Eglītes brīnumainās pārvērtības

2022. gada janvārī Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” Jēkabpils ielā 19a skatāma Dzintara un metāla apstrādes studijas “Rotiņa”, pedagogs Lūcija Kalniņa, Lego pulciņa, pedagogs Sandra Bērziņa un Keramikas darbnīcas, pedagogs Iveta Aigare audzēkņu darbu atskaites izstāde .

Dzintara un metāla apstrādes studijas „Rotiņa”  pedagogs Lūcija Kalniņa par izstādi „Eglītes brīnumainās pārvērtības”:

Šai izstādē apskatāmas ļoti greznas un košas eglītes svētku rotās. Kā autordarbi , tās ir oriģinālas, un veidotas pēc katra audzēkņa rakstura īpatnībām. Katra egle ir īpaša un atklāj bērnu fantāzijas un gaumi, atainojot kaut ko ļoti greznu. Darba procesā tika pielietotas visas pieejamās un pazīstamās kolāžas tehnikas un materiāli. Mūsu autori droši atveidojuši vairāk kā 40 oriģinālus risinājumus tēmai ”eglīte svētku rotā” un strādājuši patstāvīgāk, kā jebkad agrāk. Pateiksimies, un atzinīgi novērtēsim viņu veikumu. Interesantākos darbiņus veidojuši audzēkņi 1.-9. Klases skolēni: Elza Maļaucka, Eduards Evarts, Estere –Juzefa Stahovska, Arina Žukova, Valērija Nikiforova, Nokola Mūrniece, Veronika, Darina Zatheja.

Keramikas darbnīcas pedagogs Iveta Aigare par izstādi „Eglītes brīnumainās pārvērtības”:

BJC Daugmale 216. telpā skatāma keramikas darbnīcas atskaites izstāde “Eglītes brīnumainās pārvērtības“‘. Darbi radīti gaišās ziemas noskaņās. Tur redzami gan daudzveidīgu trauku formas, gan egles, gan portreti, gan pasaku un teiku tēli – čaklie rūķi u.c. Ar izstādi vēlējāmies radīt skatītājos pozitīvas emocijas un prieku.