BJC “Daugmale” audzēkņu dalība Latvijas čempionātā badmintonā

5.-6. februārī Ķekavas sporta centrā notika 2022. gada Latvijas čempionāts badmintonā.

Spītējot Covid-19 epidēmijai, uz čempionātu bija sabraukuši visi šobrīd labākie 85 badmintona meistari Latvijā. Čempionāts notika stingri ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības.

No BJC “Daugmale” uz Latvijas čempionātu badmintonā pieaugušajiem devās 10 audzēkņi un BJC “Daugmale” jaunais pedagogs A. Azarova. Visi pieteiktie BJC “Daugmale” dalībnieki bija konkurētspējīgi ar labākajiem Latvijas badmintonistiem.

Badmintona spēļu formāts ir noteikts pēc pasaules standartiem, izrietoši, ceļā uz čempiona titulu nedrīkst zaudēt nevienu spēli. Apbalvoti ar trešo vietu tiek abi pusfināla dalībnieki.

Kā veicās Daugmalei?

Zaudējot tikai pusfināla spēli Sieviešu dubultspēlēs, abiem BJC “Daugmale” pāriem – bronza. Sveicam Megiju Āboltiņu un Diānu Bespalovu, Amandu Azarovu un Dārtu Demiteri!

Zaudējot vienu spēli par iekļūšanu labāko četriniekā, Sieviešu vienspēlēs 5.vietā Eiprila Briede.

Zaudējot Miščenko vienu spēli par iekļūšanu labāko četriniekā, Vīriešu dubultspēlēs 5. vieta Mārtiņam Ķirkumam- Robertam.

Zaudējot vienu spēli par iekļūšanu labāko četriniekā Jauktajās dubultspēlēs 5. vieta Robertam Miščenko – Annemarijai Priedei.

Vīriešu vienspēles 7. vieta Oskaram Saulītim.

Perfekts sniegums priekš jauniešiem!

Paldies BJC “Daugmale” direktoram Edgaram Šāblim par atbalstu!

P.S. Apbalvošanā otrās vietas ieguvējas sēž, jo Kristīne ir stipri traumējusi potīti.