2014 No sirds uz sirdi

no sirds uz sirdi 2014

BJC „Daugmale” interešu izglītības gada balva

„No sirds uz sirdi – 2014”

par sasniegumiem BJC „Daugmale” interešu izglītības programmu realizēšanā Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga pasākumos

(par dalību un rezultātiem, sasniegumiem starptautiskajās, Latvijas, Rīgas mēroga skatēs, konkursos vai sacensībās

1.09.2013.-31.08.2014.)

par centīgumu un regulāru apmeklētību

(ja audzēknis bez kavējumiem ir ļoti cītīgi

2013.-2014.m.g. garumā, vai pat vairākus gadus, ir apmeklējis BJC „Daugmale”

vienu vai vairākus pulciņus)

par aktivitāti un brīvprātīgo darbu

(par radošu darbu un aktīvu iesaistīšanos

BJC „Daugmale” sabiedriskajā dzīvē, pasākumos, bērnu un jauniešu nometnēs, interešu izglītības popularizēšanas akcijās 1.09.2013.-31.08.2014.)

PEDAGOGA

vārds, uzvārds, Pulciņa / studijas / treniņ grupas  nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

PEDAGOGA

vārds, uzvārds, Pulciņa / studijas / treniņ grupas nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

PEDAGOGA

vārds, uzvārds, Pulciņa / studijas / treniņ grupas nosaukums

Audzēkņa

vārds, uzvārds

GADA BALVA

Ilona Purmale

Kāpšanas sports

Diāna Lotiņa

 

Sandra Biezā

Piecgadīgo, sešgadīgo bērnu obligātās sagatavošanas skola

Valērija Žuravļova

Anita Bergmane

Teātra studija

Andrejs Ļipstovs

Alise Deksne

Aivars Andrucis

Koka dizains

Anna Ilma Kūle

Olga Aļeksejeva

Šūšanas un piegriešanas darbnīca „Adatiņa”

Anastasija Rebezova

Ilze Rimicāne

Stikla mākslas darbnīca „Mozaīka”

Sofija Korņejeva

Ludmila Tarasenko

Lēcieni uz batuta

Darja Ovčaruka

Ilona Purmale

Kāpšanas sports

Ņikita Sidorovs

Andris Tīrums

Valerijs Artemjevs

Madara Krūmiņa

Laura Skrūskopa

Elza Elizabete Baraka

Olga Aļeksejeva

Šūšanas un piegriešanas darbnīca „Adatiņa”

Anastasija Beļajeva

Anastasija Dementjeva

Katrīna Vaivode

Natālija Visokogļada

Ilze Rimicāne

Stikla mākslas darbnīca „Mozaīka”

Malinda Maija Briede

 

Polina Ni

Šahs

Maksims Sičs    

Ilona Purmale

Kāpšanas sports

Izolde Ivanova        

Anita Bergmane

Teātra studija

Simona Sindija Alkšere        

 

ATZINĪBA

Andrejs Trubeckojs

Grieķu-romiešu cīņa

Daniils Kuprinkovs

Daniils Plečkins

Ričards Blums

Toms Blums

Kristjans Kalvans

Daniils Demčenko

Arturs Ozoliņš

Sandra Biezā

Piecgadīgo, sešgadīgo bērnu obligātās sagatavošanas skola

Elza Blauberga

 

Jekaterina Staverska

Animācijas un vizuālās grafikas datoru studija

 

Vlads Jegorovs

Kaspars Vilks

Kāpšanas sports

Linda Sūna

Sandra Biezā

Piecgadīgo, sešgadīgo bērnu obligātās sagatavošanas skola

Emilija Krjukova

 

   

Kaspars Vilks

Kāpšanas sports

Samanta Vilka

 

Ilze Rimicāne

Stikla mākslas darbnīca „Mozaīka”

Laila Ločmele    

Ilze Rimicāne

Stikla mākslas darbnīca „Mozaīka”

Aļona Ivanova

Kaspars Vilks

Kāpšanas sports

Katrīna Lakovica

Marta Sūna

   

Ilze Rimicāne

Stikla mākslas darbnīca „Mozaīka”

Elizabete Rungenfelde

 

Elīna Moisjuka-Vanaga

Keramikas pulciņš „Brīnumpodiņš”

Patrīcija Galiņa    

Ilze Rimicāne

Stikla mākslas darbnīca „Mozaīka”

Kitija Evija Pusķeire

 

Elīna Moisjuka-Vanaga

Dizaina un pērļošanas pulciņš „Varavīksne”

Elīna Maļinovska

 

   

Brigita Ulasa

Vizuālās mākslas pulciņš

Marta Kovaļova

Tatjana Bakšutova

Eksotisko deju studija Lala

Aija Baha    

Olga Aļeksejeva

Šūšanas un piegriešanas darbnīca „Adatiņa”

Irina Bondare

Aivars Andrucis

Koka dizains

Dāvids Alksnis    
   

Olga Fjodorova

VFS ar ievirzi lēcienos uz batuta

Artemijs Semjonovs    

Svetlana Fokina

Lēcieni uz batuta

Bella Senina

Elīna Moisjuka-Vanaga

Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studija „BrīnumOta”

Linda Muceniece
Brigita UlasaVizuālās mākslas pulciņš Viktorija Kovaļova
Brigita UlasaVizuālās mākslas pulciņš  Monta Lūse
Jekaterina StaverskaAnimācijas un vizuālās grafikas datoru studija Oļegs Moiseejnoks

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *