andrejs Trubeckojs 4.i.p.1 16.00-17.20  16.30-17.50  16.00-17.20  16.30-17.50  16.00-17.20  var būt sacensības saskaņā ar nolikumu/pēc plāna BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
123 12-14 gadi 29617768
atrubeckojs@edu.riga.lv
KN
Grieķu-romiešu cīņa Andrejs Trubeckojs 5.i.p.1 19.20-20.00 19.50-21.10  19.20-20.00 19.50-21.10  19.20-20.00 11.20-12.40 var būt sacensības saskaņā ar nolikumu/pēc plāna BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
123 16-19 gadi 29617768
atrubeckojs@edu.riga.lv
KN
Grieķu-romiešu cīņa Andrejs Trubeckojs 5.i.p.2 17.40-19.00  18.10-19.30  17.40-19.00  18.10-19.30  17.40-19.00  var būt sacensības saskaņā ar nolikumu/pēc plāna BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
123 18-25 gadi 29617768
atrubeckojs@edu.riga.lv
KN
Grieķu-romiešu cīņa Andrejs Trubeckojs 5.i.p.2 7.40-9.00  Ziepniekkalna p-baseins Sērenes iela 9 p-baseins 18-25 gadi 29617768
atrubeckojs@edu.riga.lv
KN
Grieķu-romiešu cīņa Jurijs Mihailovs 2.i.p.1 15.00-16.20 15.00-16.20  15.00-16.20  BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
107 7-9 gadi 29526097
jmihailovs@edu.riga.lv
KN
Grieķu-romiešu cīņa Jurijs Mihailovs 4.i.p.1 16.40-18.00 18.20-19.00 16.40-18.00 18.20-19.00 16.40-18.00 18.20-19.00 9.00-9.40  var būt sacensības saskaņā ar nolikumu/pēc plāna BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
107 10-14 gadi 29526097
jmihailovs@edu.riga.lv
KN
Grieķu-romiešu cīņa Jurijs Mihailovs 5.i.p.1 19.20-20.40  18.20-19.40  19.20-20.40  18.20-19.40  19.20-20.40  13.20-14.40
var būt sacensības saskaņā ar nolikumu
var būt sacensības saskaņā ar nolikumu/pēc plāna BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
107 12-16 gadi 29526097
jmihailovs@edu.riga.lv
KN
Grieķu-romiešu cīņa Jurijs Mihailovs 5.i.p.2 15.00-16.20 16.40-18.00  15.00-16.20 16.40-18.00  10.00-11.20 11.40-13.00 var būt sacensības saskaņā ar nolikumu/pēc plāna BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
107 17-25 gadi 29526097
jmihailovs@edu.riga.lv
KN
Karatē Jānis Kurzemnieks 1.i.p.1 18.00-19.00 18.00-19.00 BJC “Daugmale”
RSC “Ķengarags”
Maskavas iela 283 b
stadions iesācēji 4-7 gadi 27446332
jkurzemnieks3@edu.riga.lv
GNA
Karatē Jānis Kurzemnieks 2.i.p.1 18.00-19.20 18.00-19.20 17.50-18.30 1 st nedēļā uzkājas sacensībām (1x mēnesi) BJC “Daugmale”
RSC “Ķengarags”
Maskavas iela 283 b
stadions 7-13 gadi 27446332
jkurzemnieks3@edu.riga.lv
GNA
Karatē Jānis Kurzemnieks 4.i.p.1 19.10-21.10 19.10-21.10 18.40-19.20 BJC “Daugmale”
RSC “Ķengarags”
Maskavas iela 283 b
stadions 12-16 gadi 27446332
jkurzemnieks3@edu.riga.lv
GNA
Karatē Jānis Kurzemnieks 5.i.p.1 19.30-21.30 19.30-21.30 19.30-21.30 1st nedēļā uzkrājas sacensībām (1x mēnesi) BJC “Daugmale”
RSC “Ķengarags”
Maskavas iela 283 b
stadions 17-25 gadi 27446332
jkurzemnieks3@edu.riga.lv
GNA
Godžju-rju karatē do “Kekomi” Gints Feldmanis 1.i.p.1 16.00-16.30 16.00-16.30 12.00-13.00 BJC “Daugmale”
Kaņiera iela 15
sporta zāle/piegulošā teritorija pirmssk., iesācēji 26455279
gfeldmanis@edu.riga.lv
GNA septembrī
Godžju-rju karatē do “Kekomi” Gints Feldmanis 1.i.p.2 16.50-17.30 16.50-17.30 13.20-14.40 BJC “Daugmale”
Kaņiera iela 15
sporta zāle/piegulošā teritorija pirmssk., iesācēji 26455279
gfeldmanis@edu.riga.lv
GNA septembrī
Godžju-rju karatē do “Kekomi” Gints Feldmanis 3.i.p.1 17.50-19.10 17.50-19.10 19.00-20.20 15.00-16.20 BJC “Daugmale”
Kaņiera iela 15
sporta zāle/piegulošā teritorija 9-12 gadi 26455279
gfeldmanis@edu.riga.lv
GNA septembrī
Godžju-rju karatē do “Kekomi” Gints Feldmanis 4.i.p.1 19.30-20.50 21.10-20.50 19.30-20.50 21.10-20.50 20.40-22.00 16.40-18.00 BJC “Daugmale”
Kaņiera iela 15
sporta zāle/piegulošā teritorija 13-25 gadi 26455279
gfeldmanis@edu.riga.lv
GNA septembrī
Badmintons Amanda Azarova 1.i.p.1 17.35-18.55 10.00-11.20 BJC “Daugmale”
Kaņiera iela 15
sporta zāle 8-14 gadi 20200398
aazarova2@edu.riga.lv 
KN
Badmintons Amanda Azarova 1.i.p.2 19.00-19.40 19.30-21.00 Rīgas J.G. Herdera  Grīziņkalna vsk.
Lauku iela 9
sporta zāle iesācēji 6-8 gadi 20200398
aazarova2@edu.riga.lv 
KN
Badmintons Amanda Azarova 2.i.p.1 19.55-21.10 Rīgas J.G. Herdera  Grīziņkalna vsk.
Lauku iela 9
sporta zāle 7-10 gadi 20200398
aazarova2@edu.riga.lv 
KN
Badmintons Amanda Azarova 2.i.p.1 16.00-17.20 BJC “Daugmale”
Kaņiera iela 15
sporta zāle 7-10 gadi 20200398
aazarova2@edu.riga.lv 
KN
Badmintons Salvis Lozda 4.i.p.1 19.00-19.40 17.35-18.55
19.10-19.50
15.30-16.50 2 st. nedēļā uzkrāj sacensībām (2x mēnesī) BJC “Daugmale”
Kaņiera iela 15
sporta zāle 11-17 gadi 26165818, slozda3@edu.riga.lv KN
Badmintons Salvis Lozda 5.i.p.1 20.00-21.20 20.10-21.30 (2) 3 st. nedēļā uzkrāj sacensībām (2x mēnesī) 17.10-18.30 18.50-19.30 10.00-11.20 BJC “Daugmale”
Kaņiera iela 15
sporta zāle 14-19 gadi 26165818, slozda3@edu.riga.lv KN
Riteņbraukšanas pulciņš Anatolijs Belozerovs 5.i.p.1 17.00-19.00 20.09.  17.00-19.00     07.,14.09. 17.00-19.00 08.,29.09  17.00-19.00 02.,16.,23.09. 17.00-19.00 10.,17.09.  11.00-13.00 04.,11.,25.09. 11.00-13.00 05.,19.,26.09. Rīgas 28.vsk.
Sliežu iela 23
Mežaparks no 16 līdz 25 gadiem 27855303, abelozerovs@edu.riga.lv GNA
Lēkšana uz batuta Vera Antone 5.i.p.1 16.45-18.05 16.45-18.05 14.50-16.10 16.20-17.00 11.20-12.40
12.50-13.30
BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 11-18 gadi 29826859 vantone@edu.riga.lv KN
Lēkšana uz batuta Vera Antone 1.i.p.1 15.05-16.25 15.05-16.25 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 7-11 gadi 29826859 vantone@edu.riga.lv KN
Lēkšana uz batuta Vera Antone 1.i.p.2 18.25-19.45 18.25-19.45 BJC “Daugmale” Vizlas iela 1 sporta zāle 5-6 gadi 29826859 vantone@edu.riga.lv KN
VFS Vera Antone 0.i.p.1 14.04-15.45 14.04-15.45 14.00-14.40 10.30-11.10 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 7-13 gadi 29826859 vantone@edu.riga.lv KN
Lēkšana uz batuta Svetlana  Fokina  1.i.p.1 18.25-19.45 16.45-18.05 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 7-10 gadi 29677553 sfokina@edu.riga.lv KN
Lēkšana uz batuta Svetlana  Fokina  2.i.p.1 15.05-16.25 15.45-16.25 15.05-16.25 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 9-12 gadi 29677553 sfokina@edu.riga.lv KN
Lēkšana uz batuta Svetlana  Fokina  3.i.p.1 16.45-18.05 15.05-16.25 12.20-13.40 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 9-14 gadi 29677553 sfokina@edu.riga.lv KN
Lēkšana uz batuta Svetlana  Fokina  4.i.p.1 16.45-18.05 18.25-19.45 16.45-18.05 18.25-19.45 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 12-15 gadi 29677553 sfokina@edu.riga.lv KN
Lēkšana uz batuta Ludmila Tarasenko 2.i.p.1 13.25-14.45 13.25-14.45 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 9-10 gadi 29163563 ltarasenko2@edu.riga.lv KN
Lēkšana uz batuta Ludmila Tarasenko 3.i.p.1 15.05-16.25 15.05-16.25 14.05-14.45 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 9-10 gadi 29163563 ltarasenko2@edu.riga.lv KN
Lēkšana uz batuta Ludmila Tarasenko 4.i.p.1 16.45-18.05 16.45-18.05 15.05-16.25 10.40-12.00 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 11-15 gadi 29163563 ltarasenko2@edu.riga.lv KN
Lēkšana uz batuta Ludmila Tarasenko 5.i.p.1 18.25-19.45 20.05-21.25 18.25-19.45 20.05-21.25 16.45-18.05 9.00-10.20 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 15-18 gadi 29163563 ltarasenko2@edu.riga.lv KN
Lēkšana uz batuta Raimonds Končis 1.i.p.1 13.25-14.45 9.00-10.20  BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 6-12 gadi 22122132 rkoncis@edu.riga.lv KN
Lēkšana uz batuta Raimonds Končis 1.i.p.2 13.25-14.45 10.30-11.50 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 7-12 gadi 22122132 rkoncis@edu.riga.lv KN
VFS Genādijs Drigo 0.i.p.1 13.25-14.45 15.05-16.25 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 7-10 gadi 26395589 gdrigo@edu.riga.lv KN
VFS Genādijs Drigo 0.i.p.2 18.25-19.45 18.25-19.45 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 26395589 gdrigo@edu.riga.lv KN
Lēkšana uz batuta Genādijs Drigo 1.i.p.1 15.05-16.25 18.25-19.45 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 7-10 gadi 26395589 gdrigo@edu.riga.lv KN
Lēkšana uz batuta Genādijs Drigo 5.i.p.1 20.05-21.25 16.45-18.05 20.05-21.25 16.45-18.05 20.05-21.25 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 6-8 gadi 26395589 gdrigo@edu.riga.lv KN
Akrobātikas studija “Melanž” Irina Levit 1.i.p.1 15.05-16.25 15.05-16.25 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1,
sporta zāle*/stadions 8-10 gadi 299322786 ilevit@edu.riga.lv KN
Akrobātikas studija “Melanž” Irina Levit 1.i.p.2 18.25-19.45 18.25-19.45 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 7-10 gadi 299322786 ilevit@edu.riga.lv KN
Akrobātikas studija “Melanž” Irina Levit 1.i.p.3 18.25-19.45 18.00-19.00 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 5-6 gadi 299322786 ilevit@edu.riga.lv KN
Akrobātikas studija “Melanž” Irina Levit 2.i.p.1 16.45-18.05 16.45-18.05 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 10-16 gadi 299322786 ilevit@edu.riga.lv KN
Akrobātikas studija “Melanž” Irina Levit 2.i.p.2 16.45-18.05 16.45-18.05 16.25-17.45 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 8-12 gadi 299322786 ilevit@edu.riga.lv KN
Akrobātikas studija “Melanž” Irina Levit 3.i.p.1 20.05-21.25 20.05-21.25 19.35-20.55 18.25-19.45 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 10-25 gadi 299322786 ilevit@edu.riga.lv KN
VFS Marina Čukina 0.i.p.3 15.05-16.25 15.05-16.25 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 7-10 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv KN
VFS Marina Čukina 0.i.p.4 16.45-17.45 16.45-17.45 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 5-7 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv KN
VFS Marina Čukina 0.i.p.5 16.45-18.05 16.45-18.05 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 10-15 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv KN
VFS Marina Čukina 0.i.p.6 20.05-21.25 20.05-21.25 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 10-18 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv KN
VFS Marina Čukina 0.i.p.10 18.25-19.45 18.25-19.45 BJC “Daugmale”
Vizlas iela 1
sporta zāle 8-12 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv KN
VFS Ludmila Tarasenko 0.i.p.1 10.00-11.00 10.00-11.00 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
vingrošanas zāle 2.st. pirmsskola 29163563
ltarasenko2@edu.riga.lv
KN
VFS ar ievirzi lēcienos uz batuta Ludmila Tarasenko 0.i.p.1 17.00-18.00 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
vingrošanas zāle 2.st. pirmsskola 29163563
ltarasenko2@edu.riga.lv
KN
VFS ar ievirzi lēcienos uz batuta Ludmila Tarasenko 0.i.p.2 18.10-19.10 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
vingrošanas zāle 2.st. pirmsskola 29163563
ltarasenko2@edu.riga.lv
KN
Vispārattīstošo vingrojumu un akrobātikas pamatelementu apmācības grupa TIK-TAK Irina Jevdokimova 0.i.p.2 18.00-19.30 17.15-18.55  BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
vingrošanas zāle 2.st. 7-10 gadi 29668642
ijevdokimova@edu.riga.lv
KN
VFS Marina Čukina 0.i.p.1 18.30-19.30  18.30-19.30  BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
cīņas paklājs pirmsskola 29653001 mcukina@edu.riga.lv KN
VFS Marina Čukina 0.i.p.2 19.50-21.10 19.50-21.10 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
cīņas paklājs 6-12 gadi 29653001 mcukina@edu.riga.lv KN
Grieķu-romiešu cīņa/brīvā cīņa Andrejs Šmigarevs 1.i.p.1 15.40-16.20 15.40-16.20 12.50-13.30 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
cīņas paklājs 8-9 gadi 27236777
asmigarevs@edu.riga.lv
KN
Grieķu-romiešu cīņa/brīvā cīņa Andrejs Šmigarevs 2.i.p.1 16.40-18.00 16.40-18.00 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
cīņas paklājs 8-9 gadi 27236777
asmigarevs@edu.riga.lv
KN
Grieķu-romiešu cīņa/brīvā cīņa Andrejs Šmigarevs 3.i.p.1 14.40-16.00 14.40-16.00 14.40-16.00 8.40-10.00 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
cīņas paklājs 9-11 gadi 27236777
asmigarevs@edu.riga.lv
KN
Grieķu-romiešu cīņa/brīvā cīņa Andrejs Šmigarevs 4.i.p.1 18.20-19.00 18.20-19.00 BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
105.zāle 15-25 gadi 27236777
asmigarevs@edu.riga.lv
KN
Grieķu-romiešu cīņa/brīvā cīņa Andrejs Šmigarevs 4.i.p.1 16.20-17.40  16.20-17.40  16.20-17.40  10.20-11.40 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
cīņas paklājs 15-25 gadi 27236777
asmigarevs@edu.riga.lv
KN
Grieķu-romiešu cīņa/brīvā cīņa Andrejs Šmigarevs 5.i.p.1 18.00-19.20 19.40-20.20 18.00-19.20 19.40-20.20 18.00-19.20 19.40-20.20 12.00-12.40 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
cīņas paklājs 15-25 gadi 27236777
asmigarevs@edu.riga.lv
KN
Grieķu-romiešu cīņa/brīvā cīņa Andrejs Šmigarevs 5.i.p.1 19.10-19.50  19.10-19.50  BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela19a
105.zāle 15-25 gadi 27236777
asmigarevs@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Ilona  Purmale (aizvietošana) 1.i.p.1 14.00-15.20 14.00-15.20 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle*/ stadions 8-13 gadi    29149767 ipurmale@edu.riga.lv KN
Kāpšanas sports Ilona  Purmale (aizvietošana) 1.i.p.2 15.40-17.00 14.00-15.20 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle*/ stadions 9-12 gadi 29149767 ipurmale@edu.riga.lv KN
Kāpšanas sports Ilona  Purmale (aizvietošana) 1.i.p.3 15.40-17.00 15.40-17.00 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle*/ stadions 8-12 gadi 29149767 ipurmale@edu.riga.lv KN
Kāpšanas sports Ilona  Purmale (aizvietošana) 2.i.p.1 17.20-18.40 17.20-18.40 17.20-18.40 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle*/ stadions 12-18 gadi 29149767 ipurmale@edu.riga.lv KN
Kāpšanas sports Kaspars Vilks 1.i.p.1 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle no 7 g.v. 28799205
kvilks@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Kaspars Vilks 1.i.p.2 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle 28799205
kvilks@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Kaspars Vilks 2.i.p.2 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle*/ stadions 14 – 25 gadi 28799205
kvilks@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Kaspars Vilks 2.i.p.1 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle*/ stadions 14 – 20 gadi 28799205
kvilks@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Kaspars Vilks 5.i.p.1 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle*/ stadions 18 – 25 gadi 28799205
kvilks@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Kaspars Vilks 5.i.p.1 sporta apakšgrupa 28799205
kvilks@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Gundega Meļķe  1.i.p.1 18.00-19.20 10.00-11.20  BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle 5-13 gadi 29729860
gmelke@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Gundega Meļķe  1.i.p,2 18.00-19.20 11.30-12.50 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle 13-25 gadi 29729860
gmelke@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Gundega Meļķe  1.i.p.3 13.00-14.20 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle 10-16 gadi 29729860
gmelke@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Linda Ansone 1.i.p.1 15.00-16.20 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle 10-25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Linda Ansone 1.i.p.1 18.20-19.40 BJC “Daugmale”
RSC “Ķengarags”
Maskavas ielā 283 b
stadions 10-25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Linda Ansone 1.i.p.2 17.20-18.40  BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle 10-18 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Linda Ansone 1.i.p.2 15.00-16.20 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle 10-18 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Linda Ansone 1.i.p.3 16.40-18.00 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle 10-25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Linda Ansone 1.i.p.3 19.00-20.20  BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle 10-25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Linda Ansone 1.i.p.4 14.00-15.20 16.00-17.20 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle 10-25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Linda Ansone 1.i.p.5 15.40-17.00 12.40-14.00 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle 5-10 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Linda Ansone 1.i.p.6 11.00-12.20 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle 4-10 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Linda Ansone 1.i.p.7 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle 4-10 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Linda Ansone 2.i.p.1 14.20-15.00 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle 10-25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
KN
Kāpšanas sports Linda Ansone 2.i.p.1 17.00-19.30 stadionā septembrī 17.00-19.10 septembrī stadionā MJC “Praktiskās estētikas skola”
A.Saharova iela 35 
sporta zāle 10-25 gadi 26729913
lansone6@edu.riga.lv
KN
Alpīnisms Liāna Lezdiņa 2.i.p.1 17.10-18.30 BJC “Daugmale”
RSC “Ķengarags”
Maskavas ielā 283 b
stadions 9-14 gadi 29214860
llezdina@edu.riga.lv
KN
Alpīnisms Liāna Lezdiņa 2.i.p.1 17.20-18.40  2 st.ned. uzkrājas pārgājienam (1x mēnesī) pēc  plāna BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle 9-14 gadi 29214860
llezdina@edu.riga.lv
KN
Alpīnisms Liāna Lezdiņa 4.i.p.1 19.00-20.20 20.40-21.40 19.00-20.20 20.40-21.40 2 st.ned. uzkrājas pārgājienam (1x mēnesī) pēc  plāna BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
sporta zāle 15-25 gadi 29214860
llezdina@edu.riga.lv
KN

 Sporta interešu izglītība

Individuālie veidi

Galda spēles

Sporta spēles

*Apzīmējumi
AN – attālinātās nodarbības
GNA – grupu nodarbības ārā
IN – individuālās nodarbības
KN – klātienes nodarbības
NMG – nodarbības mazākajās grupās

Audzēkņu uzņemšana