bjcdaugmale@riga.lv Jēkabpils iela 19a , Aglonas iela 39 , Maskavas iela 279/7 , Vizlas iela 1 , Strūgu iela 2 , Maskavas iela 283b

Bērnu un jauniešu centrs "Daugmale"

Audzēkņu uzņemšana

BJC “Daugmale” uzņem audzēkņus vecumā no 2 līdz 25 gadiem. 3 viegli soļi, kā pieteikties: Izvēlēties pulciņu Satikties, sazināties ar pulciņa pedagogu, lai iepazītos ar mācību programmu, precizētu zināšanu prasmju

READ MOREREAD MORE

Kontakti

Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” Spied uz katra virsraksta un uzzini vairāk! –>Jēkabpils iela 19a –> Aglonas iela 39 –> Vizlas iela 1 e-pasts: bjcdaugmale@riga.lv Rīga, LV-1003 Tel.: 67229951; 67213595, 67229628

READ MOREREAD MORE

Līdzfinansējums

Visas BJC “Daugmale” interešu izglītības programmas finansē Rīgas pašvaldība. Pamatā apmeklētājiem tās ir par brīvu. Dažām programmām ir nepieciešams vecāku neliels līdzfinansējums.   Līdzfinansējums jāmaksā saskaņā ar izsniegto maksājuma kvīti, precīzi

READ MOREREAD MORE

Interešu izglītības sistēma RĪGĀ

Interešu izglītības mācību programmu īstenošanas pamatprincipi “…izglītības ir pakāpe nobeigts izglītības posms, kas ietver organizētu un secīgi īstenotu izglītības ieguvi” /Izglītības likums/ Mācību programmas īsteno vienā vai vairākās izglītības pakāpēs (RD IKSD noteikumu izpratnē) : 1.

READ MOREREAD MORE

Vides pētnieku gidu skola „Let`s go!” – Angliski par dabu!

I gr.  pirmsskolas vecuma bērniem

II gr.  skolas vecuma bērniem.

Pedagogs: Iveta Eihe (26891216, ieihe@edu.riga.lv)

Nodarbības notiek Jēkabpils ielā 19a, 505.kab.

NODARBĪBU GRAFIKS

 

Vides pētnieku gidu skola „Let’s go!” savu darbību Bērnu un jauniešu centrā „Daugmale” aktualizēja 2015.gadā turpinot un paplašinot Gidu skolas „Let’s go!” programmu.

Programmas mērķi un uzdevumi saistīti ar apkārtējās vides izzināšanu, pamatiemaņu gūšanu gida profesijā, kā arī valodas prasmju uzlabošanu, papildināšanu un spēju komunicēt.

Prasme rūpēties par savu apkārtni un orientēties tajā ir nozīmīgi jebkuram audzēknim jau no agrīna vecuma, apgūstot pamatprasmes un iemaņas un virzoties uz kultūrvēsturisko vērtību iepazīšanu un saglabāšanu, rūpēm par savu dzimto valodu un angļu valodas bagātināšanu, lai pieredzes bagātie audzēkņi varētu patstāvīgi vadīt ekskursijas ne tikai latviski.

Šobrīd nodarbības organizētas divās vecuma grupās:

1.grupa – sagatavošanās posms gidu skolas programmai, kurā pirmsskolas vecuma audzēkņi apgūst bāzes zināšanas vides izglītībā un angļu valodā.

2.grupa – izmantojot komunikatīvās prasmes (pamatā angļu valodā) sākumskolas vecuma audzēkņi apgūst pamatprasmes gida profesijai.

Interesanti, ka dažu audzēkņu aizrautība un izzināšanas vēlme ir saistījusies ar turpmāko ievirzi dzīvē – uzturēšanos dabā, iestāšanos jaunsargos, vēlāk zemessargos.

Vides pētnieku gidu skola „Let’s go!” vada pasniedzēja ar humanitāro un pedagoģisko izglītību, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas maģistre Iveta Eihe.

Nodarbības notiek piemērotā klasē ar pieeju interneta resursiem, vizuālā, audio, kā arī audiovizuālā materiāla atspoguļošanai.

 

Angļu valodas klubs „English club”

Pirmsskolas vecuma bērniemun pirmklasniekiem

Pedagogs: Iveta Eihe

26891216, ieihe@edu.riga.lv

Šeit Tu vari mācīties sasveicināties, skaitīt, nosaukt dažādas lietas, priekšmetus angļu valodā, dziedāt jaukas dziesmiņas, iegūt jaunus draugus un piedalīties interesantās aktivitātēs

NODARBĪBU GRAFIKS