BJC “Daugmale” noslēguma pasākumi

31.maijs BJC “Daugmale” šogad bija īpašs. Vairākos pulciņos un iestādē tā bija izlaidumu diena. Ceriņu smarža jau no rīta vilināja ienākt  svētku zālē un ieraudzīt pirmssvētku rosību.

Šogad izglītības metodiķe Viva Dzene izdomāja un realizēja noformēšanas koncepciju, izmantojot putnu motīvus. Noformējumā tika izmantoti audzēkņu darbi no Rokdarbu un dizaina studijas (ped.I.Korņejeva) un Foto studijas (ped.I.Liberte).

Dienas pirmajā pusē izlaidums notika pašiem mazākiem absolventiem. Integrācijas skoliņu “Rūķīši” ir absolvējuši 8 bērni, no tiem 2 ir ukraiņu ģimenēm. Apsveicam “rūķus” Rebeku, Kiru, Arinu, Dmitriju, Ņikitu, Anastasiju un Hariju Jēkabu! Pārējie programmas audzēkņi vēl turpinās savas “Rūķu” gaitas vēl arī nākamgad!

Sirsnīgs paldies par pārdomātu pasākuma scenāriju, programmu “Rūķu skolas” čaklām skolotājām Ilzei Jurjānei, Ilgai Libertei un Sandrai Bērziņai!  Integrācijas skolas “Rūķīši” interešu izglītības programma ir ļoti unikāla un profesionālu pedagogu vadībā bērniem ir ekskluzīva  iespēja, mācoties latviešu valodu, apgūt vairākas jomas. Piedāvājumā ir valodas un matemātikas pamatu apguve, folklora, vides izglītība, mūzika (S.Bērziņa, I.Jurjāne, I.Liberte), sports (D.Svistuhins), angļu valoda (I.Eihe), bērnu orķestris (S.Šalajeva), rokdarbi un dizains (I.Korņejeva).

Pēcpusdienā Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” sagaidīja savus lielākos audzēkņus, kuri vairāku gadu garumā visu savu brīvo laiku ir veltījuši kādai no mūsu centra programmām. Bērnu un jauniešu centru šogad ir absolvējuši arī dažādu sporta jomas programmu audzēkņi.
Apsveicam!
Šahs Artjoms Burenkovs
Kāpšanas sports Ingmārs Daniels Meļķis
Lēcieni uz batuta Daniels Cīrulis
Lēcieni uz batuta Sabina Majorova
Lēcieni uz batuta Julija Musoļina
Lēcieni uz batuta Vadims Koņuhovs
Lēcieni uz batuta Andrejs Esterkins
Brīvā cīņa Tigrans Bagdasarjans
Alpīnisms Kristiāns Klūģis
Alpīnisms Daniels Turķis
Alpīnisms Jānis Auzāns
Alpīnisms Beāte Lejiete
Šahs Dmitrijs Pogorelovs
Paldies pedagogiem Poļinai Ni, Gundegai Meļķei, Svetlanai Fokinai, Genādijam Drigo un Liānai Lezdiņai!
Čaklākie audzēkņi ir saņēmuši arī apliecības par pakāpēm!
Keramikas darbnīca (ped.D.Timule), foto un video studija (ped. I.Liberte), Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija (ped.D.Geižāne), studija “Gleznošana un zīmēšana” (ped.K.Glazunovs).
Lielisku noskaņojumu nodrošināja apburošā pasākuma vadītāja un scenārija autore Iveta Eihe, uzrunājot plašo skatītāju publiku. Koncertā uzstājās BJC “Daugmale” lieliskie kolektīvi: Vokālais ansamblis (ped.S.Blīve), Akrobātikas studija “Melanž” (ped. I.Levit un M.Čukina) un Eksotisko deju studija “Lala” (ped.T.Bakšutova). Bravo! Paldies!