Izstāde “Es mīlu Tevi, Latvija”

Noslēgusies BJC “Daugmale” audzēkņu radošu darbu izstāde “Es mīlu Tevi, Latvija”.

FOTO

BJC “Daugmale” Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas un radošo industriju jomu interešu izglītības programmu pulciņu audzēkņu darbu izstāde – konkurss “ES MĪLU TEVI, LATVIJA!” /10.11.- 30.11.2022./

Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas un radošo industriju jomu interešu izglītības programmu pulciņu audzēkņu darbu izstāde – konkurss “ES MĪLU TEVI, LATVIJA!” ir veltījums Latvijas valstij tās dibināšanas gadadienā.

Katrā ģimenē gada ritumā tiek svinēti dažādi svētki – ziemas un vasaras saulgrieži, dzimšanas un vārda dienas , ar skolu saistīti svētki, pilsētas svētki u.c. svētki. Katrā ģimenē notiek gatavošanās atbilstošajiem svētkiem. Valsts svētkus gaidot, mūsu bērnu un jauniešu centra “Daugmale” audzēkņi gatavojās ne tikai koncertam, bet arī izstādei, izstrādājot darbus mīļākajā materiālā un tehnikā dažādos tēmas risinājumos.

Izstādē “Es mīlu tevi, Latvija!” piedalījās:

  • · Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija „BrīnumOta”, pedagogs pedagogs Elīna Moisjuka – Vanaga
  • · Keramikas pulciņš “Brīnumpodiņš”, pedagogs Elīna Moisjuka – Vanaga
  • · Akadēmiskās zīmēšanas studija II, pedagogs Guna Mēnese-Kudule
  • · FOTO un VIDEO studija, pedagogs Ilga Liberte
  • · Dizains, kokapstrāde, pedagogs Imants Kārkliņš
  • · Dizains, vides un interjera māksla, pedagogs Guna Mēnese-Kudule
  • · Dzintara un metāla apstrādes darbnīca “Rotiņa” , pedagogs Lūcija Kalniņa
  • · Floristikas studija “Sniegaroze”, pedagogs Inta Valdena
  • · Keramikas darbnīca, pedagogs Iveta Aigare
  • · Keramikas darbnīca II, pedagogs Dace Timule
  • · Lego, pedagogs Sandra Bērziņa
  • · Rokdarbi un dizains, pedagogs Inga Korņejeva
  • · Studija “Zīmēšana un gleznošana”, pedagogs Konstantīns Glazunovs
  • · Stikla mākslas darbnīca “Mozaīka”, pedagogs Ilze Rimicāne
  • · Šūšanas un piegriešanas darbnīca “Adatiņa”, pedagogs Inese Špaka
  • · Akadēmiskās zīmēšanas studija „BrīnumOta”, pedagogs Evija Freidenfelde
  • · Animācijas un virtuālās grafikas datoru studija , pedagogs Jekaterina Staverska
  • · Kinoklubs “Horizonts”, pedagogs Lilita Aleksejeva

Gatavojoties valsts svētkiem visiem bija iespēja izjust saikni ar savu valsti.

Izstādes atklāšanas dienā, 10. novembrī, visiem klātesošajiem bija iespēja svinēt šos svētkus kopā ar citiem, kam svarīgas nacionālās vērtības.

Žūrijas pārstāvji nominēja radošākos, interesantāk risinātos, rūpīgāk izstrādātos darbus dažādās vecuma grupās no dažādām programmām.

Paldies visiem par svētku sajūtas radīšanu!

Paldies pedagogiem par audzēkņu sagatavošanu izstādei!

Mēs mīlam tevi, Latvija!

 

Izglītības metodiķe Viva Dzene

 

Rezultāti:

Nr Interešu izglītības programmas nosaukums Darba nosaukums Audzēkņa vārds, uzvārds Gadi Pedagogs Vērtējums (1.,2.,3. vietas diploms /Atzinība)
1 Rokdarbi un dizains Rudens koki Latvijas parkos Elizabete Golovņa 6 Inga Korņejeva 2.vieta
2 Rokdarbi un dizains Rudens koki Latvijas parkos Vladimirs Rubcovs 6 Inga Korņejeva 2.vieta
3 Rokdarbi un dizains Rudens koki Latvijas parkos Vasilisa Kokoreva 6 Inga Korņejeva 2.vieta
4 Rokdarbi un dizains Rudens koki Latvijas parkos Ksenija Sirenko 6 Inga Korņejeva 2.vieta
5 Rokdarbi un dizains Rudens koki Latvijas parkos Jesenija Tancjura 6 Inga Korņejeva 2.vieta
6 Kinoklubs “Horizonts” Rītausma Mykola Ievsovych 10 Lilita Aleksejeva 2.vieta
7 Kinoklubs “Horizonts” Rudens Siguldā Marija Zaharko 9 Lilita Aleksejeva 3.vieta
8 “Zīmēšana un gleznošana” Mana Rīga Marija Kudrjavceva 6 Konstantīns Glazunovs Atzinība
9 “Zīmēšana un gleznošana” Latvijas dabas krāšņums Aleksejs Kudrjavcevs 6 Konstantīns Glazunovs Atzinība
10 “Zīmēšana un gleznošana” Rudens krāsas Maija Šekriladze 10 Konstantīns Glazunovs 2.vieta
11 Šūšanas darbnīca “Adatiņa” Svētku broša “Smurfetta” Anika Mateus 10 Inese Špaka 2.vieta
12 Šūšanas darbnīca “Adatiņa” Veiksmi Latvijai! Elisa Ozoliņa 9 Inese Špaka 1.vieta
Šūšanas darbnīca “Adatiņa” Gatavs svētku parādei Mark Frolov 10 Inese Špaka Atzinība
13 Animācijas un virtuālās grafikas datoru studija Es mīlu LATVIJU Arturs Nemiro 21 Jekaterina Staverska 1.vieta
14 Animācijas un virtuālās grafikas datoru studija Es mīlu Latviju Alisija Muskata Minina 12 Jekaterina Staverska 1.vieta
15 Stikla mākslas darbnīca”Mozaīka” Rudens mēness kokos Felīcija Djačenko 15 Ilze Rimicāne 2.vieta
16 Stikla mākslas darbnīca”Mozaīka” Rudens lapa Rinalds Sokaļskis 12 Ilze Rimicāne 1.vieta
17 Stikla mākslas darbnīca”Mozaīka” Mārtiņgailis Krista Babre 8 Ilze Rimicāne 1.vieta
18 Stikla mākslas darbnīca”Mozaīka” Pēdējā lapa Alīna Marika Gulbe 16 Ilze Rimicāne 1.vieta
19 Stikla mākslas darbnīca”Mozaīka” Rudens ziedi Anna Prosfirjakova 9 Ilze Rimicāne 2.vieta
20 Stikla mākslas darbnīca”Mozaīka” Jumis Miķeļos Akeksandra Ruise Vindele 13 Ilze Rimicāne 3.vieta
21 Dizains, kokapstrāde Gliemezis Dinis Rabčuks 22 Imants Kārkliņš 2.vieta
22 Dizains, kokapstrāde Lādīte Artemijs Dubčaks 11 Imants Kārkliņš 1.vieta
23 Dizains, kokapstrāde Svečturis Ričards Riņķis 13 Imants Kārkliņš 2.vieta
24 Metāla un dzintara apstrādes studija „Rotiņa” Es mīlu tevi, LATVIJA Arina Žukova 7 Lūcija Kalniņa 2.vieta
25 Dizains, vides un interjera māksla Gaismiņa Dita Markoviča 12 Guna Mēnese-Kudule 2.vieta
26 Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija Latvijas krasts Leina Ruisa 9 Guna Mēnese-Kudule 3.vieta
27 Dizains, vides un interjera māksla Mana Latvija Amilija Kapucka 8 Guna Mēnese-Kudule Atzinība
28 Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija Latvijas daba Nikola Patalujeva 13 Guna Mēnese-Kudule 3.vieta
29 Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija Lai tev silti, Latvija Anna Komolina 6 Guna Mēnese-Kudule 1.vieta
30 Lego pulciņš Kopdarbs “Es mīlu tevi,Latvija!’ Alise Kangare 11 Sandra Bērziņa 1.vieta
31 Lego pulciņš Kopdarbs “Es mīlu tevi,Latvija!’ Davids Tuders 6 Sandra Bērziņa 1.vieta
32 Lego pulciņš Kopdarbs “Es mīlu tevi,Latvija!’ Darina Zatheja 7 Sandra Bērziņa 1.vieta
33 Lego pulciņš Kopdarbs “Es mīlu tevi,Latvija!’ Ivans Baļuks 6 Sandra Bērziņa 1.vieta
34 Lego pulciņš Kopdarbs “Es mīlu tevi,Latvija!’ Zemgus Stelmaks-Leja 5,5 Sandra Bērziņa 1.vieta
35 Lego pulciņš Kopdarbs “Es mīlu tevi,Latvija!’ Emili Feklistova 7 Sandra Bērziņa 1.vieta
36 Lego pulciņš Kopdarbs “Es mīlu tevi,Latvija!’ Gustavs Treilihs 7 Sandra Bērziņa 1.vieta
37 Lego pulciņš Kopdarbs “Es mīlu tevi,Latvija!’ Elizabete Golovņa 6 Sandra Bērziņa 1.vieta
38 Lego pulciņš Kopdarbs “Es mīlu tevi,Latvija!’ Antonius Popp 10 Sandra Bērziņa 1.vieta
39 Lego pulciņš Kopdarbs “Es mīlu tevi,Latvija!’ Alexius Popp 8 Sandra Bērziņa 1.vieta
40 Lego pulciņš Kopdarbs “Cimdiņš” Kārlis Broks 4 Sandra Bērziņa 1.vieta
41 Lego pulciņš Kopdarbs “Cimdiņš” Evita Šarkovskaite 5 Sandra Bērziņa 1.vieta
42 Lego pulciņš Kopdarbs “Cimdiņš” Arvis Ozoliņš 4 Sandra Bērziņa 1.vieta
43 Lego pulciņš Kopdarbs “Cimdiņš” Reinholds Rags 5 Sandra Bērziņa 1.vieta
44 Lego pulciņš Kopdarbs “Cimdiņš” Leons Makarovs 4,5 Sandra Bērziņa 1.vieta
45 Lego pulciņš Kopdarbs “Cimdiņš” Roberts Rullis 6 Sandra Bērziņa 1.vieta
46 Lego pulciņš Kopdarbs “Cimdiņš” Rubens Kiričenko 5 Sandra Bērziņa 1.vieta
47 Floristikas studija “Sniegaroze” *** Lauma Lange 12 Inta Valdena 1. vieta
48 Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija „BrīnumOta” Latvijas dabas veltes Veronika Kuzņecova 5 Elīna Moisjuka – Vanaga 2.vieta
49 Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija „BrīnumOta” Latvija rudenī Jūlianna Kirejeva 7 Elīna Moisjuka – Vanaga Atzinība
50 Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija „BrīnumOta” Latvijas dabas veltes Karolina Demčuka 7 Elīna Moisjuka – Vanaga Atzinība
51 Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija „BrīnumOta” Kailais koks Maija Mūrniece 7 Elīna Moisjuka – Vanaga Atzinība
52 Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija „BrīnumOta” Latvija rudenī Jeva Fjodorova 7 Elīna Moisjuka – Vanaga Atzinība
53 Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija „BrīnumOta” Latvijas daba Ksenija Petrovska 10 Elīna Moisjuka – Vanaga 2.vieta
54 Keramikas pulciņš “Brīnumpodiņš” Ābele Jana Mihejeva 6 Elīna Moisjuka – Vanaga 2.vieta
55 Keramikas pulciņš “Brīnumpodiņš” Latvija rudenī Deniss Meļņikovs 8 Elīna Moisjuka – Vanaga 1.vieta
56 Keramikas pulciņš “Brīnumpodiņš” Rudens raža Elīna Evgenija Bistrjakova 14 Elīna Moisjuka – Vanaga 1.vieta
57 FOTO un VIDEO studija *** Šarlote Eleonora Kumpiņa 14 Ilga Liberte 2.vieta
58 Keramikas darbnīca Zaļā Latvija Aleksejs Kudrjavcevs 6 Iveta Aigare 2.vieta
59 Keramikas darbnīca Es mīlu tevi, Latvija! Estere Krama 10 Iveta Aigare 1.vieta
60 Keramikas darbnīca II Rudens burciņā Maija Šekriladze 10 Dace Timule 2.vieta
61 Keramikas darbnīca II Rudens burciņā Darina Zatheja 7 Dace Timule 2.vieta
62 Keramikas darbnīca II Smilšu raksti Anna-Maria Petryshyn 13 Dace Timule 2.vieta
63 Keramikas darbnīca II Rudens trauks Amālija Bendžus 12 Dace Timule Atzinība
64 Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija Mana ģimene Jana Čerņkova 4 Evija Freidenfelde 1.vieta
65 Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija Pie loga Laura Trušinska 12 Evija Freidenfelde 3.vieta
66 Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija Pilsēta Ksenija Sidorenko 11 Evija Freidenfelde Atzinība
67 Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija Kaķis ar dāvaniņu Emili Feklistova 7 Evija Freidenfelde 3.vieta