Mūsdienu deju grupa „Okey”

Mūsdienu deju grupa „Okey”

 

Uzņem audzēkņus no 6 līdz 18 gadiem

Inguna Cakule
29551783, icakule@edu.riga.lv

Nodarbības notiek BJC „Daugmale” Jēkabpils ielā 19a 318., 201.t.

 

NODARBĪBU GRAFIKI

Esat laipni gaidīti mūsu deju kolektīvā!

 

Jūs varēsiet iemācīties skaisti dejot un piedalīties dažādos pasākumos, priecāties un labi pavadīt savu brīvo laiku!

 

Mūsdienu deju grupa “OKEY” darbojas jau vairāk kā 15 gadus. “OKEY” piedāvā estrādes deju apgūšanu sevis attīstīšanai un tālākejošiem mērķiem, piemēram: piedalīšanās dažādos konkursos un festivālos. Nodarbības notiek divas reizes nedēļā, kopumā 3-5 stundas (katrai grupai), kuru laikā tiek apgūti gan klasiskās dejas pamati, gan arī moderno deju elementi un tiek gatavoti grupu priekšnesumi.

Grupas “OKEY” mērķis ir  attīstīt deju kultūru, bērnu muzikalitāti, ritma izjūtu, kā arī kustību koordināciju. Dejojot, bērni iemācās strādāt komandā, iegūst jaunus draugus, kā arī attīsta savu personību un kļūst patstāvīgāki un atbildīgāki. Daudzi grupas “OKEY” dalībnieki arī turpina savus bērnus vest uz deju nodarbībām. Daudzas deju grupas “OKEY” dejotājas saglabā sakarus un satiekās arī ārpus deju treniņiem. Atbalsta viena otru arī grūtos brīžos un kopā ir kā viena liela ģimene.

Deju grupas “OKEY” vadītāja  Inguna Cakule:”…spēju atrast kopīgu valodu ar katru bērnu , esmu atsaucīga un izpalīdzīga, un tajā pašā laikā arī spēju radīt treniņos vajadzīgo atmosfēru, lai bērnos radītu interesi par deju un tās kultūru. Deju grupa “OKEY” piedalās dažādos pasākumos, konkursos, festivālos un deju skatēs, kā arī labdarības pasākumos. Ir saņemts kauss starptautiskajā festivālā “Baltic Talents 2007”, kā arī daudz citu balvu, pateicību un goda rakstu citos pasākumos. Es, kā deju grupas “OKEY” vadītāja, aktīvi kontaktēju ar bērnu vecākiem. Ļoti daudzu audzēkņu  vecāki sniedz gan lielu atbalstu, gan palīdzību grupas darbā.  Iesaistās arī tērpu sagādāšanā un pasākumu organizešanā.

Mēs vienmēr priecāsimie par jaunām sejām un par jauniem, atraktīviem un, dejot gribošiem, dalībniekiem.”

 

BŪSIET MĪĻI GAIDĪTI!!!