Februāris | ||||||
Sports |
||||||
BJC “Daugmale” un Rīgas mēroga pasākumi, sacensības |
||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | BJC “Daugmale” sacensības lēcienos uz batuta “Rīgas kauss– 2019” | 15.02.-16.02. |
BJC “Daugmale” Aviācijas iela 15 |
BJC “Daugmale” | Ludmila Tarasenko | |
2 | Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes badmintonā “Pavasara kauss” | 23.02. |
BJC “Daugmale” Kaņieru iela 15 |
BJC “Daugmale” | Salvis Lozda | |
3 | BJC “Daugmale” sacensības klinšu kāpšanā “Sasaistes” H,E grupām | 26.02. |
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 |
BJC “Daugmale” | Ilona Purmale | |
4 | Klasifikācijas turnīri šahā 4.sp.kl., 3.sp.kl., 2.sp.kl., 1.sp.kl. | Februāris | Rīgas Šaha skola | Poļina Ni | ||
5 | Reimandova Tradicionālā Karatē Kluba Kauss | 16.02. | Rīga | Gints Feldmanis | ||
6 | Rīgas kauss kāpšanas sportā veterāniem, 1.posms | 17.02. | BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 | LACA, LAK | Kaspars Vilks | |
Latvijas un starptautiska mēroga pasākumi, sacensības |
||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Daugavpils BJSS meistarsacīkstes cīņās | 9.02. | Daugavpils | Andrejs Šmigarevs | ||
2 | Starptautiskais šaha festivāls bērniem “Rudaga-Kaissa” | 22.-24.02. | SemaraH Hotel Lielupe, Jūrmala | Poļina Ni | ||
3 | Latvijas komandu sacensības šahā bērniem līdz 12 g. “Cerību kauss”, pusfināls | 23.-24.02. | Rīgas Šaha skola | Poļina Ni | ||
4 | Latvijas čempionāts kāpšanas sportā – grūtā kāpšana “Lead Games 2019” | 2.02. | Rīga | “Traverss” | Kaspars Vilks | |
5 | Starptautiskās grūtās kāpšanas sacensības veterāniem | 2.-3.02. | Krievija, Sankt-Pēterburga | LACA | Kaspars Vilks | |
6 | 46.Eiropas Karatē Čempionāts Junioriem un Kadetiem | 8.-10.02. | Dānija, Olborga | Gints Feldmanis | ||
7 | Latvijas kausa 1.posma sacensības sporta tūrisma tehnikā “Jēkabpils kauss 2019” | 9.-10.02. | Jēkabpils | Latvijas Alpīnistu savienība, Sporta klubs “Mustangs”, Latvijas Jaunatnes sporta tūrisma federācija | Kaspars Vilks | |
8 | Latvijas čempionāts boulderingā jauniešiem | 23.-24.02. | Rīga | “Falkors” | Kaspars Vilks | |
Tehniskā jaunrade |
||||||
BJC “Daugmale” un Rīgas mēroga pasākumi, sacensības |
||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Rīgas pilsētas sacensības trases automodelismā |
19.-20.02. | Rīgas Motormuzejs | Jānis Rage-Raģis | ||
Latvijas un starptautiska mēroga pasākumi, sacensības |
||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Latvijas skolēnu trases automodeļu sacensības iesācējiem “Motormuzeja kauss” | 2.02. | Rīgas Motormuzejs | Valsts izglītības satura centrs | Jānis Rage-Raģis | |
2 | Latvijas un ārvalstu skolēnu atklātais konkurss-praktikums radioeletronikā | 8.02. | Ventspils Jaunrades nams | Valsts izglītības satura centrs | Jānis Rage-Raģis | |
3 | Latvijas skolēnu robotikas sacensības “Siguldas kauss 2019” | 23.02. | Siguldas Sporta centrs | Valsts izglītības satura centrs | Jānis Rage-Raģis | |
4 | Baltijas valstu čempionāts trases automodelismā | 16.,17.02. | Lietuva, Viļņa | Jānis Rage-Raģis | ||
Kultūra, radošās industrijas un pirmsskola |
||||||
BJC “Daugmale” un Rīgas mēroga pasākumi |
||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Maskuballe Pirmsskolas vecuma bērnu vispārattīstošajam pulciņam “Smailīte” | 3.gr. 13.02. plkst.9:30; 1.gr. 14.02. plkst.9:30; 2.gr. 14.02. plkst.11:00 |
BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7, 6.telpa | BJC “Daugmale” | Ilanta Jātniece-Java | |
Latvijas un starptautiska mēroga pasākumi |
||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Jaunrades deju konkurss “Mēs un deja” |
9.02. | Ogres kultūras centrs | Valsts izglītības satura centrs, Z.Mūrniece | ||
2 | Starptautiskais festivāls-konkurss “Terpsihora” | 16.02. | K/P “Ziemeļblāzma”, Ziemeļblāzmas iela 36 |
Diāna Gorska Marina Dumberga Tatjana Bakšutova |
||
3 | Starptautiskais deju festivāls “Traveling festival 2019” | 23.02-24.02. | K/P “Ziemeļblāzma”, Ziemeļblāzmas iela 36 | Diāna Gorska Marina Dumberga |
||
4 | Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls – konkurss “No baroka līdz rokam”, Rīgas, Pierīgas un Zemgales novadu instrumentālie ansambļi, tautas mūzikas ansambļi un akustiskie vokālie ansambļi | 27.02. | BJC “Laimīte” | Valsts izglītības satura centrs, E.Šķetris | ||
5 | Starptautiskais izpildītāju konkurss “Jūrmalas kristāla kauss” | 2.02. | Dzintari | Žanna Miņenkova | Tatjana Bakšutova | |
Izstādes |
||||||
BJC “Daugmale” mēroga izstādes un svinīgie atklāšanas pasākumi |
||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | BJC “Daugmale” Keramikas un zīmēšanas, gleznošanas pulciņu kopizstāde | 25.01-13.02. | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 216.telpa | BJC “Daugmale” | Iveta Aigare Konstantīns Glazunovs |
|
2 | BJC “Daugmale” Keramikas un zīmēšanas, gleznošanas pulciņu kopizstādes “Krāsainā pasaule” – svinīgs pasākums | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 216.telpa | BJC “Daugmale” | Iveta Aigare Konstantīns Glazunovs |
||
3 | BJC “Daugmale” mākslas pulciņu radošu darbu izstāde “Balts uz balta” | 28.01.-1.03. | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 201.telpa | BJC “Daugmale” | Kristiāna Grīnberga | |
4 | Svinīgs pasākums un radošās darbnīcas “Balts uz balta” | 12.02 | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 201.telpa | BJC “Daugmale” |
Kristiāna Grīnberga Iveta Eihe |
|
5 | BJC “Daugmale” Mākslas terpijas un Leļļu tērpu darbnīcas pulciņu izstāde | 15.02.-2.03. | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 216.telpa | BJC “Daugmale” | Indra Ozola Irina Jevdokimova |
|
6 | BJC “Daugmale” darbinieku foto izstāde „Mana Latvija” |
22.01.-29.03. | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 3.st.gaitenis | BJC “Daugmale” | Inga Korņejeva | |
Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga izstādes un svinīgie atklāšanas pasākumi |
||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | BJC “Daugmale” stikla mākslas darbnīcas “Mozaīka” jubilejas izstāde “Noskaņa” | 4.12.-2.02. | Līgatnes Amatu māja |
BJC “Daugmale” Līgatnes Amatu māja |
Ilze Rimicāne | |
2 | 47.Starptautiskā bērnu mākslas izstādes-konkursa “LIDICE 2019” Latvijā atklāšana | 5.02. | LU Ķīmijas fakultāte, Jelgavas iela 1 | VISC sadarbībā ar RD IKSD un izglītības iestādēm | Ilze Rimicāne | |
3 | 47.Starptautiskā bērnu mākslas izstāde-konkurss “LIDICE 2019” – 1.kārta, izstāde | LU Ķīmijas fakultāte, Jelgavas iela 1 | VISC sadarbībā ar RD IKSD un izglītības iestādēm | Ilze Rimicāne | ||
4 | 47.Starptautiskā bērnu mākslas izstādes-konkursa “LIDICE 2019” Latvijā noslēguma sarīkojums |
21.02. | LU Ķīmijas fakultāte, Jelgavas iela 1 | VISC sadarbībā ar RD IKSD un izglītības iestādēm | Ilze Rimicāne | |
5 | 47.Starptautiskā bērnu mākslas izstāde-konkurss “LIDICE 2019” – 2.kārta | februāris – decembris | Čehija, Lidice | VISC sadarbībā ar RD IKSD un izglītības iestādēm | Ilze Rimicāne | |
6 | Starptautiskais mākslas konkurss-izstāde “Es dzīvoju pie jūras – Vētra” | 29.01.-29.04. | Jūrmalas Mākslas skola | Jūrmalas Mākslas skola | Jekaterina Staverska Konstantīns Glazunovs Brigita Ulasa Guna Mēnese-Kudule |
29.01. Darbu iesniegšana 8.03. – apbalvošana 29.04.-31.05. – darbu izņemšana |
7 | Bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss-izstāde “Mocīša darbnica 13” |
29.01.-27.02. | BJC “IK Auseklis”, Silciema iela 3 | BJC “IK Auseklis” Minimotormuzejs | Guna Mēnese-Kudule | |
Brīvais laiks |
||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Radošs pasākums “Mans sniega vīrs” | 28.01.-7.02. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Dainis Svistuhins Zane Urtāne Līva Ālīte Agnese Ozoliņa Ilze Avotiņa |
|
2 | Stafete “Trīs lēcieni” |
8.02. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Agnese Ozoliņa | |
3 | Gaisa hokeja turnīrs | 13.02. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Dainis Svistuhins | |
3 | Valentīndienas pasts | 4.02.-14.02. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Zane Urtāne | |
4 | Četru radošo darbnīcu cikls: 1.Uzmeistaro sirsniņu; 2.Draudzības koks; 3.Uztaisi draugam grāmatzīmi; 4.Apsveikums draugiem, vecākiem, brālim vai māsai! |
05.02., 07.02., 11.02., 13.02. |
BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Zane Urtāne | |
5 | Galda spēles “Activity – trakie zīmējumi” čempionāts | 26.02. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Līva Ālīte | |
6 | Atrakstīvais turnīrs “Garais knābis” | 23.02. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Ilze Avotiņa | |
Metodiskais darbs, pieredzes apmaiņa, interešu izglītības popularizēšana |
||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | BJC “Daugmale” popularizēšanas pasākumi projektu nedēļas ietvaros | Februāris | BJC “Daugmale” | BJC “Daugmale” | Inga Korņejeva | |
2 | Ēnu diena BJC “Daugmale” | 13.02. | BJC “Daugmale” | BJC “Daugmale” | Inga Korņejeva | |
3 | Latvijas kārtas laureātu darbu nogādāšana starptautiskajā bērnu mākslas izstādē “Lidice 2019” Čehijā | Februāris | Čehija, Lidice | RIIMC sadarbībā ar VISC | Ilze Rimicāne | |
4 | BJC “Daugmale” pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšana | 1.09.-31.05. | BJC “Daugmale” | BJC “Daugmale” | Ēvalds Masaļskis Aiga Gūtmane Maruta Karaševska Inga Korņejeva Kaspars Sparāns |
|
5 | Atklātā stunda BJC “Daugmale” pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas ietvaros | 1.02. | BJC “Daugmale” | BJC “Daugmale” | Andrejs Šmigarevs | Ēvalds Masaļskis Inga Korņejeva |
6 | Pulciņa “Kinoklubs “Horizonts”” sadarbība ar Minstedas skolu, Viborgas Animated Lab (Dānija), Klaipēdas Žirmunas ģimnāciju (Lietuva), Rīgas Privāto vidusskolu “Citruss” (Latvija) projekta “Me and Media” ietvaros | jūnijs – marts | Lilita Aleksejeva | Braucieni, materiālu apmaiņa, konkursi, videokonferences u.c. | ||
7 | Pulciņa “Kinoklubs “Horizonts”” sadarbība ar Ščecinekas 4.pamatskolu (Polija), tiešsaites projekta “We are 50+50” ietvaros | decembris-maijs | A.Petnocka | Lilita Aleksejeva | Braucieni, materiālu apmaiņa, konkursi, videokonferences u.c. | |
8 | Projektu skolēnu starptautisko sadarbības pasākumu organizēšanai 2019. gadā sagatavošana un iesniegšana | 30.01.-19.02. | RD IKSD | Maruta Karaševska | BJC “Daugmale” pedagogi |