Ģimeņu čempionāts šahā

BJC “Daugmale” rīkotais Ģimeņu čempionāts šahā šogad pirmo reizi, sakarā ar valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem, notika 11.decembrī šaha platformas www.chess.com klubā “Daugmale Riga”.

Turnīrā piedalījās 27 ģimenes katra 2 tuvu radinieku sastāvā (kopā 54 dalībnieki) no visas Latvijas. BJC “Daugmale” sagādātos kausus, medaļas un diplomus saņems uzvarētāji šādās kategorijās: – komandu vērtējumā

1.vieta – brāļi Artjoms un Romans Tolmačovi (izcīnīto vietu punktu summa 4) 2.vieta – dēls un tēvs Artjoms un Dmitrijs Burenkovi (izcīnīto vietu punktu summa 12), BJC “Daugmale” 3.vieta – māsa un brālis Marija un Aleksandrs Krasiļņikovi.(izcīnīto vietu punktu summa 14);

Atsevišķi gribu atzīmēt arī dēla un tēva Daniela un Moni Beniosevu sniegumu, kuri no uzvarētājiem atpalika pa “vienu soli”, ierindojoties 4.vietā. – individuālajā vērtējumā 6 punktus no 7 izcīnīja 3 dalībnieki, bet koeficients viņus sarindoja šādā kārtībā:

1.vieta – Artjoms Tolmačovs 2.vieta – Petr Shvab, BJC “Daugmale” 3.vieta – Romans Tolmačovs Balvas tika iegūtas vēl šādās kategorijās: – labākās meitenes – 1.vieta Marija Krasiļņikova 2.vieta Jevgenija Siņicina 3.vieta Margarita Žukova, BJC “Daugmale”

jaunākais turnīra dalībnieks – Luka Martinovs – vecākais turnīra dalībnieks – Dmitrijs Burenkovs

Visi turnīra rezultāti pievienotajā saitē https://www.chess.com/tournament/live/family-chess-championship-2021-2765520?&players=1

Izcīnītas balvas var saņemt BJC “Daugmales” Jēkabpils ielā 19A , 301. telpā šo trešdien, 15.decembrī no plkst. 17.00-18.00.

Ja nav iespējams ierasties šajā laikā, tad jāsazinās ar turnīra tiesnesi Uldi Melderi (tel. 29531088) un jāvienojas par citu iespēju saņemt balvas.

Turnīra tiesnesis Uldis Melderis