Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla

Spied uz katra virsraksta un uzzini vairāk!

Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla

Interešu izglītības programmu nodarbību grafiks

Programmas nosaukums Pedagogs Izgl. pak., gr. P Ot Tr Ct Pt S Sv Programmas īstenošanas vieta (iestāde, adrese) telpa Audzēkņu vecums Pedagoga tālr. nr.,
e-pasts
Piezīmes par nodarbību darba formām*
Keramikas darbnīca Iveta Aigare 1.i.p.1 13.40-14.20
14.25-14.40
14.45-15.10
13.40-14.20
14.25-14.40
14.45-15.10
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
206/301/206 4-12 gadi 26546769
iaigare@edu.riga.lv
IN
Keramikas darbnīca Iveta Aigare 1.i.p.2 15.20-16.00
16.05-16.20
16.25-16.50
15.20-16.00
16.05-16.20
16.25-16.50
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
206/201/216 4-12 gadi 26546769
iaigare@edu.riga.lv
IN
Keramikas darbnīca Iveta Aigare 2.i.p.1 17.00-17.45
17.50-18.05
18.10-18.55
19.00-19.15
17.00-17.45
17.50-18.05
18.10-18.55
19.00-19.15
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
206/311/301 13-18 gadi 26546769
iaigare@edu.riga.lv
IN
Keramikas darbnīca Iveta Aigare 3.i.p.1 19.25-20.10
20.15-20.30
20.35-21.20
21.25-21.40
19.25-20.10
20.15-20.30
20.35-21.20
21.25-21.40
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
206/201/301 13-25 gadi 26546769
iaigare@edu.riga.lv
IN
Keramikas darbnīca Dace Timule 2.i.p.1 17.00-17.40
17.50-18.30
18.40-19.20
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
205 7-18 gadi 29595099
dtimule@edu.riga.lv
IN
Keramikas darbnīca Dace Timule 3.i.p.1 17.00-17.40
17.50-18.30
18.40-19.20
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
205 7-18 gadi 29595099
dtimule@edu.riga.lv
IN
Keramikas pulciņš “Brīnumpodiņš” no 13.01. 1.i.p.1 BJC “Daugmale”
Maskavas iela 279/7
4/6 4-6 gadi
Keramikas pulciņš “Brīnumpodiņš” no 13.01. 2.i.p.1 BJC “Daugmale”
Maskavas iela 279/7
4/6 7-25 gadi
Keramikas pulciņš “Brīnumpodiņš” no 13.01. 3.i.p.1 BJC “Daugmale”
Maskavas iela 279/7
4/6 7-25 gadi
Šūšanas un piegriešanas darbnīca “Adatiņa” Vineta Ozoliņa  1.i.p.1 16.00-16.40
16.45-17.25
17.30-18.10
18.15-18.55
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
404/302  9-12 gadi 29680786
vozolina9@edu.riga.lv
IN
Šūšanas un piegriešanas darbnīca “Adatiņa” Vineta Ozoliņa  2.i.p.1 14.00-14.40
14.55-15.35
15.50-16.30
16.45-17.25
Habad Ļubavič Ebreju vidusskola
Lāčplēša iela 141
201  13-15 gadi 29680786
vozolina9@edu.riga.lv
NMG
Šūšanas un piegriešanas darbnīca “Adatiņa” Vineta Ozoliņa  3.i.p.1 16.00-16.40
16.45-17.25
17.30-18.10
16.00-16.40
16.45-17.25
17.30-18.10
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
P. 404/405
Pk.404/302
 15-17 gadi 29680786
vozolina9@edu.riga.lv
IN
Šūšanas un piegriešanas darbnīca “Adatiņa” Vineta Ozoliņa  4.i.p.1 18.25-19.05
19.10-19.50
19.55-20.35
18.25-19.05
19.10-19.50
19.55-20.35
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
P. 404/405
Pk.404/302
 18-25 gadi 29680786
vozolina9@edu.riga.lv
IN
Dzintara un metāla apstrādes studija “Rotiņa” Lūcija Kalniņa 1.i.p.1 12.50- 13.30
13.45-14.25
14.00-14.40
14.55-15.35
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
311 5-11 gadi 29990636
lkalnina4@edu.riga.lv
IN
Dzintara un metāla apstrādes studija “Rotiņa” Lūcija Kalniņa 2.i.p.2 14.40-15.20
15.35-16.15
16.30-17.10
15.50-16.30
16.45-17.25
17.40-18.20
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
311 12-25 gadi 29990636
lkalnina4@edu.riga.lv
IN
Dzintara un metāla apstrādes studija “Rotiņa” Lūcija Kalniņa 2.i.p.1 15.00-15.40
15.55-16.35
16.50-17.30
15.00-15.40
15.55-16.35
16.50-17.30
BJC “Daugmale” Maskavas 279/7 4 5-25 gadi 29990636
lkalnina4@edu.riga.lv
IN
Dizains, kokapstrāde Imants Kārkliņš 1.i.p.1 16.00-16.40
16.45-17.25
17.30-18.10
16.00-16.40 BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
025.
0.stāvs
7-25 gadi 29135409
ikarklins@edu.riga.lv
IN
Seno spēļu izgatavošana un vadīšana Imants Kārkliņš 1.i.p.1 16.00-16.40
16.45-17.25
17.30-18.10
17.00-17.40 BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
025.
0.stāvs
7-25 gadi 29135409
ikarklins@edu.riga.lv
IN
Stikla mākslas darbnīca “Mozaīka” Ilze Rimicāne 1.i.p.1 16.00-16.40
16.45-17.05
1.apakšgrupa
17.15-17.55
18.00-18.20
2.apakšgrupa
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
406/501 9-11 gadi 29701995
irimicane2@edu.riga.lv
IN
Stikla mākslas darbnīca “Mozaīka” Ilze Rimicāne 2.i.p.1 14.30-15.10
15.15-15.55
1. apakšgrupa
14.30-15.10
15.15-15.55
2. apakšgrupa
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
P. 406/501
O. 406/404
11-16 gadi 29701995
irimicane2@edu.riga.lv
IN/NMG
Stikla mākslas darbnīca “Mozaīka” Ilze Rimicāne 3.i.p.1 16.05-16.45
16.50-17.30
17.35-18.15
1.apakšgrupa
14.00-14.40
14.45-15.25
15.30-16.10
2.apakšgrupa
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
406/501 11-16 gadi 29701995
irimicane2@edu.riga.lv
IN/NMG
Stikla mākslas darbnīca “Mozaīka” Ilze Rimicāne 4.i.p.1 16.05-16.45
16.50-17.30
17.35-18.15
1.apakšgrupa
16.20-17.00
17.05-17.45
17.50-18.30
18.35-19.15
2.apakšgrupa
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
501/406 16-25 gadi 29701995
irimicane2@edu.riga.lv
KN
Rokdarbi un dizains Inga Korņejeva 1.i.p.1 12.45-13.00
13.05-13.50
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
501/505 3,5-5 gadi 29793026
ikornejeva@edu.riga.lv
IN
Rokdarbi un dizains Inga Korņejeva 1.i.p.2 12.40-12.55
13.00-13.45
12.40-12.55
13.00-13.45
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
501/505 5-7 gadi 29793026
ikornejeva@edu.riga.lv
IN
Dizaina un pērļošanas pulciņš “Varavīksne” 1.i.p.1 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
P- 213/211 7-25 gadi
Mākslas studija “Tekstūra un faktūra” Elga Šmite 1.i.p.1 13.00-13.40
13.50-14.30
14.40-15.20
15.30-16.10
BJC “Daugmale”
Maskavas iela 279/7
4 5-25 gadi 29479095
esmite@edu.riga.lv
IN
Mākslas studija “Tekstūra un faktūra” Elga Šmite 1.i.p.2 11.00-11.40
11.50-12.30
12.40-13.20
13.30-14.10
BJC “Daugmale”
Maskavas iela 279/7
4 5-25 gadi 29479095
esmite@edu.riga.lv
IN
Mākslas studija “Tekstūra un faktūra” Elga Šmite 2.i.p.1 14.20-15.00
15.10-15.50
16.00-16.40
16.50-17.30
BJC “Daugmale”
Maskavas iela 279/7
4 5-25 gadi 29479095
esmite@edu.riga.lv
IN
Mākslas studija “Tekstūra un faktūra” Elga Šmite 2.i.p.2 13.30-14.10
14.20-15.00
15.10-15.50
16.00-16.40
BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
213 5-25 gadi 29479095
esmite@edu.riga.lv
IN
Studija “Zīmēšana un gleznošana” Konstantīns Glazunovs 1.i.p.1 15.30-16.10 15.30-16.10
16.25-17.05
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
405 4-8 gadi 26360780
kglazunovs@edu.riga.lv
IN
Studija “Zīmēšana un gleznošana” Konstantīns Glazunovs 2.i.p.1 15.30-16.10
16.25-17.05
15.30-16.10
16.25-17.05
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
405 9-14 gadi 26360780
kglazunovs@edu.riga.lv
IN
Studija “Zīmēšana un gleznošana” Konstantīns Glazunovs 2.i,.p.2 17.20-18.00
18.15-18.55
17.20-18.00
18.15-18.55
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
405 9-14 gadi 26360780
kglazunovs@edu.riga.lv
IN
Studija “Zīmēšana un gleznošana” Konstantīns Glazunovs 3.i.p.1 16.25-17.05
17.20-18.00
18.15-18.55
17.20-18.00
18.15-18.55
19.10-19.50
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
405 15-25 gadi 26360780
kglazunovs@edu.riga.lv
IN
Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija “BrīnumOta” 1.i.p.1 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
P- 213/211 5-25 gadi
Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija “BrīnumOta” 2.i.p.1 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
P- 213/211 7-25 gadi
Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija II Guna Mēnese- Kudule 1.i.p.1 14.35-15.15 16.20-17.00 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
211 5-25 gadi 29128993
gmenese@edu.riga.lv
IN
Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija II Guna Mēnese- Kudule 3.i.p.1 15.20-16.00
16.05-16.45
16.50-17.30
17.05-17.45
17.50-18.30
18.35-19.15
BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
213/211 5-25 gadi 29128993
gmenese@edu.riga.lv
IN
Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija III Evija Freidenfelde 1.i.p.1 15.00-15.40
15.50-16.30
15.00-15.40
15.50-16.30
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
P.-302/311
O.- 302/205
5-12 gadi 29439395  efreidenfelde5@edu.riga.lv IN
Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija III Evija Freidenfelde 2.i.p.1 16.40-17.20
17.30-18.10
15.00-15.40
15.50-16.30
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
P.-302/311
O.- 302/206
13-25 gadi 29439395  efreidenfelde5@edu.riga.lv IN
Zīmēšanas un papīra plastikas studija “Pūķis” Sandra Bērziņa 2.i.p.1 15.00-15.40
15.45-16.25
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
P.-302/311
O.- 302/206
4-9 gadi 26425992
sbieza2@edu.riga.lv
IN
Floristikas studija “Sniegaroze” Inta Valdena 2.i.p.1 15.00-15.40
15.50-16.30
16.40-17.20
1.apakšgrupa
17.30-18.10
18.20-19.00
19.10-19.50
2.apakšgrupa
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
103 5-25 gadi 29255353
ivaldena@edu.riga.lv
IN
Leļļu tērpu darbnīca “Prasmīgās rociņas” Irina Jevdokimova 1.i.p.1 13.45-14.25 14.35-15.15 15.25-16.05 16.15-16.55 BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
213 5-11 gadi 29668642
ijevdokimova@edu.riga.lv
IN
Leļļu tērpu darbnīca “Prasmīgās rociņas” Irina Jevdokimova 2.i.p.1 17.45-18.25 18.35-19.15 10.30-11.10 11.20-12.10 12.20-13.00 13.10-13.50 BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
404 5-11 gadi 29668642
ijevdokimova@edu.riga.lv
IN

Kultūrizglītība

Mūzika

Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla

Teātris

Radošās industrijas

Dejas

*Apzīmējumi
AN – attālinātās nodarbības
GNA – grupu nodarbības ārā
IN – individuālās nodarbības
KN – klātienes nodarbības
NMG – nodarbības mazākajās grupās

Audzēkņu uzņemšana