VIZUĀLĀ UN VIZUĀLI PLASTISKĀ MĀKSLA |
|||||||||
Audzēkņu vecums |
Interešu izglītības programmaPedagoga vārds, uzvārds
|
Nodarbību vieta |
PIRMDIENA |
OTRDIENA |
TREŠDIENA |
CETURTDIENA |
PIEKTDIENA |
SESTDIENA |
SVĒTDIENA |
8-12 |
Seno spēļu izgatavošana un vadīšana Ēriks Klīvs |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 0.stāvs 025.t. |
16.40- 18.00 1.i.p. 1.gr. | 15.30- 16.50 1.i.p. 1.gr. | |||||
8-12 |
Ēriks Klīvs |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 0.stāvs 025.t. |
15.00- 16.20 1.i.p.1.gr. | 17.00-18.20 1.i.p. 2.gr. |
15.00- 16.20 1.i.p.1.gr. 16.40- 18.00 1.i.p. 2.gr. |
||||
9-25 |
Stikla mākslas darbnīca “Mozaīka” Ilze Rimicāne |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 406.t. |
14.30-15.50 2.i.p.1.gr. 16.00-18.00 3.i.p.1.gr. |
14.30-15.50 2.i.p.1.gr. 16.00-18.00 4.i.p.1.gr. |
15.00-17.00 1.i.p.1.gr. | 14.30-16.30 3.i.p.1.gr. 16.40-19.20 4.i.p.1.gr. |
|||
5-25 |
Dzintara un metāla apstrādes darbnīca “Rotiņa” Lūcija Kalniņa |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 310.t. |
12.50- 14.20 2.i.p.1.gr. 15.00-17.00 3.i.p.1.gr. |
14.00-15.30 2.i.p.1.gr. 15.40-17.40 3.i.p.1.gr. |
|||||
BJC “Daugmale” Maskavas iela 279/7 4.t. |
16.00-17.20 1.i.p.1.gr. |
13.30-14.50 1.i.p.1.gr. |
|||||||
5-25 |
Floristikas studija “Sniegaroze” Inta Valdena |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 405.t. |
15.10-17.10 2.i.p.1.gr. 17.15-20.00 2.i.p.2.gr. |
15.05-16.25 2.i.p.2.gr. 16.30-18.30 2.i.p.1.gr. |
|||||
5-25 |
Mākslas studija “Tekstūra un faktūra” Elga Šmite |
BJC “Daugmale” Maskavas iela 279/7 4.t. |
13.00-14.20 1.i.p.1.gr. 14.30-15.50 1.i.p.2.gr. 16.00-17.20 1.i.p.3.gr. |
11.00-12.20 1.i.p.1.gr. 12.30-13.50 1.i.p.2.gr 14.00- 15.20 1.i.p.3.gr. |
|||||
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 213.t. |
14.00- 16.45 1.i.p. 4.gr. |
||||||||
Mākslas studija “Dari un radi”
|
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 505.t. |
17.00-18.20 1.i.p.1.gr. |
16.00-17.20 1.i.p.1.gr. |
||||||
4-25 |
Iveta Aigare |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 205.t. |
14.00-15.20 1.i.p.1.gr. 15.25-16.45 1.i.p.2.gr. 16.50-18.50 2.i.p.1.gr. 18.55-20.55 3.i.p.1.gr. |
14.00-15.20 1.i.p.1.gr. 15.25-16.45 1.i.p.2.gr. 16.50-18.50 2.i.p.1.gr. 18.55-20.55 3.i.p.1.gr. |
|||||
5-25 |
Keramikas pulciņš „Brīnumpodiņš” Elīna Moisjuka-Vanaga |
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 213.t. |
16.50-18.10 1.i.p. 2.gr. |
18.15-19.35 1.i.p. 2.gr. |
|||||
BJC “Daugmale” Maskavas iela 279/7 4.t. |
16.30-17.50 2.i.p. 1.gr. 18.00-19.00 1.i.p. 1.gr. (pirmsskola) |
16.30-17.50 2.i.p. 1.gr. 18.00-19.00 1.i.p. 1.gr. (pirmsskola) |
|||||||
7-25 |
Dizaina un pērļošanas pulciņš „Varavīksne” Elīna Moisjuka-Vanaga |
BJC “Daugmale” Maskavas iela 279/7 4.t. |
15.00-16.20 2.i.p. 1.gr. |
15.00-16.20 2.i.p. 1.gr. |
|||||
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 213.t. |
14.00-15.20 1.i.p.1.gr. |
14.00-15.20 1.i.p.1.gr. |
|||||||
5-25 |
Akadēmiskās zīmēšanas studija „BrīnumOta” Elīna Moisjuka-Vanaga |
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 213.t. |
15.25-16.45 3.i.p. 1.gr. |
15.25-16.45 3.i.p. 1.gr. 16.50-18.10 2.i.p.1.gr. |
|||||
15-25 |
Guna Mēnese-Kudule |
BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 211.t. |
12.00- 13.20 2.i.p.1.gr. 13.30-14.50 2.i.p. 1.gr. |
||||||
7-15 |
Brigita Ulasa |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 302.t. |
14.00-15.20 1.i.p. 1.gr. 15.30-16.50 2.i.p. 1.gr. |
14.00-15.20 1.i.p. 1.gr. 15.30-16.50 2.i.p. 1.gr. |
|||||
7-15 |
Zīmēšanas un papīra plastikas studija “Pūķis” Brigita Ulasa |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 302.t. |
17.00-18.20 1.i.p.1.gr |
17.00-18.20 1.i.p.1.gr. |
|||||
4-25 |
Zīmēšanas un gleznošanas studija Konstantīns Glazunovs |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 303.t. |
16.00-17.20 2.i.p.1.gr. 17.25-18.50 2.i.p. 2.gr. |
16.00-18.50 3.i.p.1.gr. |
15.30 -17.35 1.i.p.1.gr. 17.35-19.00 3.i.p.1.gr. |
||||
5-16 |
Vizuālās mākslas un mākslas terapijas studija Indra Ozola |
BJC “Daugmale” Maskavas iela 279/7 4.t. |
15.00-17.00 1.i.p. 3.gr. 17.10-19.10 2.i.p. 2.gr. |
||||||
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 302.t. |
15.00-17.00 1.i.p.1.gr. 17.00-17.40 2.i.p. 1.gr. |
12.00-14.00 1.i.p.2.gr. 14.10-16.10 2.i.p.1.gr. |
|||||||
9-25 |
Šūšanas un piegriešanas darbnīca “Adatiņa” Olga Aļeksejeva |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 404.t. |
16.00-17.25 3.i.p.1.gr. 17.30-18.10 3.i.p.2.gr. 18.15-18.55 3.i.p.2.gr. 19.00-19.40 4.i.p.1.gr. 19.45-20.25 4.i.p.1.gr. |
16.00-17.25 2.i.p.1.gr. 17.30-18.10 3.i.p.2.gr. 18.15-18.55 3.i.p.2.gr. 19.00-19.40 4.i.p.1.gr. 19.45-20.25 4.i.p.1.gr. |
14.30-15.55 2.i.p.1.gr. 16.00-16.40 3.i.p.1.gr. 16.45-17.25 3.i.p.1.gr 17.30-18.10 3.i.p.2.gr. 18.15-18.55 3.i.p.2.gr. 19.00-19.40 4.i.p.1.gr. 19.45-20.25 4.i.p.1.gr. |
||||
Ebreju privātā vidusskola “Habad” Lāčplēša iela 141 308.t. |
14.00-16.50 2.i.p.2.gr. |
||||||||
Rīgas Austrumu vidusskola Viļānu iela 13 012.t. |
13.30-16.20 1.i.p. 1.gr. |
||||||||
5-7 |
Inga Korņejeva |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 505.t. |
12.45-13.45 1.i.p. 1.gr. |
12.45-13.45 1.i.p. 2.gr. |
12.45-13.45 1.i.p. 1.gr. |
||||
5-11 |
Leļļu tērpu šūšanas darbnīca “Prasmīgās rociņas” Irina Jevdokimova |
BJC “Daugmale” Jēkabpils iela 19a 404.t. |
10.30-11.50 2.i.p.1.gr. 11.55-13.15 2.i.p.1.gr. |
||||||
417.t. | 17.45-19.05 2.i.p.1.gr. |