Rīgas atklātās modes un aksesuāru skates “Cik dažādi mēs esam!” REZULTĀTI

VIDEO

 

Rezultāti

AKSESUĀRS

Izglītības iestāde Pedagoga vārds, uzvārds Dalībnieka vārds, uzvārds Dalībnieks piedalās kategorijā: Vecumposms Aksesuāra nosaukums Punkti kopvērtējumā (max 20) Vieta
Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola Olga Trushkova Polina Voitkeviča Aksesuārs 8-11 Cepurīte “Mušmire” 15,5 1.vieta
PBJC “Altona” Solvita Nagle Sanija Bērziņa Aksesuārs 8-11 Zemenīte 15 2.vieta
BJC “Daugmale” Inese Špaka Laura Balode Aksesuārs 8-11 Soma “Miers” 14,5 3.vieta
BJC “Daugmale” Inese Špaka Darja Podlubnaja Aksesuārs 8-11 Soma “Romantiskā” 14
BJC “Daugmale” Inese Špaka Darja Gorškova Aksesuārs 8-11 Soma “Daugaviņa” 14
PBJC “Altona” Inita Paožole Anastasija Babikova Aksesuārs 12-15 Soma veiksmei 13
Rīgas 15. vidusskola Diāna Platace-Brice Darja Jakovļeva Aksesuārs 12-15 “Mana laika soma” 16 2.vieta
Rīgas Teikas Vidusskola Mārīte Nagle Elīza Kronberga Aksesuārs 12-15 Kakao 13,5
Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola Olga Trushkova Amanda Krasovska Aksesuārs 12-15 Dambretes partija 13,5
Ķekavas vidusskola Ilze Paseka Ajanta Ķempe Aksesuārs 12-15 Violeti-dzelteni cimdiņi 15
Rīgas 6.vidusskola Vēsma Kalniņa Līva Zeidmane Aksesuārs 12-15 Soma 13,5
Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola Olga Trushkova Marija Istominova Aksesuārs 12-15 Žabo retro stilā 13,5
Rīgas 6.vidusskola Vēsma Kalniņa Anna Neimane Aksesuārs 12-15 Ausainis-Rozā debesis 15
Rīgas 6.vidusskola Vēsma Kalniņa Anna Neimane Aksesuārs 12-15 Soma-Sūnu maiss 14,5
Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola Olga Trushkova Alisa Vasiļjeva Aksesuārs 12-15 Vecmāmiņas žabo 14
Rīgas Teikas Vidusskola Mārīte Nagle Gabriela Hehta Aksesuārs 12-15 Labākais draugs 13
PBJC “Altona” Inita Paožole Kristīne Bušant Aksesuārs 12-15 Saules pinums 16,5 1.vieta
BJC Rīgas Skolēnu pils Elga Šmite Kristiana Ozola Aksesuārs 12-15 “Putna ceļš” 15,5 3.vieta
PBJC “Altona” Solvita Nagle Estere Elksne Aksesuārs 12-15 Saule un mākonīts 14
PBJC “Altona” Solvita Nagle Marija Ozoliņa Aksesuārs 12-15 Putnu prieks 13,5
Rīgas Rīnūžu vidusskola Sofija Kaļiņina Vlada Denisenko Aksesuārs 12-15 Rudens noskaņojums 14
Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola Olga Trushkova Patrīcija Emma Bērziņa Aksesuārs 16-25 Jūrnieka žabo 10
Rīgas 15. vidusskola Diāna Platace-Brice Inna Timofejeva Aksesuārs 16-25 “Dzelteno vizbulīšu motīvi” 16 2.vieta
Rīgas 15. vidusskolas Diāna Platace-Brice Diāna Demjanova Aksesuārs 16-25 “Līniju ritmi manā somā” 12,5
Rīgas 15. vidusskola Diāna Platace-Brice Jūlija Kornakova Aksesuārs 16-25 “Magoņu laiks” 12,5
Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola Olga Trushkova Elizabete Kolbase Aksesuārs 16-25 Klasisks žabo 12
Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola Olga Trushkova Anna Kapacina Aksesuārs 16-25 Zils žabo 15 3.vieta
Rīgas 15.vidusskola Diāna Platace-Brice Daniela Dolgunova Aksesuārs 16-25 Lauki zied! 18 1.vieta

MŪSDIENU TĒRPS

Izglītības iestāde Pedagoga vārds, uzvārds Dalībnieka vārds, uzvārds Dalībnieks piedalās kategorijā: Vecumposms Tērpa nosaukums Punkti kopvērtējumā (max 25) Vieta
Rīgas Skolēnu pils Antra Žīgure Adele Trīne Eglīte Mūsdienu tērps 8-10 Ikdienas stils 15 Atzinība
Rīgas Rīnūžu vidusskola Sofija Kaļiņina Evita Guze Mūsdienu tērps 11-12 Rūtainas fantāzijas 19 2.vieta
Bjc Rīgas Skolēnu pils Elga Šmite Karina Poriete Mūsdienu tērps 11-12 “Sapnis piepildījies” 21 1.vieta
PBJC “Altona” Solvita Nagle Katrīna Jaunzema Mūsdienu tērps 11-12 Vasaras volāni 17,75
Jūrmalas Mākslas skola, Interešu izglītības programma MODES STUDIJA Sandra Bremane Marta Valdmane Mūsdienu tērps 11-12 Svētku diena 17
Jūrmalas Mākslas skola, Interešu izglītības programma MODES STUDIJA Sandra Bremane Emiliya Zakrevskaya Mūsdienu tērps 11-12 Romantiskai meitenei 18,5 3.vieta
Jūrmalas Mākslas skola, Interešu izglītības programma MODES STUDIJA Sandra Bremane Katrīna Baumane Mūsdienu tērps 11-12 Tērps svētdienas pastaigai 18
Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola Olga Trushkova Amanda Krasovska Mūsdienu tērps 13-14 Dambretes fane 19,5 2.vieta
Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola Olga Trushkova Marija Istominova Mūsdienu tērps 13-14 Kleita retro stilā 17,5
Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola Olga Trushkova Eva Indrjule Mūsdienu tērps 13-14 Rožu pastelis 16,5
Ķekavas vidusskola Ilze Paseka Luīze Fogele Mūsdienu tērps 13-14 Tērps ar cepuri 18,5
Rīgas Rīnūžu vidusskola Sofija Kaļiņina Vlada Denisenko Mūsdienu tērps 13-14 Rudens pastaiga 19 3.vieta
Rīgas Rīnūžu vidusskola Sofija Kaļiņina Elīna Guze Mūsdienu tērps 13-14 Zilais vakars 18,5
Rīgas 6.vidusskola Vēsma Kalniņa Līva Zeidmane Mūsdienu tērps 13-14 Kleita+rokassprādze 19 3.vieta
Jūrmalas Mākslas skola, Interešu izglītības programma MODES STUDIJA Sandra Bremane Patrīcija Tauriņa Mūsdienu tērps 13-14 Pastaigai pie jūras 18
Jūrmalas Mākslas skola, Interešu izglītības programma MODES STUDIJA Sandra Bremane Elišeba Samuela Valutadatila Mūsdienu tērps 13-14 Svētku tērps vasarai 18,5
Rīgas Rīnūžu vidusskola Sofija Kaļiņina Daniela Vilka Mūsdienu tērps 13-14 Elegance 20 1.vieta
BJC Rīgas Skolēnu pils Elga Šmite Aurēlija Apsīte Mūsdienu tērps 15-18 “Boho-chic” 22,5 1.vieta
PBJC “Altona” Solvita Nagle Emīlija Bička Mūsdienu tērps 15-18 Lieldienu zaķis 19 2.vieta
Jūrmalas Mākslas skola, Interešu izglītības programma MODES STUDIJA Sandra Bremane Julija Skuteļska Mūsdienu tērps 15-18 Stilīgās bikses 16,5 3.vieta
BJC Rīgas Skolēnu pils Antra Žīgure Anna Katrīna Elme Mūsdienu tērps 19-25 No svētkiem uz darbu! 18 2.vieta
BJC Rīgas Skolēnu pils Antra Žīgure Anna Katrīna Elme Mūsdienu tērps 19-25 Praktiskā elegance 15,5 3.vieta
BJC “Daugmale” Inese Špaka Laima Starka Mūsdienu tērps 19-25 Bikses “Deja” 13
BJC “Daugmale” Inese Špaka Laima Starka Mūsdienu tērps 19-25 Blūze “Jūras brīze” 18,5 1.vieta

ROTAS

Izglītības iestāde Pedagoga vārds, uzvārds Dalībnieka vārds, uzvārds Dalībnieks piedalās kategorijā: Dalībnieka vecums Rotas nosaukums Punkti kopvērtējumā (max 22) Vieta
BJC ” Daugmale” Inese Špaka Anika Mateus Rota 8-11 Broša “Smurfetta” 9 Atzinība
Rīgas 15. vidusskola Diāna Platace-Brice Darja Jakovļeva Rota 12-14 “Ūdens ritmi rotās” 8,5
Ķekavas vidusskola Ilze Paseka Elizabete Riekstiņa Rota 12-14 1. Zilais kronis 9 3.vieta
Ķekavas vidusskola Ilze Paseka Elizabete Riekstiņa Rota 12-14 2. Zilais kronis 8,5
Ķekavas vidusskola Ilze Paseka Melānija Daine Rota 12-14 Violeti-rozā kronis 8,5
Ķekavas vidusskola Ilze Paseka Luīze Fogele Rota 12-14 Dzeltenais vainags 8
Rīgas Teikas Vidusskola Mārīte Nagle Paula Marta Zvejniece Rota 12-14 Sirds Kāre 10 1.vieta
Rīgas Teikas Vidusskola Mārīte Nagle Paula Marta Zvejniece Rota 12-14 Twilight Sparkle 9,5 2.vieta
Rīgas 6.vsk. Vēsma Kalniņa Anna Neimane Rota 12-14 Apkaklīte-Sargenģelis 8,5
Rīgas Rīnūžu vidusskola Sofija Kaļiņina Vlada Denisenko Rota 12-14 Rūdens noskaņojums 8,5
PBJC Altona Inita Paožole Kristīne Bušante Rota 15-25 Melns ar baltu satikās 10 3.vieta
Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Gunita Savrinoviča Pērle Melne Rota 15-25 Brīvie raksti 10,5 2.vieta
BJC Rīgas Skolēnu pils Elga Šmite Una Zvejniece Rota 15-25 ” Tuvāk saulei” 11 1.vieta
BJC Rīgas Skolēnu pils Elga Šmite Anete Labalaika Rota 15-25 “Pasaka par gliemežvāku” 9