BJC “Daugmale” komandai vides izziņas konkursā 1.vieta kopvērtējumā

Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” Vides pētnieku gidu skolas “Let’s go!” komanda no 2022.gada 27.aprīļa līdz 2.decembrim vairākās kārtās piedalījās Vides izziņas konkursā “Nāc dārzā ciemoties – 2002!”, kopvērtējumā saņemot 1.vietu savā vecuma grupā.

Uz katru kārtu konkursā bija jāsagatavo mājas darbs, kuru izmēģināja veikt arī Vides pētnieku gidu skolas “Let’s go!” grupas audzēkņi nodarbību laikā. Kā visjaukākie uzdevumi, ko veicām kopā, tika novērtēti dārzeņu salātu gatavošana un adventes vainaga veidošana. Komandas pārstāvji, kuri darbojās konkursā uz vietas, kā interesantākos uzdevumus novērtēja augu nosaukumu minēšanu, stādīšanu, koka gredzenu piramīdu pārvietošanu un ziedu meklēšana dārzā pēc izsniegtajām kartiņām. Kā pozitīva pieredze tika atzīts darbs grupās, jo komandas dalībniekiem bija iespēja viens otram palīdzēt uzdevumu veikšanā.

Paldies Vides pētnieku gidu skolas “Let’s go!” audzēknēm Rebekai, Reičelai, Jelizavetai un Anželikai, kuras pārstāvēja komandu “Pilsētnieces”!

Paldies Vides izziņas konkursa “Nāc dārzā ciemoties – 2022!” organizatoriem – RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldei un Rīgas Jauno tehniķu centram par pasākuma cikla organizēšanu, silto uzņemšanu RJTC un RJTC struktūrvienībā “Rīgas Dabaszinību skola” un interesanto uzdevumu sagatavošanu konkursa dalībniekiem!

Vides pētnieku gidu skolas “Let’s go!” pedagogs Iveta Eihe