Pateicība

Pateicība

BJC “Daugmale” vadība un grieķu–romiešu un brīvās cīņas treneru kolektīvs izsaka pateicību Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un Sporta Departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldei, it īpaši Rīgas sporta un interešu izglītības iestāžu nodaļas vadītājai Irinai Jākobsonei par atbalstu BJC “Daugmale” cīņas zāles renovēšanā, Jēkabpils ielā 19a.

Ar prieku varam paziņot, ka jau 2019./2020. mācību gada septembrī grieķu – romiešu un brīvās cīņas audzēkņi uzsāks mācību treniņa procesu modernajā, īpaši pielāgotā sporta veidiem, cīņas zālē. Vasarā tika pabeigta BJC “Daugmale” cīņas zāles renovēšana, kurā tika veikts kosmētiskais remonts, tika izlīdzināta zāles grīda, ieklājot jaunu segumu – specializētus mīkstus paklājus ar izturīgu PVC pārvalku. Zāles sienas aprīkoja ar jauno mīksto apdari.

BJC “Daugmale” cīņas sporta veidu treneru kolektīvs ļoti pozitīvi vērtē pārmaiņas un ir pateicīgi par cīņas zāles atjaunošanu un uzlabošanu, vēršot uzmanību uz to, ka tagad renovētajā cīņas zālē treniņprocess būs kvalitatīvāks un patīkamāks. Arī izvēlēto sporta veidu treneri vairākus gadus organizē sacensības bērniem, un tajās aicina komandas no vairākām Latvijas pilsētām, līdz ar to renovēta cīņas zāle tagad ir piemērota gan treniņnodarbībām, gan sacensību organizēšanai.

BJC “Daugmale” vadība un sporta treneri uzsver, ka ar zāles renovēšanu ir veikts liels ieguldījums grieķu–romiešu un brīvās cīņas sporta veidu attīstīšanā un popularizēšanā, ka arī par labu iespēju jauniešiem šeit turpināt savu sportista karjeru.

Cīņu sporta veida audzēkņu vecāki ir gandarīti, ka jaunā zāle ir fantastisks atspēriena punkts sportistiem uz augstiem sasniegumiem cīņas sporta veidā Eiropas un Pasaules mēroga sacensībās lai Rīgas un Latvijas vārds izskanētu pasaulē, pateicoties mūsu sportistiem.

BJC “Daugmale” vadība un cīņas sporta veidu treneru kolektīvs ir pateicīgi Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par atbalstu un cer uz turpmāku sadarbību jauno projektu realizēšanā, lai interešu izglītības tēls un mācību vide būtu mūsdienīgi un atbilstu visa veida prasībām