Interjera dizaina pamati

Pievienojieties “Interjera dizaina pamatu” kursam un iegūstiet praktiskas iemaņas un zināšanas mājas dizaina veidošanā.

Kursa mērķis un uzdevumi: Kursa laikā jūs attīstīsit savu izpratni par dizainu un apgūsit interjera projektēšanas pamatus. Sākot plānot un stilizēt dzīvojamo telpu, jūs iepazīsiet telpisko domāšanu un analīzi. Uzsvars tiks likts uz praktisko dizaina iemaņu attīstīšanu, jūs iemācīsities izgatavot plānus mērogā, koncepta un paraugu planšetes. Kursa pasniedzēja ar savu pieredzi un kompetenci sniegs ieskatu interjera dizaina realitātē.

Apskatāmās tēmas:

1.    Klienta profils
2.    Koncepcijas planšete
3.    Plāni mērogā 1:20
4.    Telpu sienu notinumi
5.    Apdares materiāli
6.    Dizaina pamatprincipi un stili
7.    Vizualizēšanas paņēmieni
8.    Darba prezentēšana klientam

 

Kursa rezultāti: Šī kursa beigās jūs attīstīsiet virkni ar dizainu saistītas prasmes un pārliecību pielietot jaunās zināšanas patstāvīgi.

Šis kurss ir ideāli piemērots tiem, kurus interesē interjera dizains, un kuriem šī tēma ir jauna. Ja jūs cerat spert pirmos soļus, lai kļūtu par profesionālu interjera dizaineru, un vēlaties izveidot savu darbu portfolio, tad šis kurss palīdzēs jums īstenot iecerēto un apgūt profesionāla interjera dizainera galvenās prasmes.

Kursa pasniedzēja: Ilga Liberte ir studējusi Vides dizainu Latvijas Mākslas akadēmijā un papildinājusi zināšanas, apgūstot interjera dizainu Londonā. Ir uzkrāta vairāk kā desmit gadu praktiska pieredze interjera veidošanā.

Uz tikšanos “Interjera dizaina pamatu” kursā, BJC “Daugmale”, Rīgā, Jēkabpils ielā 19a, 416. kabinetā!

Pieteikšanās pa tālruni 29448903 vai e-pastā: liberte.ilga@gmail.com, pasniedzēja Ilga Liberte