Ziedonis. Pasaule. Es. – BJC “Daugmale” “Foto un video” studijas rezultāti

“Foto un video” studijas audzēknis Artūrs Nemiro ir saņēmis kārtējo augsto novērtējumu savam darbam. Šoreiz konkursā “Ziedonis. Pasaule. Es.”, ko organizēja Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Artūrs ir ieguvis 1.pakāpes balvu ar fotogrāfiju, kurai nosaukumā iekļauts Imanta Ziedoņa dzejoļa fragments: “Man arī lapa zaļa lapa plauks”. Fotogrāfija tapusi “Foto un video” studijas mājas darba uzdevuma ietvaros, kurā eksperimentēts, kā atveidot dabas formas abstrakti, parādot autora individuālu skatījumu uz pasauli.

Laureātu darbu izstādes vēl apskatāmas no 15. novembra līdz 29.novembrim.

  • Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”Baltāsbaznīcas ielā 14Centra un Ziemeļu rajona, Vidzemes priekšpilsētas izglītības iestādes.
  • Mākslinieciskās jaunrades centrā “Praktiskā estētikas skola”Andreja Saharova ielā 35,Latgales priekšpilsētas izglītības iestādes.
  • Pārdaugavas Bērnu un jauniešu centrā “Altona”Altonavas ielā 6,Kurzemes rajona un Zemgales priekšpilsētas izglītības iestādes.

Konkursa Laureātu apbalvošana notiek 2022. gada 24. novembrī plkst. 14.00 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, Ziemeļblāzmas ielā 34, Rīgā.

“Foto un video” studijas pedagogs Ilga Liberte.