2018 No sirds uz sirdi

NOLIKUMS-No-sirds-uz-sirdi-2018

 

 

 

 

 

par sasniegumiem BJC „Daugmale” interešu izglītības programmu realizēšanā Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga pasākumos

Jomas:

Deja / Mūzika / Māksla / Teātris / Radošās industrijas / Valodas / Vide / Citas programmas

par sasniegumiem BJC „Daugmale” interešu izglītības programmu realizēšanā Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga pasākumos

Jomas:

Sports /

Tehniskā jaunrade

par centīgumu un regulāru apmeklētību par aktivitāti par brīvprātīgo darbu

(par dalību un rezultātiem, sasniegumiem starptautiskajās, Latvijas, Rīgas mēroga skatēs, konkursos vai sacensībās

1.09.2017.-31.08.2018.)

(par dalību un rezultātiem, sasniegumiem starptautiskajās, Latvijas, Rīgas mēroga skatēs, konkursos vai sacensībās

1.09.2017.-31.08.2018.)

(ja audzēknis bez kavējumiem ir ļoti cītīgi

2017.-2018.m.g. garumā, vai pat vairākus gadus, ir apmeklējis BJC „Daugmale”

vienu vai vairākus pulciņus)

(par radošu darbu un aktīvu iesaistīšanos

BJC „Daugmale” sabiedriskajā dzīvē, pasākumos, bērnu un jauniešu nometnēs, interešu izglītības popularizēšanas akcijās

1.09.2017.-31.08.2018.)

(par palīdzību, atbalstu, sadarbību un aktīvu iesaistīšanos

BJC „Daugmale” sabiedriskajā dzīvē, pasākumos, bērnu un jauniešu nometnēs, interešu izglītības popularizēšanas akcijās 1.09.2017.-31.08.2018.)

Pulciņa / studijas / treniņgrupas

nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

Pulciņa / studijas / treniņgrupas

nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

Pulciņa / studijas / treniņgrupas nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

Pulciņa / studijas / treniņgrupas nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

Pulciņa / studijas / treniņgrupas nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

GADA BALVA

Stikla mākslas darbnīca “Mozaīka” (Ilze Rimicāne) Ariadne Valtere Kāpšanas sports (Kaspars Vilks) Elza Baraka Lēcieni uz batuta (Svetlana Fokina) Sabina Majorova Muzikālā studija “Gamma” /flautas spēle/ (Diāna Pavlovska) Lilija Baženova Stikla mākslas darbnīca “Mozaīka” (Ilze Rimicāne) Kitija Evija Pusķeire
Kinoklubs “Horizonts” (Lilita Aleksejeva) Tatjana Zdanovska Grieķu-romiešu cīņa (Andrejs Trubeckojs) Danila Kuprenkovs Šūšanas un piegriešanas darbnīca „Adatiņa” (Olga Aleksejeva) Veronika Gudovščikova Mūzikas studija „Gamma” (Milana Akanajeva) Viktorija Linde
Šūšanas un piegriešanas darbnīca „Adatiņa” (Olga Aleksejeva) Irina Bondare Kartingu konstruēšana izgatavošana un vadīšana (Konstantīns Haldins) Artjoms Šestakovs Mūzikas studija „Gamma” (Milana Akanajeva) Dana Trofimova
Kartingu konstruēšana izgatavošana un vadīšana (Konstantīns Haldins)

Dāvids Ivbulis

Daniels Verins

Kartingu konstruēšana izgatavošana un vadīšana (Konstantīns Haldins) Arsenijs Šestakovs
Šahs(Polina Ni) Agnesa Stepania Ter-Avetisjana
Badmintona spēle (Salvis Lozda) Diāna Bespalova
Badmintona spēle (Salvis Lozda) Mārtiņš Ķirkums

ATZINĪBA

Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija (Brigita Ulasa) Lillija Pakalne Grieķu-romiešu cīņa (Andrejs Trubeckojs)

Jānis Rutks

Roberts Ivanovs

Daniils Plečkins

Maksims Puzirevskisc

Angļu valodas klubs “English Club” (Iveta Eihe) Sofija Malova Šūšanas un piegriešanas darbnīca „Adatiņa” (Olga Aleksejeva) Margarita Martinova
Stikla mākslas darbnīca “Mozaīka” (Ilze Rimicāne) Laura Gaigala Kāpšanas sports (Ilona Purmale) Mikus Dilāns Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija (Brigita Ulasa)

Rēzija Pakalne

Margarita Sīle

Šūšanas un piegriešanas darbnīca „Adatiņa” (Olga Aleksejeva) Margarita Jefremova
Kāpšanas sports (Ilona Purmale)

Tomass Dilāns

Līva Dorila

Tīna Marta Mikulāne

Miks Roberts Gulbis

Animācijas un virtuālās grafikas datoru studija (Jekaterina Staverska) Artemijs Simakovs
Lēcieni uz batuta (Svetlana Fokina) Daniels Cīrulis Animācijas un virtuālās grafikas datoru studija (Jekaterina Staverska) Timofejs Smirnovs
Lēcieni uz batuta (Svetlana Fokina) Jelizaveta Jerjomenko Animācijas un virtuālās grafikas datoru studija (Jekaterina Staverska) Anastasija Simakova
Animācijas un virtuālās grafikas datoru studija (Jekaterina Staverska) Radomirs Anika Makejevs
Studija “Zīmēšana un gleznošana” (Konstantīns Glazunovs) Varvara Sofija Osipova
Studija “Zīmēšana un gleznošana” (Konstantīns Glazunovs) Artūrs Nemiro
Studija “Zīmēšana un gleznošana” (Konstantīns Glazunovs) Kitija Gavare
Eksotisko deju studija “Lala” (Tatjana Bakšutova)

Jūlija Ošujeva

Veronika Jariga

Ieva Juščenko

2017./2018.m.g. LABĀKIE PEDAGOGI

 Marina Dumberga

Diāna Gorska

Svetlana Fokina

Irina Levit

Zinaida Hermanoviča

Elīna Moisjuka-Vanaga

Svetlana Šalajeva

Polina Ni

Salvis Lozda