Dejas

DEJAS

Audz. vec.
Interešu izglītības programma
Pedagoga vārds, uzvārds  (kontakti)
Nodarbību vieta
PIRMDIENA
OTRDIENA
TREŠDIENA
CETURTDIENA
PIEKTDIENA
SESTDIENA
SVĒTDIENA
4-25

Horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte”

Diāna Gorska
29686163
diana.gorska@inbox.lv
Koncertmeistars
Māris Ivanovs

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
318.t.
15.30-16.50
3.i.p. 1.gr.
17.00-18.20
1.i.p. 1.gr.
18.30-19.50
1.i.p. 2.gr.
15.30-17.30
3.i.p. 1.gr.
17.30-18.50
2.i.p. 1.gr.
19.00-20.20  3.i.p.2.gr.
20.20-21.40  3.i.p.2.gr.
17.00-18.20 1.i.p.1.gr.
18.40-20.00 1.i.p.2.gr.
15.30-17.30
3.i.p. 1.gr.
17.40-19.00
2.i.p. 1.gr.
19.10-21.10
3.i.p. 2.gr.
10.00-12.00
3.i.p. 2.gr.
12.10-13.30
2.i.p. 1.gr.
vai koncerts saskaņā ar plānu
4-25

Horeogrāfija

Diāna Gorska
29686163
diana.gorska@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
318.t.
13.40-15.00
1.i.p.1.gr.
4-25

Horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte”

Marina Dumberga
29860305
marina.dumberg@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
402.t.
15.30-16.50
3.i.p. 2.gr.
16.50-18.10
2.i.p. 1.gr.
18.20-20.20
3.i.p. 1.gr.
15.30-16.50
3.i.p. 2.gr.
16.50-18.10
2.i.p. 1.gr.
18.20-19.40  1.i.p.1.gr.
19.40-21.00  3.i.p.1.gr.
15.30-16.50
3.i.p. 2.gr.
16.55-18.15
2.i.p. 1.gr.
18.20-19.40
1.i.p. 1.gr.
19.45-21.05
3.i.p. 1.gr.
10.00-12.00
3.i.p.  1.gr.
vai koncerts saskaņā ar plānu
4-25

Horeogrāfija

Marina Dumberga
29860305
marina.dumberg@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
402.t.
20.25-21.45
1.i.p.3.gr.
21.05-21.45
1.i.p.3.gr.
18.30-19.50  1.i.p.4.gr. 19.55-21.15
1.i.p. 4.gr.
12.05-13.25
1.i.p. 1.gr.
13.30-14.55
1.i.p. 2.gr.
0.stāvs 18.30-19.50
1.i.p. 4.gr.
6-25

Hip-hop deju studija „New Skill”

Oļesja Kišinska
26049610
ess0070@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
402.t.
15.30-16.50
1.p. 1.gr.
17.00-18.20
2.i.p. 1.gr.
18.30-19.50
2.i.p. 2.gr.
17.00-18.20  2.i.p.1.gr. 12.00-13.20
1.i.p. 1.gr.
13.30-14.50
2.i.p. 1.gr.
15.00-16.20
2.i.p. 2.gr.
16.30-17.50
1.i.p. 2.gr.
BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
0.stāvs
18.00-19.20
1.i.p. 2.gr.
18.30-19.50  2.i.p.2.gr vai koncerts saskaņā ar plānu
5-25

Mūsdienu deju grupa „Okey”

Inguna Cakule
29551783
INGUNAAC@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Jēkabpils iela 19a
318.t.
18.10-19.30
1.i.p.1.gr.
19.35-21.35
2.i.p.1.gr.
201.t 18.10-19.30
1.i.p.1.gr.
19.35-21.35
2.i.p.1.gr.
11-25

Eksotisko deju studija „Lala”

Tatjana Bakšutova
26472595
tais.dance@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
baleta zāle
18.05-19.25
2.i.p.1.gr.
19.30-20.50
3.i.p.1.gr.
17.00-18.20 1.i.p.1.gr. 17.50-19.10
2.i.p.1.gr.
19.15-20.35
3.i.p.1.gr.
17.00-18.20 1.i.p.1.gr.
19.00-20.20
3.i.p.1.gr.
18.05-19.25
2.i.p.1.gr.
19.30-20.50
3.i.p.1.gr.
10.30-11.50
3.i.p.1.i.p.
7-20

Horeogrāfija

Tatjana Bakšutova
26472595
tais.dance@inbox.lv

BJC “Daugmale”
Aglonas iela 39
baleta zāle
15.30-16.50
2.i.p.1.gr.
17.00-18.00
1.i.p.1.gr.
15.30-16.50
2.i.p.1.gr.
17.00-17.40
1.i.p.1.gr.
17.00-18.00
1.i.p.1.gr.
BJC “Daugmale”
Aviācijas iela 15
15.20-16.40
2.i.p.1.gr.
10-25

Deju kolektīvs „Akvarel”

Jeļena Naumova
26551121
naumova678@mail.ru

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola
Vienības gatve 184
aerobikas zālē
15.20-16.40
3.i.p.1.gr.
16.45-18.05
2.i.p.2.gr.
14.30-15.50
2.i.p.1.gr.
15.55-17.15
3.i.p.1.gr.
17.20-18.40
3.i.p.2.gr.
16.45-18.05
2.i.p.2.g.
14.30-15.50
2.i.p.1.gr.
15.55-17.15
3.i.p.1.gr.
17.20-18.40
3.i.p.2.gr.
14.10-15.30
2.i.p.1.gr.
17.00-18.20
2.i.p.2.gr.
18.25-20.25
3.i.p.2.gr.
11.30-12.50
3.i.p.1.gr.
12.55-14.55
3.i.p.2.gr.
6-12

Deju kolektīvs „Akvarel”

Jekaterina Mirončika
26721085
ekaterina.mironcika@gmail.com

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola
Vienības gatve 184
aerobikas zālē
18.45-19.45
1.i.p.1.gr.
15.20-16.40
1.i.p.2.gr.
18.45-19.45
1.i.p.1.gr.
15.35-16.55
1.i.p.2.gr.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *