Maijs | ||||||
Sports | ||||||
BJC “Daugmale” un Rīgas mēroga pasākumi, sacensības | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Komandu čempionāts jauniešiem “Šaha lietus 2019” | 11.-12.05. | Rīgas Šaha skola | Rīgas Šaha skola | Poļina Ni | |
2 | Reģionālā sporta centra “Ķengarags” 2019.gada vasaras atklāšanas sporta sezonas sporta svētki | 16.05. | Reģionālais sporta centrs “Ķengarags”, Maskavas iela 283b | BJC “Daugmale” | Kaspars Sparāns | “Reģionālā sporta centra “Ķengarags” 2019.gada vasaras sporta sezonas atklāšanas svētki” |
3 | Rīgas atklātās sacensības lēcienos uz batuta “Daugmales meistarsacīkstes – 2019” | 24.05.-25.05. | BJC “Daugmale”, Aviācijas iela 15 | BJC “Daugmale” | Ludmila Tarasenko | NOLIKUMS |
4 | Klasifikācijas turnīri šahā 4.sp.kl., 3.sp.kl., 2.sp.kl., 1.sp.kl. | Maijs | Rīgas Šaha skola | Rīgas Šaha skola | Poļina Ni | |
Latvijas un starptautiska mēroga pasākumi, sacensības | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Starptautiskais turnīrs cīņās “Nordic” | 2.05. | Daugavpils | Andrejs Šmigarevs | ||
2 | Karatē sacensības “Jaunatnes Līga” | 5.05.-5.05. | Kipra, Limasola | Gints Feldmanis | ||
3 | Karatē sacensības “XI Baltic Open J.K.A.Championship in Latvia” | 5.05.-5.05. | Jelgava | Gints Feldmanis | ||
4 | Grūtās kāpšanas sacensības “Crux Open 2019” | 9.05. | Igaunija, Tartu, Vaalastu mid 9 | Kaspars Vilks | ||
5 | Daugavpils karatē čempionāts | 11.05. | Daugavpils | Gints Feldmanis | ||
6 | Priekuļu BJSS meistarsacīkstes cīņās | 11.05. | Priekuļi | Andrejs Šmigarevs | ||
7 | Latvijas Skolu šaha Olimpiāde, fināls | 15.05. | Latvijas Šaha federācijā | Latvijas Šaha federācija | Polina Ni | |
8 | Alpīnisma tehnikas sacensības “V.Jegorova kausa izcīņa” | 16.-19.05. | Krievija, Karēlija | LACA, “Remoss”, BJC “Daugmale” | Kaspars Vilks | |
9 | “Open Baltic” sacensības lēcienos uz batuta | 17.05.-18.05. | Lietuva, Visaginesa | Lietuvas Vingrošanas federācija | Ludmila Tarasenko | |
10 | Latvijas čempionāts un meistarsacīkstes – Latvijas skolēnu 72.spartakiāde sporta tehnikā | 18.-19.05. | Jelgavas apvidus | Latvijas Alpīnistu savienība, BJC “Junda”/”Remoss”, Latvijas Jaunatnes sporta tūrisma federācija, Latvijas Skolu sporta federācija | Kaspars Vilks | |
11 | 10.Atklātais Salaspils Karatē Kauss | 19.05. | Salaspils | Gints Feldmanis | ||
12 | Jelgavas Kauss karatē 2019 | 25.05. | Jelgava | Gints Feldmanis | ||
13 | Starptautiskas sacensības “36rd International Frivolten Cup” lēcienos uz batuta | 31.05.-01.06. | Zviedrija, Herrljunga | Zviedrijas Vingrošanas federācija | Ludmila Tarasenko | |
14 | Latvijas atklātais čempionāts alpīnisma tehnikā jauniešiem “Zelmas Bej-Mamikonjas kausa izcīņa” | 31.05.-6.02. | Sporta bāze “Baiļi” | “Remoss”, LACA, BJC “Daugmale” | Kaspars Vilks | |
15 | Latvijas veselības nedēļa | Maijs | Reģionālais sporta centrs “Ķengarags”, Maskavas iela 283b | BJC”Daugmale” sadarbībā ar Latvijas Tautas sporta asociāciju | Kaspars Sparāns | |
Tehniskā jaunrade | ||||||
BJC “Daugmale” un Rīgas mēroga pasākumi, sacensības | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
Latvijas un starptautiska mēroga pasākumi, sacensības | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Bauskas pilsētas sacensības automodelismā | 15.,15.05. | Bauskas BJC | Jānis Rage-Raģis | ||
2 | Baltijas valstu čempionāts automodelismā | 18.,19.05. | Jelgavas BJC “Junda” | Jānis Rage-Raģis | ||
3 | ISRA Eiropas čempionāts automodelismā | 29.05.-2.06. | Lielbritānija, Korbi | Jānis Rage-Raģis | ||
Kultūra, radošās industrijas un pirmsskola | ||||||
BJC “Daugmale” un Rīgas mēroga pasākumi | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Māmiņdienas koncerts |
2.04. plkst.15:00 |
BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 201.telpa | BJC “Daugmale” | Milana Akanajeva Diāna Pavlovska Diāna Āboliņa |
|
2 | Integrācijas skoliņas “Rūķīši” svētki māmiņām “Tu mīļā, mīļā māmiņa!” |
9.05. plkst.10:00 |
BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a | BJC “Daugmale” | Sandra Bērziņa | |
3 | Integrācijas skoliņas “Rūķīši” svētki māmiņām “Paldies saku māmiņai” |
15.05. plkst.10:00 |
BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a | BJC “Daugmale” | Dainis Svistuhins | |
4 | Vokālās studijas “Aijajā” Māmiņdienas pasākums |
14.05. | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a | BJC “Daugmale” | Ilze Jurjāne | |
5 | Ģimeņu svētki | 16.05. | Reģionālais sporta centrs “Ķengarags”, Maskavas iela 283b | BJC “Daugmale” |
Iveta Eihe Inga Korņejeva Kristiāna Grīnberga |
|
6 | Ģimeņu dienai veltīts koncerts “Mūzika ģimenēm” | 18.05. | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 201.telpa | BJC “Daugmale” |
Iveta Eihe Svetlana Šalajeva Inguna Cakule |
Iveta Eihe Svetlana Šalajeva Inguna Cakule |
7 | Austrumu deju koncerts “Austrumu panorāma 2019” |
18.05. | Maskavas nams | Juliana Pētersone | Tatjana Bakšutova | |
8 | Izlaidums Pirmsskolas vecuma bērnu vispārattīstošajam pulciņam “Smailīte” | 1.gr. 28.05. plkst.10:00; 3.gr. 29.05. plkst.10:00; 2.gr. 30.05. plkst.10:00 |
BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7, 6.telpa | BJC “Daugmale” | Ilanta Jātniece-Java | |
9 | Integrācijas skoliņas “Rūķīši” izlaidums “Sveiki sakām rūķu spēlēm!” | 30.05. plkst.11:00 | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a | BJC “Daugmale” | Dainis Svistuhins | |
10 | Mūzikas studiju audzēkņu skaņdarbu ieraksts |
7.05. 9.05. 16.05. |
BJC “Daugmale”, Aglonas iela 39, Mūzikas ierakstu studija | BJC “Daugmale” |
Andris Oklāns Milana Akanajeva Sanita Blīve Svetlana Šalajeva |
|
11 | Mācību ekskursija uz Kauguru kultūras centru un plenērs | 14.05. | Jūrmala | BJC “Daugmale” | Guna Mēnese-Kudule | |
12 | Vizuālās mākslas plenērs dabā “Zem kastaņa baltajām svecēm” | 18.05. | Plenērs – Arkādija parks, Rīga | BJC “Altona” | Guna Mēnese-Kudule | Plenēra izstāde līdz 28.07.2019 Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas foajēPlenēra izstade līdz 28.07.2019 Bērnu klīniskā universitātes slimnīcas foajē |
13 | BJC “Daugmale” interešu izglītības programmu absolventu un BJC “Daugmale” mūzikas jomu audzēkņu diska atklāšanas svinīgs pasākums |
29.05. plkst.16.00 |
BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, zālē |
BJC “Daugmale” |
Iveta Eihe Inga Korņejeva Aiga Gūtmane |
|
Latvijas un starptautiska mēroga pasākumi | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Starptautiskais horeogrāfijas konkurss “Dance Continent” | 27.04.-04.05. |
Maskava Krievija |
Diāna Gorska Marina Dumberga |
||
2 | Starptautiskais deju konkurss “Best Show” | Maijs | Rīga | Irina Levit | ||
3 | Rise Up 2019, deju sacensības | 18.05. | Lituva, Viļņa | Oļesja Kišinska | ||
4 | Jauno izpildītāju starptautiskais konkurss “Trīs Zvaigznes” | 11.05. | Jūrmala, Bulduru prospekts 64/68 | |||
Izstādes | ||||||
BJC “Daugmale” mēroga izstādes un svinīgie atklāšanas pasākumi | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | BJC “Daugmale” mākslas pulciņu radošu darbu vasaras izstāde “Brīnumu pilna pasaule” | no 13.05. | BJC “Daugmale”: Jēkabpils iela 19a, 216.telpa | BJC “Daugmale” | Kristiāna Grīnberga | 2.05.-8.05. Darbu nodošana 09.05.-10.05. Iekārtošana 23.05. Svinīgais pasākums |
2 | BJC “Daugmale” mākslas pulciņu radošo darbu vasaras izstādes “Brīnumu pilna pasaule” svinīgais pasākums |
23.05. | BJC “Daugmale”: Jēkabpils iela 19a, 201.telpa | BJC “Daugmale” | Kristiāna Grīnberga | |
3 | BJC “Daugmale” Šūšanas un piegriešanas pulciņa “Adatiņa” izstāde |
22.04.-10.05. | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 216.telpa | BJC “Daugmale” | Olga Aļeksejeva | |
4 | BJC “Daugmale” Šūšanas un piegriešanas darbnīcas “Adatiņa” izstādes svinīgais pasākums | 8.05. | BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 201. un 216.telpa | BJC “Daugmale” |
Kristiāna Grīnberga Olga Aļeksejeva |
|
Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga izstādes un svinīgie atklāšanas pasākumi | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss-izstāde “Kaķu galerija”. Tēma: Nu kaķītis Rīgā brauca | 11.04.-9.05. | BJC “Zolitūde”, Ruses iela 13 | BJC “Zolitūde” |
Ilze Rimicāne Konstantīns Glazunovs |
Laureātu apbalvošana: 9.05. Darbu izņemšana: 16.-24.05. |
2 | Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Visa mana grezna rota” | 4.05.-19.05. | Rīgas Mākslas telpa, Kungu iela 3 | Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs |
Ilze Rimicāne Brigita Ulasa Guna Mēnese-Kudule Konstantīns Glazunovs |
|
3 | Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss-izstāde “Kaķu galerija”. Tēma: Nu kaķītis Rīgā brauca. Laureātu apbalvošanas pasākums |
9.05. plkst.16:00 |
BJC “Zolitūde”, Ruses iela 13 | BJC “Zolitūde” |
Ilze Rimicāne Konstantīns Glazunovs |
Izstāde: 11.04.-9.05. Darbu izņemšana: 16.-24.05. |
4 | Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Visa mana grezna rota”, laureātu apbalvošana | 13.05.plkst.15:30 | Rīgas Mākslas telpa, Kungu iela 3 | Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs |
Ilze Rimicāne Brigita Ulasa Guna Mēnese-Kudule Konstantīns Glazunovs |
|
Brīvais laiks | ||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Novusa turnīrs | 8.05. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Dainis Svistuhins | |
2 | Spēles “Desas” turnīrs |
10.05. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Agnese Ozoliņa | |
3 | Radošā darbnīca “Mātes dienai” | 11.05. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Ilze Avotiņa | |
4 | Radošs pasākums “Mans gaisa pūķis” | 13.05. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Līva Ālīte | |
5 | Foto orientēšanās “Iepazīsties, Ķengarags 2019!” | 24.05. | BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 | BJC “Daugmale” | Zane Urtāne | |
Metodiskais darbs, pieredzes apmaiņa, interešu izglītības popularizēšana |
||||||
Nr. | Nosaukums | Laiks | Vieta | Organizators | Kontakpersona | Pielikumi. Komentāri. |
1 | Metodisko izstrādņu skates BJC”Daugmale” kārta | maijs | BJC “Daugmale” | BJC “Daugmale” | Inga Korņejeva | |
2 | Profesionālās kompetences pilnveides programma interešu izglītības pedagogiem “Metodiskā un administratīvi organizatoriskā darba optimizēšana ar Office 365 rīkiem” |
2.,3.05. | BJC “Daugmale” | RIIMC | Ēvalds Masaļskis | |
3 | Profesionālās kompetences pilnveides programma interešu izglītības metodiķiem “Metodiskā un administratīvi organizatoriskā darba optimizēšana ar Office 365 rīkiem” | 14., 16.05. | BJC “Daugmale” | RIIMC | Ēvalds Masaļskis | |
4 | Rīgas interešu izglītības metodiķu sanāksme | 20.05. | RIIMC | RIIMC |
Inga Korņejeva Iveta Eihe Ilze Rimicāne Kristiāna Grīnberga |
|
5 | BJC “Daugmale” pedagoģiskā sēde |
21.05. plkst.11.00 |
BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 201.telpa | BJC “Daugmale” | Aiga Gūtmane | |
6 | BJC “Daugmale” pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšana | 1.09.-31.05. | BJC “Daugmale” | BJC “Daugmale” | Ēvalds Masaļskis Aiga Gūtmane Maruta Karaševska Inga Korņejeva Kaspars Sparāns |
|
7 | BJC “Daugmale” pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas komisijas sēde | 10.05. | BJC “Daugmale” | BJC “Daugmale” | Ēvalds Masaļskis Aiga Gūtmane Maruta Karaševska Inga Korņejeva Kaspars Sparāns |
Andrejs Šmigarevs |
8 | ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” 1. posma noslēguma forumu “Veiksmes stāsti ceļā uz rītdienas izaicinājumiem: no prakses uz lietpratību!” |
10.05. | LU Zinātnes māja | Izglītības, kultūras un sporta departaments | Ēvalds Masaļskis Inga Korņejeva |
|
9 | BJC “Daugmale” vadības sēde | 13.05. | BJC “Daugmale” | BJC “Daugmale” | Edgars Šāblis | |
10 | Rīgas interešu izglītības iestāžu direktoru sanāksme | 29.05. | MJC “Praktiskās estētikas skola” | Izglītības, kultūras un sporta departaments | Edgars Šāblis |