Aprīlis | ||||||
Sports | ||||||
BJC “Daugmale” un Rīgas mēroga pasākumi, sacensības | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā un alpīnisma tehnikā | 13.04. | Sliežu iela 23 | BJC “Daugmale” | Ilona Purmale Liāna Lezdiņa |
|
2 | Karatē sacensības “K-Rīga 2019” | 21.04. | Rīga | BJC “Daugmale” | Gints Feldmanis | |
3 | Klasifikācijas turnīri šahā 4.sp.kl., 3.sp.kl., 2.sp.kl., 1.sp.kl. | Aprīlis | Rīgas Šaha skola | BJC “Daugmale” | Poļina Ni | |
Latvijas un starptautiska mēroga pasākumi, sacensības | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Sacensības “Ogres Šaha pavasaris – 2019” | 7.04. | Kultūras centrs, Ogre | Poļina Ni | ||
2 | LACA sacensības sasaitēm | 7.04. | BJC “Daugmale”, Aglonas ielā 39 | BJC “Daugmale”, LACA | Kaspars Vilks Gundega Meļķe |
|
3 | Starptautiskais turnīrs cīņās “Memorial K.KOIV” | 13.04. | Viljandi, Igaunija | Andrejs Šmigarevs | ||
4 | Karatē sacensības “Grand Prix Jūrmala 2019” | 13.04.-14.04. | Jūrmala | Gints Feldmanis | ||
5 | Latvijas Amatieru kausa 1.posms kāpšanas sportā “Boulderings visiem” 2019 | 14.04. | Rīga | SSK “Skala” | Kaspars Vilks | NOLIKUMS |
6 | Starptautiskais turnīrs lēcienos uz batuta “Augstais lēciens – 2019” | 20.04.-21.04. | BJC “Daugmale”, Aviācijas iela 15 | BJC “Daugmale” | Ludmila Tarasenko | Augst lēciens NOL |
7 | Boulderinga sacensības “Dock Masters 2019” | 20.04. | Zviedrija, Stokholma | Kaspars Vilks | ||
8 | Boulderinga sacensības “Studio Black” | 27.04. | Vācija, Drēzdene | Kaspars Vilks | ||
9 | BG mehanics group sacensības lēcienos uz batuta | 27.-28.04. | Igaunija, Tartu | BG mehanics group | Ludmila Tarasenko Svetlana Fokina |
|
10 | Latvijas kausa 2.posma sacensības “Rīgas 31.atklātās sacensības sporta tūrismā” | 27.04. | Pierīga | Latvijas Alpīnistu savienība, BJC “Rīgas Skolēnu pils”, Latvijas Jaunatnes sporta tūrisma federācija | Kaspars Vilks | |
11 | Kāpšanas sporta sacensības. Boulderings | 13.04. | Igaunija, Tallina | Kaspars Vilks | ||
Tehniskā jaunrade | ||||||
BJC “Daugmale” un Rīgas mēroga pasākumi, sacensības | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Rīgas pilsētas sacensības trases automodelismā | 9.,10.04. | Rīgas TJC, Bauskas iela 88 | Jānis Rage-Raģis | ||
2 | Rīgas atklātās sacensības minikāru sportā | 27.04. | Grīziņkalns, Rīga | BJC “Daugmale” | Konstantīns Haldins | |
3 | Rīgas atklātais bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss “Kad pasaciņa ciemos nāk…7” |
11.04. | Rīgas JTC, Bauskas iela 88 | Rīgas JTC, Bauskas iela 88 | Sandra Bērziņa | |
Latvijas un starptautiska mēroga pasākumi, sacensības | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Baltijas valstu interešu izglītības iestāžu komandu sacensības trases automodelismā | 27.04. | Saldus BJC | Valsts izglītības satura centrs | Jānis Rage-Raģis | |
Kultūra, radošās industrijas un pirmsskola | ||||||
BJC “Daugmale” un Rīgas mēroga pasākumi | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Rīgas atklātā modes skate “Cik dažādi mēs esam!” | 3.04. | Lastādijas internātpamatskola, Maskavas iela 178 | BJC “Daugmale” | Iveta Eihe | |
2 | Deju festivāls “Golden Dancer 2019” | Aprīlis | Rīga | Viktorija Korņeeva (“Alegria Event Center”) un Irina Orlova (“Janin Studio”) | Diāna Gorska Marina Dumberga |
|
3 | Integrācijas skoliņas “Rūķīši” svētku pasākums “Nu atnāca Lielā diena! | 18.04. | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a | BJC “Daugmale” | Sandra Bērziņa | |
4 | Integrācijas skoliņas “Rūķīši” svētku pasākums “Nu atnāca Lielā diena! | 18.04. | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a | BJC “Daugmale” | Sandra Bērziņa | |
5 | Lieldienu pasākums Pirmsskolas vecuma bērnu vispārattīstošajam pulciņam “Smailīte” | 3.gr. 17.04. plkst.9:30; 1.gr. 18.04. plkst.9:30; 2.gr. 18.04. plkst.11:00 |
BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7, 6.telpa | BJC “Daugmale” | Ilanta Jātniece-Java | |
6 | Teātra izrāde “Ceļš uz laimi” | 24.04. | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 201.telpa | BJC “Daugmale” | Zanda Krancmane | |
7 | Ieskaite BJC “Daugmale” interešu izglītības mūziķu audzēkņiem | 29.04. | BJC “Daugmale”, Aglonas iela 39, 204.telpa | BJC “Daugmale” | Milana Akanajeva Diāna Pavlovska Diāna Āboliņa |
|
Latvijas un starptautiska mēroga pasākumi | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Starptautiskais deju festivāls “Ziedu balle Rīgā” | 14.04. | Maskavas nams, Marijas iela 7 | Jūlija Tihomirova | Diāna Gorska Marina Dumberga |
XII Latvijas skolu jauntnes Dziesmu un deju svētki 2020 |
2 |
Mūsdienu deju repertuāra spguves skate Rīgā XII Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētki: 2.atlases kārta |
15.04. | VEF Kultūras pils | Valsts izgltībības satura centrs, D.Gavare | Diāna Gorska Marina Dumberga |
|
3 | Starptautiskais horeogrāfijas konkurss “Dance Continent” | 27.04.-04.05. | Maskava, Krievija | Diāna Gorska Marina Dumberga |
||
4 | Klasiskās dejas konkurss “Royal Dance Grand Prix Baltic” |
6.04., 7.04. | Rīgas Kongresu nams; VEF Kultūras pils |
Tālis Sils | Tatjana Bakšutova | |
5 | XII Latvijas Bērnu un jauniešu teātru festivāls “…un es iešu un iešu!” | 26., 27.04. | Valmiera | Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar VISC, Valmieras Jaunatnes centru “Vinda”, citu pilsētu un novadu pašvaldībām, pašvaldību izglītības pārvaldēm, izglītības un kultūras iestādēm | Zanda Krancmane | Izrāde “Ceļš uz laimi”, režisors Linards Liepenieks |
6 | Konkurss-festivāls “I love dance festival” | 27.04. | Ādaži | Tatjana Bakšutova | ||
Izstādes | ||||||
BJC “Daugmale” mēroga izstādes un svinīgie atklāšanas pasākumi | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | BJC “Daugmale” Dzintara un metālapstrādes darbnīcas “Rotiņa” un Kokapstrādes pulciņu izstāde | 1.04.-18.04. | BJC “Daugmale”: Jēkabpils iela 19a, 216.telpa | BJC “Daugmale” | Lūcija Kalniņa Ēriks Klīvs |
|
2 | BJC “Daugmale” Dzintara un metālapstrādes darbnīcas “Rotiņa” un Kokapstrādes pulciņu izstādes svinīgais pasākums | 5.04. | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 201., 216.telpa | BJC “Daugmale” | Iveta Eihe Aiga Gūtmane |
|
3 | BJC “Daugmale” Šūšanas un piegriešanas pulciņa “Adatiņa” izstāde | 22.04.-10.05. | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 216.telpa | BJC “Daugmale” | Olga Aļeksejeva | |
4 | BJC “Daugmale” Šūšanas un piegriešanas darbnīcas “Adatiņa” izstādes svinīgais pasākums | 8.05. | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 201. un 216.telpa | BJC “Daugmale” |
Olga Aļeksejeva Kristiāna Grīnberga |
|
Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga izstādes un svinīgie atklāšanas pasākumi | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Starptautiskais mākslas konkurss-izstāde “Es dzīvoju pie jūras – Vētra” | 29.01.-29.04. | Jūrmalas Mākslas skola | Jūrmalas Mākslas skola | Jekaterina Staverska Konstantīns Glazunovs Brigita Ulasa Guna Mēnese-Kudule |
29.01. Darbu iesniegšana 8.03. – apbalvošana 29.04.-31.05. – darbu izņemšana |
2. | Zīmējumu izstādes „Es un ķīmija”, par godu ķīmisko elementu periodiskās tabulas 150 gadu jubilejai, apmeklējums | 1.04. | RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte | RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte |
Brigita Ulasa Ilze Rimicāne |
|
3 | 50.Pasaules bērnu zīmēšanas konkurss | 10.04. | Taivāna | Taipejas misija Latvijas Republikā | Brigita Ulasa |
|
4 | Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss-izstāde “Kaķu galerija”. Tēma: Nu kaķītis Rīgā brauca | 11.04.-9.05. | BJC “Zolitūde”, Ruses iela 13 | BJC “Zolitūde” |
Ilze Rimicāne Konstantīns Glazunovs |
Darbu iesniegšana: 3.-4.04. Laureātu apbalvošana: 9.05. |
Brīvais laiks | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Galda spēles “Katanas ieceļotāji” turnīrs | 4.04. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Līva Ālīte | KATANAS turnirs 19 |
2 | Interaktīvās datorspēles X-box 360 turnīrs | 16.04. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Zane Urtāne | Interaktīvās datorspēles |
3 | Galda spēles “Tornis” sacensības | 19.04. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Agnese Ozoliņa | |
4 | Zīmēšanas konkurss “Lieldienu pārsteigums” | 20.04. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Ilze Avotiņa | |
5 | Tematiskais pasākums “Pankūku diena” | 24.04. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Līva Ālīte | |
6 | Veiklības stafete “Pa pēdām Lieldienu zaķim” | 23.04. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Dainis Svistuhins | |
Metodiskais darbs, pieredzes apmaiņa, interešu izglītības popularizēšana | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Krāsainās dienas | 23.04.-27.04. | BJC “Daugmale” | BJC “Daugmale” | Inga Korņejeva | 23.04 – sarkanā, oranžā diena 24.04.- zilā, violetā diena 25.04. – zaļā, dzeltenā diena 26.04. – melnbaltā diena 27.04. – krāsainā diena |
2 | BJC “Daugmale” pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšana | 1.09.-31.05. | BJC “Daugmale” | BJC “Daugmale” | Ēvalds Masaļskis Aiga Gūtmane Maruta Karaševska Inga Korņejeva Kaspars Sparāns |
|
3 | BJC “Daugmale” pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas komisijas sēde | 17.04. | BJC “Daugmale” | BJC “Daugmale” | Ēvalds Masaļskis Aiga Gūtmane Maruta Karaševska Inga Korņejeva Kaspars Sparāns |
|
4 | Sanāksme BJC “Daugmale” mākslas jomas pedagogiem |
18.04. plkst.11:00 | BJC “Daugmale” | BJC “Daugmale” | Aiga Gūtmane Kristiāna Grīnberga |
|
5 | Informatīvais seminārs Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības Rīgas pilsētas arodorganizāciju priekšsēdētājiem | 24.04. | Bruņinieku iela 29/31, 2.stāva zāle | LIZDA | Ilze Rimicāne | |
6 | Interešu izglītības popularizēšanas akcija ar profesionālo ievirzi amatniecībā | 26.04. | Rīgas 25.vidusskola |
BJC “Daugmale” Rīgas 25.vidusskola |
Ilze Rimicāne Ēriks Klīvs Kristiāna Grīnberga |
|
7 | Rīgas interešu izglītības iestāžu direktoru vietnieku sanāksme | 24.04. | LU Zinātņu māja | RD IKSD | Ēvalds Masaļskis Aiga Gūtmane Maruta Karaševska |
|
8 | Profesionālās kompetences pilnveides programma interešu izglītības iestāžu direktoru vietniekiem “Metodiskā un administratīvi organizatoriskā darba optimizēšana ar Office 365 rīkiem” | 25., 26.04. | BJC “Daugmale” | RIIMC | Ēvalds Masaļskis | |
9 | Pulciņa “Kinoklubs “Horizonts”” sadarbība ar Ščecinekas 4.pamatskolu (Polija), tiešsaites projekta “We are 50+50” ietvaros | decembris-maijs | A.Petnocka | Lilita Aleksejeva | Braucieni, materiālu apmaiņa, konkursi, videokonferences u.c. | |
10 | Pulciņa “Kinoklubs “Horizonts”” mācību brauciens – ekspedīcija uz Prāgu (Čehija) un Romu (Itālija) pa vietām, kas saistītas ar kino ražotni un kino vēsturi | aprīlis | Rīga-Prāga-Roma-Rīga | BJC “Daugmale” | Lilita Aleksejeva |