Latvijas kauss boulderingā bērniem un jauniešiem

11. novembrī norisinājās Latvijas kauss boulderingā bērniem un jauniešiem BJC “Daugmale” kāpšanas zālē Aglonas ielā 39, Rīgā. Sacensībās startēja rekordliels bērnu skaits – 136 dalībnieki no 13 klubiem. Vislielākais dalībnieku skaits bija no kluba Virsotne un BJC “Daugmale” ar vairāk kā 30 dalībnieku dalību no katra kluba. Sacensības vēl pārstāvēja Falkors boulderinga centrs, SIA FBC, Traverss, Novadnieki, BJC “Laimīte”, BJC “Rīgas skolēnu pils”, SKK Skala, Remoss u.c.
Startēja bērni un jaunieši vecumā no 7-18 gadiem sacentās 5 vecuma grupās.
Visvairāk dalībnieki bija pieteikušies jaunākā H grupā – 50. Tas priecē, jo ir redzams, ka veidojas jaunā kāpēju paaudze.

Sacensību rezultāti ir apskatāmi Latvijas Alpīnistu savienības mājas lapā 

BJC “Daugmale” audzēkņu rezultāti sacensībās:

H grupa meitenes:
1. vieta Felīcija Ennija Juzlenko
2. vieta Kira Solomaha

E grupa meitenes:
3. vieta Elektra Angelīna Juzlenko

D grupas meitenes:
1. vieta Annija Novicka
2. vieta Rebeka Kobitjeva

C grupas jaunietes:
2. vieta Marina Romašenoka
3. vieta Kerija Viļčaka

B grupas jaunieši:
2. vieta Linards Jurğis Eglītis
3. vieta Rolands Jankovskis

Sīva konkurence bija E grupā zēniem, kur par pirmo vietu cīnījās mūsu labākie kāpēji ar dalībnieku no Lietuvas. Šoreiz finālā laurus plūca lietuvietis Viltautas Pocius, atstājot par gadu jaunāku šīs grupas kāpēju Albertu Reķi otrajā vietā.

Vecākās grupās konkurence bija mazāka, B grupā kopā bija tikai 7 dalībnieki. Atzīstamu sniegumu parādīja Latvijas izlases dalībnieks Tomass Dilāns (Virsotne), kas spēja izkāpt visus astoņus maršrutus un ieguva 1.vietu, aiz sevis atstājos BJC “Daugmale” kāpējus Linardu Jurģi Eglīti un Rolandu Jankovski.

Informāciju apkopoja treneres Linda Ansone un Gundega Meļķe.