Igaunijas atklātais čempionāts boulderingā

2022.gada 21. maijā norisinājās pirmais Igaunijas atklātais čempionāts boulderingā,  uz kuru devās arī mūsu sportisti. BJC “Daugmale” kāpēji no Latvijas bija pārstāvētākais klubs un arī uzrādīja augstākos rezultātus no Baltijas valstīm.
Zēnu konkurencē uzvarēja kāpējs no Somijas, un, turpat blakus, bija mūsu sportists Dmitrijs Sevankajevs, kas ieguva 3. vietu un šis bija pirmais sasniegums sportistam pieaugušo konkurencē, jāpiebilst, ka Dimitrijam šīs arī ir pirmās sacensības, kurās viņš apkāp savu treneri Kasparu Vilku, kurš ieguva 6. vietu.

Apsveicam !!

Meiteņu konkurencē uzvarēja sportiste no Baltkrievijas, un uzreiz aiz viņas, 2. vietu izcīnīja Elza Elizabete Baraka. Finālā arī iekļuva Santa Vilka, kas ieguva 5. vietu.