Grieķu–romiešu un brīvās cīņas zāles renovācija

Grieķu–romiešu un brīvās cīņas zāles renovācija

BJC “Daugmale” vadība un grieķu–romiešu un brīvās cīņas treneru kolektīvs izsaka pateicību Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un Sporta Departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldei, it īpaši Rīgas sporta un interešu izglītības iestāžu nodaļas vadītājai Irinai Jākobsonei par atbalstu BJC “Daugmale” jau otrās cīņas zāles renovēšanā, Jēkabpils ielā 19a.

2019./2020. mācību gads ir īpašs grieķu–romiešu un brīvās cīņas audzēkņiem un viņu treneriem. Septembrī 6 interešu izglītības audzēkņu grupas VFS, brīvajā un grieķu–romiešu cīņā uzsāka nodarbības renovētāja sporta zālē, un decembrī vēl 4 interešu izglītības audzēkņu grupas grieķu–romiešu cīņā uzsāka mācību treniņa procesu modernajā, īpaši pielāgotajā sporta veidiem, cīņas zālē. Ir veikts kosmētiskais remonts un tika ieklāts jauns segums – specializēts mīksts paklājs ar izturīgu PVC pārvalku. Zāles sienas aprīkotas ar jaunu mīksto apdari.

Sporta jomas attīstībai ir ļoti liela nozīme, īpaši bērnu un jauniešu vidū. Attīstīta vispārējā fiziskā sagatavotība ir priekšnoteikums labai bērna pašsajūtai, veselībai. Sporta treneri iemāca veidot pareizu stāju un līdzsvaru. Sports palīdz izvairīsies no dažādām veselības problēmām, kā arī tiek samazinātas dažādas psiholoģiskas problēmas, cilvēks kļūst pārliecinātāks par sevi. Turklāt sports jauniešu vidū veicina dažādas sociālās prasmes. Ar zāles renovēšanu ir veikts liels ieguldījums grieķu–romiešu un brīvās cīņas sporta veidu attīstīšanā un popularizēšanā, kā arī par labu iespēju jauniešiem šeit turpināt savu sportista karjeru.

BJC “Daugmale” cīņas sporta veidu treneru kolektīvs, jaunie cīkstoņi un viņu vecāki ļoti pozitīvi vērtē pārmaiņas un ir pateicīgi par otrās cīņas zāles atjaunošanu un uzlabošanu.

Foto pirms renovēšanas:

Foto pēc renovēšanas: