Futbols

NODARBĪBU GRAFIKS –> šeit

FUTBOLS – Reģionālajā sporta centrā „Ķengarags”

Treneris  Viktors Suraks

29872149, vsuraks@edu.riga.lv

Nodarbības notiek Reģionālajā sporta centrā „Ķengarags”, Maskavas ielā 283B

Futbols ir viens no populārākajiem un skatāmākajiem sporta veidiem pasaulē un lai spēlētu futbolu nekas daudz nav vajadzīgs – bumba, futbola apavi un sporta tērps.

Futbola pulciņš BJC „Daugmale” uzsāka savu darbību 2014. gada maijā. Futbola nodarbības vada Rīgas Futbola skolas treneris Viktors Suraks, kurš pabeidzis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un ieguvis Latvijas futbola federācijas licenci.

Pulciņa mērķis ir rast iespēju visiem bērniem apgūt futbolu un lieliska iespēja labākajiem audzēkņiem turpināt treniņu procesu Rīgas Futbola skolas profesionālajā ievirzē ar iespēju nokļūt RFS virslīgas komandā.

Futbols ir lielisks ar to, ka audzēknis var nodarboties svaigā gaisā visu gadu. Audzēkņi, kuri ir sasnieguši 12 gadu vecumu, arī ziemā trenējas stadionā un, ja ir pieejama slidotava, tad papildus futbolam tiek apgūtas arī slidošanas prasmes un hokejs.

Trenera V.Suraka audzēkņi ir piedalījušies dažāda mēroga turnīros arī starptautiskos, Minska Cup (Baltkrievijā) 8.vieta no 32 komandām, Ateitis Cup (Lietuva) 2.vieta no 32 komandām, Reval Cup (Igaunija) 4. vieta no 10 komandām. Latvijas mērogā izcīnījuši 1. vietu Dobrecobva Cup 2018 no 26 komandām, Gulbja kauss 2019 1. vieta no 12 komandām.

Vasaras periodā tiek organizēti dažādi pārgājieni, gan ar velo, gan ar laivām, un dažādas ekskursijas, apskatot Latvijas dabu.

VFS – stadions