Rīgas Gada balva interešu izglītībā

Rīgas Gada balva interešu izglītībā

 

2018.g.
 
 
Akrobātikas studija “Melanž”, pedagogs Irina Levit – par sasniegumiem interešu izglītībā (sports)
 
Audzēkne Aleksandra Veselova (Lēkšana uz batuta), pedagogs Ludmila Tarasenko – par sasniegumiem interešu izglītībā (sports)
 
Akordeonistu ansamblis, pedagogs Svetlana Šalajeva – par sasniegumiem interešu izglītībā
2017.g.

Audzēknis Matīss Komļevs (Stikla mākslas darbnīca “Mozaīka”), pedagogs Ilze Rimicāne – par sasniegumiem interešu izglītībā (māksla)

Audzēkne Agnesa Stepania Ter-Avetisjana (Šahs), pedagogs Poļina Ni – par sasniegumiem interešu izglītībā (sports)

Audzēkne  Darja Ovčaruka (Lēcieni uz batuta), pedagogs Vera Antone – par sasniegumiem interešu izglītībā (sports)

Audzēknis Daniels Demčenko (Grieķu-romiešu cīņa), pedagogs Andrejs Trubeckojs – par sasniegumiem interešu izglītībā (sports)

Audzēknis Artjoms Šestakovs (Kartingu konstruēšana un vadīšana), pedagogs Konstantīns Haldins – par sasniegumiem interešu izglītībā (tehniskā jaunrade)

2016.g.
Interešu izglītības pedagogs (Kartingu konstruēšana un vadīšana) Konstantins Haldins – par mūža ieguldījumu interešu izglītībā
2015.g.
Horeogrāfiskais ansamblis “Pēlīte”,  pedagogi Marina Dumberga un Diāna Gorska– par sasniegumiem interešu izglītībā
2014.g.
Šaha trenere Polina Ni  – par ieguldījumu interešu izglītībā
2013.g.

Kāpšanas trenere Ilona Purmale – par mūža ieguldījumu interešu izglītībā

Deju kolektīvs „Akvareļ”,  pedagogs Jeļena Naumova – par sasniegumiem interešu izglītībā

2012.g.
Ģitārspēles un rokmūzikas pedagogs Adrians Kukuvass – par ieguldījumu interešu izglītībā
2010.g.

Audzēkne Jūlija Tarasenko (Lēcieni uz batuta), pedagogi Ludmila Tarasenko un Tatjana Bakšutova– par audzēkņu sasniegumiem interešu izglītībā (sports)

Alpinistu grupa, pedagogs Jānis Ķimenieks – par audzēkņu sasniegumiem interešu izglītībā (sports)

Audzēkne Simona Sinkevičiute (Stikla mākslas darbnīca “Mozaīka”), pedagogs Ilze Rimicāne – par audzēkņu sasniegumiem interešu izglītībā (māksla)

Audzēkne Rūta Patmalniece (Keramikas darbnīca), pedagogs Iveta Aigare – par audzēkņu sasniegumiem interešu izglītībā (māksla)

2009.g.

Audzēkne Jekaterina Boļšova (Šūšanas un piegriešanas darbnīca “Adatiņa”), pedagogs Olga Aļeksejeva – par audzēkņu sasniegumiem interešu izglītībā (māksla)

Audzēknis Raivis Jansons (Trases modelisms), pedagogs Jānis Raģe-Raģis – par audzēkņu sasniegumiem interešu izglītībā (tehniskā jaunrade)

Audzēknis Staņislavs Sinkevičs (Lēcieni uz batuta), pedagogs
Ludmila Tarasenko – par audzēkņu sasniegumiem interešu izglītībā (sports)

Audzēkne Agnese Veckalne (Lēcieni uz batuta), pedagogi  Jevgēnijs Unanjans un Tatjana Bakšutova – par audzēkņu sasniegumiem interešu izglītībā (sports)

Interešu izglītības metodiķe Inga Korņejeva – par ieguldījumu bērnu un jauniešu nometņu organizēšanā

2008.g.

Direktora vietniece izglītības jomā Jevgēnija Klendere – par mūža ieguldījumu interešu izglītībā

Interešu izglītības metodiķis, fotokorespondentu kluba vadītājs Imants Leopolds Žīgurs – par mūža ieguldījumu interešu izglītībā

Audzēknis  Ivans Sapoņenko (Kartingu konstruēšana un vadīšana), pedagogs Konstantīns Haldins – par sasniegumiem interešu izglītībā (tehniskā jaunrade)

Audzēkne Rūta Patmalniece (Keramikas darbnīca), pedagogs Iveta Aigare – par audzēkņu sasniegumiem interešu izglītībā (māksla)

2007.g.

Dambretes treneris Vladimirs Daņilovs – par ieguldījumu bērnu un jauniešu brīvā laika organizēšanā – nometņu vadītājs

2006.g.
Animācijas un virtuālās grafikas studijas pedagogs Jekaterina Staverska  – par par sasniegumiem tehniskās jaunrades interešu izglītības programmās
2005.g.
Audzēkne Māra Upmane (ģitārspēle un rokmūzika), pedagogs Adrians Kukuvass,  par sasniegumiem mūzikas interešu izglītības programmās
2003.g.

 Estrādes deju kolektīvs “Okey”,  pedagogs Inguna Cakule – nominācijas “Mīļākais pedagogs” un  par sasniegumiem mūzikas interešu izglītības programmās (dejas) 

Audzēknis Mārtiņš Taurenis (brīvā cīņa, grieķu-romiešu cīņa), pedagogs Boriss Korņilovs – par sasniegumiem mūzikas interešu izglītības programmās (sports) 

Audzēknis Andrejs Prikulis (brīvā cīņa, grieķu-romiešu cīņa), pedagogs Boriss Korņilovs – par sasniegumiem mūzikas interešu izglītības programmās (sports)

Audzēknis Kostantīns Gabrāns (brīvā cīņa, grieķu-romiešu cīņa), pedagogs Andrejs Trubeckojs – par sasniegumiem mūzikas interešu izglītības programmās (sports)

Audzēknis Igors Kostins (brīvā cīņa, grieķu-romiešu cīņa), pedagogs Jurijs Mihailovs – par sasniegumiem mūzikas interešu izglītības programmās (sports)

Audzēknis Andrejs Dudarevs (brīvā cīņa, grieķu-romiešu cīņa), pedagogs Jurijs Mihailovs – par sasniegumiem mūzikas interešu izglītības programmās (sports)

Audzēknis Andrejs Trimalnieks (brīvā cīņa, grieķu-romiešu cīņa), pedagogs Boriss Korņilovs – par sasniegumiem mūzikas interešu izglītības programmās (sports)

Audzēkne Jekaterina Agapova (dambrete), pedagogs Vladimirs Daņilovs – par sasniegumiem mūzikas interešu izglītības programmās (sports)

Audzēkne Antoņina Agapova (dambrete), pedagogs Vladimirs Daņilovs – par sasniegumiem mūzikas interešu izglītības programmās (sports)

Audzēkne Zane Magone (dambrete), pedagogs Vladimirs Daņilovs – par sasniegumiem mūzikas interešu izglītības programmās (sports)

Audzēkne Veronika Raka (Keramikas darbnīca “Pika”), pedagogs Viva Dzene – par sasniegumiem mūzikas interešu izglītības programmās (māksla)

Informācija par iepriekšējiem gadiem ir atrodama BJC “Daugmale” arhīvā. Rīgas interešu izglītības gada balva tiek piešķirta kopš 1999.gada.