Atvērto durvju dienas arī katrā pulciņā!

Atvērto durvju dienas arī katrā pulciņā!

Izpēti laiku un vietu, kad var satikties ar pedagogu!

Audzēkņu uzņemšana

 

Uzvārds, vārds Interešu izglītības programma / aktivitāte Adrese Telpa Datums Laiks
Aigare Iveta Keramikas darbnīca Jēkabpils iela 19a 205.t. 03.09., 04.09., 10.09., 11.09. 14:00-20:00
Aleksejeva Lilita Kinokluba darba prezentācija Jēkabpils iela 19a 203.t. 04.09., 11.09. 15:00-17:00
Aļeksejeva Olga Šūšanas darbnīca Jēkabpils iela 19a 404.t. 02.09., 04.09., 07.09. 16:00-18:00
Ansone Linda Sportiskas aktivitātes; klinšu kāpšanas darba prezentācija Maskavas iela 283b stadions 02.09., 08.09. 16:00-17:00
Antone Vera VFS ar ievirzi lēcienos uz batuta prezentācija Vizlas iela 1 sporta zāle 01.09., 03.09., 08.09., 10.09. 18:30-19:50
Antone Vera Lēcieni uz batuta paraugdemonstrējumi Vizlas iela 1 sporta zāle 01.09., 03.09., 08.09., 10.09. 15:00-18:30
Avotiņa Ilze Spēles telpās un ārpus telpām, orientēšanās Maskavas iela 279/7 05.09. 11:00-18:00
Ālīte Līva Spēles telpās un ārpus telpām, orientēšanās Maskavas iela 279/7 05.09. 11:00-18:00
Bakšutova Tatjana Eksotisko deju un horeogrāfijas paraugdemonstrējumi Aglonas iela 39 horeogrāfijas zāle 09.09. 17:00-20:00
Bērziņa Sandra Lego darba prezentācija, Integrācijas skolas “Rūķīši” darba prezentācija Jēkabpils iela 19a 304.t. 10.09. 15:00-17:00 11.09. 10:00-12:00
Blīve Sanita Ierakstu studijas un vokālās studijas darba prezentācija Aglonas iela 39 203.t. 08.09. 15:00-18:00 09.09. 15:00-17:00
Cakule Inguna Deju paraugdemonstrējumi Jēkabpils iela 19a 318.t. 08.09. 18:00-20:00
Čukina Marina
Drigo Genādijs Lēcieni uz batuta paraugdemonstrējumi Vizlas iela 1 sporta zāle
Dumberga Marina Deju paraugdemonstrējumi Jēkabpils iela 19a 402.t. 03.09., 10.09. 17:00-18:00
Eihe Iveta Angļu valodas kluba darba prezentācija Jēkabpils iela 19a 501./505.t. 04.09. 15:00-17:00
Farions Vadims
Feldmanis Gints Karatē Kaņiera iela 15 sporta zāle 07.09., 09.09., 11.09. 16:00-20:00
Fjodorova Olga Lēcieni uz batuta paraugdemonstrējumi Vizlas iela 1 sporta zāle 01.09., 03.09., 08.09., 10.09. 18:00-20:00
Fokina Svetlana Lēcieni uz batuta paraugdemonstrējumi Vizlas iela 1 sporta zāle 03.09., 07.09., 09.09. 17:00-20:00 05.09., 12.09. 11:30-13:00
Glazunovs Konstantīns Zīmēšanas darbnīca Jēkabpils iela 19a 405.t 04.09., 11.09. 15:00-17:00
Haldins Konstantīns Kartinga konstruēšanas darbnīca Strūgu iela 2 10.t., 21.t. 04.09., 07.09. 15:00-17:00
Jākobsons Matīss Ģitārspēles paraugdemonstrējumi Jēkabpils iela 19a 306.t. 04.09. 15:00-17:00
Jevdokimova Irina Leļļu tērpu darbnīca Jēkabpils iela 19a 404.t. 12.09. 11:00-13:00
Jevdokimova Irina Sportiskas aktivitātes Jēkabpils iela 19a 105.t. 12.09. 9:00-10:20
Jevdokimova Irina Sportiskas aktivitātes Aglonas iela 39 cīņu zāle 11.09. 17:00-18:50
Jurjāne Ilze Bērnu vokālās studijas darba prezentācija Jēkabpils iela 19a 417.t. 02.09. 17:00-18:00
Jurjāne Ilze Ierakstu studijas un muzikālās studijas darba prezentācija; mūzikas teorija Aglonas iela 39 203.t. 09.09. 17:00-18:00
Kalniņa Lūcija Rotiņu darbnīca Jēkabpils iela 19a 311.t. 04.09. 15:00-17:00
Kalniņa Lūcija Rotiņu darbnīca Maskavas iela 279/7 4.t. 07.09., 08.09. 14:00-18:00
Kitova Olga Ierakstu studijas darba prezentācija; mūzikas ansamblis Aglonas iela 39 213.t. 09.09. 16:00-17:00
Korsaks Edžus Ansambļa darba prezentācija Jēkabpils iela 19a 306.t. 07.09. 16:00-18:00
Krivošejeva Anastasija Ierakstu studijas un muzikālās studijas darba prezentācija un ģitārspēles paraugdemonstrējumi Aglonas iela 39 214.t. 09.09. 15:00-16:00
Končis Raimonds
Korņejeva Inga Rokdarbu studijas darba prezentācija Jēkabpils iela 19a 501./505.t. 04.09. 15:00-17:00
Kurzemnieks Jānis
Ķeire Mārtiņš
Lapsa Andris Kokapstrādes darbnīca Jēkabpils iela 19a 025.t. 0.stāvs 03.09., 04.09. 16:30-19:30
Levit Irina
Lezdiņa Liāna
Liberte Ilga Integrācijas skolas “Rūķīši” darba prezentācija, foto pulciņa prezentācija Jēkabpils iela 19a 417.t. 03.09. 10:00-13:00 04.09. 15:00-17:00
Lozda Salvis Badmintons Kaņiera iela 15 sporta zāle 03.09.  18:30-21:00 08.09. 19:00-21:00
Lukoņina Sofija Horeogrāfijas paraugdemonstrējumi Aglonas iela 39 horeogrāfijas zāle 10.09. 18:00-20:00
Masaļskis Ēvalds Datorzinības Jēkabpils iela 19a 203.t. 07.09. 15:00-19:00
Meļķe Gundega Klinšu kāpšanas darba prezentācija Aglonas iela 39 sporta zāle 11.09. 16:00-18:00
Mēnese-Kudule Guna Zīmēšanas un dizaina darbnīca Aglonas iela 39 211.t. 02.09. 15:00-17:00
Mieze Sandra
Mihailovs Jurijs
Moisjuka-Vanaga Elīna Zīmēšanas un pērļošanas darbnīca Aglonas iela 39 213.t. 02.09., 07.09., 09.09. 14:00-17:00
Moisjuka-Vanaga Elīna Keramikas darbnīca Maskavas iela 279/7 4.t. 03.09., 08.09., 10.09. 15:00-18:00
Naumova Jeļena
Naumova Ļubova
Ni Polina Šahs Aglonas iela 39 211.t. 04.09. 14:00-16:00
Ozola Indra Zīmēšanas darbnīca Maskavas iela 279/7 4.t. 02.09. 15:00-17:00
Ozola Indra Zīmēšanas darbnīca Jēkabpils iela 19a 302.t. 04.09. 15:00-17:00 05.09. 12:00-16:00
Ozoliņa Agnese Spēles telpās un ārpus telpām, orientēšanās Maskavas iela 279/7 2.09., 03.09., 04.09. 16:00-19:00
Pavlova Zlata Deju paraugdemonstrējumi Jēkabpils iela 19a 318.t. 03.09., 10.09. 17:00-18:00
Pavlovska Diāna Flautas spēles paraugdemonstrējumi Aglonas iela 39 213.t. 02.09. 15:00-18:00
Purmale Ilona Klinšu kāpšanas darba prezentācija Aglonas iela 39 sporta zāle 01.09., 08.09. 14:00-17:00
Rage-Raģis Jānis Trases automodelisma darbnīca Strūgu iela 2 9.t., 13.t. 01.09., 02.08., 08.09., 09.09. 13:00-19:00
Rimicāne Ilze Stikla mākslas darbnīca “Mozaīka” Jēkabpils iela 19a 406.t. 02.09., 09.09. 15:00-17:00
Sparāns Kaspars Makšķerēšanas pulciņa darba prezentācija Jēkabpils iela 19a 0.stāvs 08.09. 15:30-16:30
Staverska Jekaterina Animācijas darba prezentācija Jēkabpils iela 19a 203.t. 01.09., 03.09. 15:00-19:00
Suraks Viktors Sportiskas aktivitātes Maskavas iela 283b stadions 03.09. 16:00-17:00
Svistuhins Dainis Mazo gudrinieku un Sprīdīšu skolas darba prezentācija Jēkabpils iela 19a 304.t., 417.t. 08.09. 15:00-18:30
Šalajeva Svetlana Akordeona spēles darba prezentācija Jēkabpils iela 19a 418.t. 03.09. 15:00-18:00
Šmigarevs Andrejs Grieķu-romiešu cīņas paraugdemonstrējumi Aglonas iela 39 cīņu zāle 02.09., 04.09. 16:00-20:00
Šmite Elga Mākslas rotu darbnīca Aglonas iela 39 213.t. 03.09. 14:00-17:00
Šmite Elga Mākslas rotu darbnīca Maskavas iela 279/7 4.t. 05.09. 12:00-14:00
Tarasenko Ludmila Lēcieni uz batuta paraugdemonstrējumi Vizlas iela 1 sporta zāle 02.09., 07.09., 09.09. 13:30-20:00
Trubeckojs Andrejs
Timule Dace Keramikas darbnīca Jēkabpils iela 19a 205.t. 02.09., 09.09. 17:00-19:40
Ulasa Brigita Zīmēšanas un papīra plastikas darbnīca Jēkabpils iela 19a 302.t. 07.09., 08.09. 15:00-18:00
Urtāne Zane Spēles telpās un ārpus telpām, orientēšanās Maskavas iela 279/7 01.09., 02.09., 03.09., 04.09. 16:00-19:00
Valdena Inta Floristikas darbnīca Jēkabpils iela 19a 103./104.t. 03.09., 04.09. 15:00-17:00
Veigule Dace Pirmsskolas grupas “Smailīte” darba prezentācija Maskavas iela 279/7 4.t./zāle 03.09., 04.09., 08.09. 9:30-12:00
Vilks Kaspars Klinšu kāpšanas darba prezentācija Aglonas iela 39 sporta zāle 02.09. 16:00-18:00
Žīgurs Imants Foto-video darba prezentācija Jēkabpils iela 19a 409.t. 05.09., 06.09. 10:00-12:00