DEJAS |
|||||||||
Audz. vec. |
Interešu izglītības programmaPedagoga vārds, uzvārds (kontakti) |
Nodarbību vieta |
PIRMDIENA |
OTRDIENA |
TREŠDIENA |
CETURTDIENA |
PIEKTDIENA |
SESTDIENA |
SVĒTDIENA |
4-25 |
Horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte” Diāna Gorska |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 318.t. |
15.30-16.50 3.i.p. 1.gr. 17.00-18.20 1.i.p. 1.gr. 18.30-19.50 1.i.p. 2.gr. |
15.30-17.30 3.i.p. 1.gr. 17.30-18.50 2.i.p. 1.gr. 19.00-20.20 3.i.p.2.gr. 20.20-21.40 3.i.p.2.gr. |
17.00-18.20 1.i.p.1.gr. 18.40-20.00 1.i.p.2.gr. |
15.30-17.30 3.i.p. 1.gr. 17.40-19.00 2.i.p. 1.gr. 19.10-21.10 3.i.p. 2.gr. |
10.00-12.00 3.i.p. 2.gr. 12.10-13.30 2.i.p. 1.gr. vai koncerts saskaņā ar plānu |
||
4-25 |
Diāna Gorska |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 318.t. |
13.40-15.00 1.i.p.1.gr. |
||||||
4-25 |
Horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte” Marina Dumberga |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 402.t. |
15.30-16.50 3.i.p. 2.gr. 16.50-18.10 2.i.p. 1.gr. 18.20-20.20 3.i.p. 1.gr. |
15.30-16.50 3.i.p. 2.gr. 16.50-18.10 2.i.p. 1.gr. 18.20-19.40 1.i.p.1.gr. 19.40-21.00 3.i.p.1.gr. |
15.30-16.50 3.i.p. 2.gr. 16.55-18.15 2.i.p. 1.gr. 18.20-19.40 1.i.p. 1.gr. 19.45-21.05 3.i.p. 1.gr. |
10.00-12.00 3.i.p. 1.gr. vai koncerts saskaņā ar plānu |
|||
4-25 |
Marina Dumberga |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 402.t. |
20.25-21.45 1.i.p.3.gr. |
21.05-21.45 1.i.p.3.gr. |
18.30-19.50 1.i.p.4.gr. | 19.55-21.15 1.i.p. 4.gr. |
12.05-13.25 1.i.p. 1.gr. 13.30-14.55 1.i.p. 2.gr. |
||
0.stāvs | 18.30-19.50 1.i.p. 4.gr. |
||||||||
6-25 |
Hip-hop deju studija „New Skill” Oļesja Kišinska |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 402.t. |
15.30-16.50 1.p. 1.gr. 17.00-18.20 2.i.p. 1.gr. 18.30-19.50 2.i.p. 2.gr. |
17.00-18.20 2.i.p.1.gr. | 12.00-13.20 1.i.p. 1.gr. 13.30-14.50 2.i.p. 1.gr. 15.00-16.20 2.i.p. 2.gr. 16.30-17.50 1.i.p. 2.gr. |
||||
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 0.stāvs |
18.00-19.20 1.i.p. 2.gr. |
18.30-19.50 2.i.p.2.gr | vai koncerts saskaņā ar plānu | ||||||
5-25 |
Inguna Cakule |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 318.t. |
18.10-19.30 1.i.p.1.gr. 19.35-21.35 2.i.p.1.gr. |
||||||
201.t | 18.10-19.30 1.i.p.1.gr. 19.35-21.35 2.i.p.1.gr. |
||||||||
11-25 |
Tatjana Bakšutova |
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 baleta zāle |
18.05-19.25 2.i.p.1.gr. 19.30-20.50 3.i.p.1.gr. |
17.00-18.20 1.i.p.1.gr. | 17.50-19.10 2.i.p.1.gr. 19.15-20.35 3.i.p.1.gr. |
17.00-18.20 1.i.p.1.gr. 19.00-20.20 3.i.p.1.gr. |
18.05-19.25 2.i.p.1.gr. 19.30-20.50 3.i.p.1.gr. |
10.30-11.50 3.i.p.1.i.p. |
|
7-20 |
Tatjana Bakšutova |
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 baleta zāle |
15.30-16.50 2.i.p.1.gr. 17.00-18.00 1.i.p.1.gr. |
15.30-16.50 2.i.p.1.gr. 17.00-17.40 1.i.p.1.gr. |
17.00-18.00 1.i.p.1.gr. |
||||
BJC “Daugmale” Aviācijas iela 15 |
15.20-16.40 2.i.p.1.gr. |
||||||||
10-25 |
Jeļena Naumova |
Rīgas Ziepniekkalna sākumskola Vienības gatve 184 aerobikas zālē |
15.20-16.40 3.i.p.1.gr. 16.45-18.05 2.i.p.2.gr. |
14.30-15.50 2.i.p.1.gr. 15.55-17.15 3.i.p.1.gr. 17.20-18.40 3.i.p.2.gr. |
16.45-18.05 2.i.p.2.g. |
14.30-15.50 2.i.p.1.gr. 15.55-17.15 3.i.p.1.gr. 17.20-18.40 3.i.p.2.gr. |
14.10-15.30 2.i.p.1.gr. 17.00-18.20 2.i.p.2.gr. 18.25-20.25 3.i.p.2.gr. |
11.30-12.50 3.i.p.1.gr. 12.55-14.55 3.i.p.2.gr. |
|
6-12 |
Jekaterina Mirončika |
Rīgas Ziepniekkalna sākumskola Vienības gatve 184 aerobikas zālē |
18.45-19.45 1.i.p.1.gr. |
15.20-16.40 1.i.p.2.gr. |
18.45-19.45 1.i.p.1.gr. |
15.35-16.55 1.i.p.2.gr. |