2019 NOVEMBRIS

Novembris

Sports

BJC “Daugmale” un Rīgas mēroga pasākumi, sacensības

Nosaukums Laiks Vieta Organizators Kontaktpersona Pielikumi. Komentāri.
Rīgas kauss kāpšanas sportā veterāniem, 2.posms 3.11. BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 LACA, LAK Kaspars Vilks
LACA sacensības sasaitēm 10.11. BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 BJC “Daugmale”, LACA

Kaspars Vilks

Gundega Meļķe

Rīgas Šaha skolas 2019.g.čempionāts 22.11.-24.11. Rīgas Šaha skola, Tallinas iela 6 Poļina Ni
BJC “Daugmale” sacensības alpīnisma tehnikā “Sasaistes” H,E grupām 26.11. BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 BJC “Daugmale”

Ilona Purmale

Gundega Meļķe

Rīgas atklātās sacensības kāpšanas sportā D,C,B grupām 30.11. un 1.12. BJC “Daugmale” Aglonas iela 39 BJC “Daugmale” Kaspars Vilks
Rīgas pilsētas starpskolu sacensības Novembris Rīgas Šaha skola, Tallinas iela 6 Poļina Ni
Klasifikācijas turnīri šahā 4.sp.kl., 3.sp.kl., 2.sp.kl., 1.sp.kl. Novembris Rīgas Šaha skola, Tallinas iela 6 Rīgas Šaha skola Poļina Ni

Latvijas un starptautiska mēroga pasākumi, sacensības

Nosaukums Laiks Vieta Organizators Kontaktpersona Pielikumi. Komentāri.
Starptautiskais turnīrs cīņās “Baltic Cup” 10.11. Igaunija, Viljandi Andrejs Šmigarevs
FINCUP lēcienos uz batuta 1.11.-3.11. Somija Ludmila Tarasenko Svetlana Fokina
Cerību kauss lēcienos uz batuta 3.11. BJC “Daugmale”, Vizlas iela 1 Latvijas Vingrošanas federācija  
Latvijas Republikas čempionāts pieaugušajiem lēcienos uz batuta 3.11. BJC “Daugmale”, Vizlas iela 1 Latvijas Vingrošanas federācija  
Nordik karatē čempionāts 16.11. Lietuva, Viļņa Gints Feldmanis
Latvijas kausa boulderingā 3.posms 16.-17.11. Rīga SSK “Skala” Kaspars Vilks
Krievijas atklātās sacensības lēcienos uz batuta 21.-24.11. Krievija, Ivanovo Vera Antone
Starptautiskais turnīrs cīņās “Helsinki Open” 23.11. Somija, Helsinki Andrejs Šmigarevs
Sacensības lēcienos uz batuta 22.11.-23.11. Lietuva, Visaginesa Ludmila Tarasenko Svetlana Fokina
“Junnij akrobat” lēcienos uz batuta 29.11.-30.11. Krievija, Kaļiņingrada Ludmila Tarasenko Svetlana Fokina
Kāpšanas sporta sacensības “Novadnieki open” 24.11. Novadnieki Biedrība “Novadnieku attīstībai” Kaspars Vilks
Zemgales novada karatē čempionāts (līdz 13 gadiem) 24.11. Ozolnieki Gints Feldmanis
Latvia Open 2019 & Fudzi turnīrs karatē 24.11. Salaspils Gints Feldmanis
“Baltic Funakoshi Cup” karatē 30.11. Daugavpils Gints Feldmanis
Starptautiskais turnīrs cīņās “Kuldkaru Open” 30.11. Igaunija, Kohtla-Jarve Andrejs Šmigarevs
Tehniskā jaunrade

BJC”Daugmale” un Rīgas mēroga pasākumi, sacensības 

Nosaukums Laiks Vieta Organizators Kontaktpersona Pielikumi. Komentāri.

Latvijas un starptautiska mēroga pasākumi, sacensības

Nosaukums Laiks Vieta Organizators Kontaktpersona Pielikumi. Komentāri.

Kultūra, radošās industrijas un pirmsskola

BJC “Daugmale” un Rīgas mēroga pasākumi

Nosaukums Laiks Vieta Organizators Kontaktpersona Pielikumi. Komentāri.
Mūsdienu deju koncerts-konkurss “Rudens zvaigznes” Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs
Rīgas bērnu un skolēnu Lego konstruktoru radošais konkurss-izstāde “Latvijas armijai 100” 11.11.-27.11. PBJC “Altona”, Ruses iela 13 PBJC “Altona” Sandra Bērziņa
Integrācijas skoliņas “Rūķīši” (2.grupa) pasākums “Latvijai dzimšanas diena!” – ekskursija uz Latvijas Kara muzeju, 2.grupa un 3.grupa
14.11. BJC “Daugmale” BJC “Daugmale”

Liene Krūmiņa

Sandra Bērziņa

Integrācijas skoliņas “Rūķīši” (2.grupa) pasākums “Latvijai dzimšanas diena!” 14.11. BJC “Daugmale” BJC “Daugmale” Liene Krūmiņa
Integrācijas skoliņas “Rūķīši” (3.grupa) pasākums “Latvijai dzimšanas diena!” 14.11. BJC “Daugmale” BJC “Daugmale” Sandra Bērziņa
Latvijas dzimšanas dienas svinības Pirmsskolas vecuma bērnu vispārattīstošajā pulciņā “Smailīte” (1.grupa; 2.grupa) 14.11. BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 BJC “Daugmale” Dace Veigule
Pasākums veltīts valsts svētkiem “Augsim Latvijai!” 11.11. BJC “Daugmale” BJC “Daugmale”

Iveta Eihe

Viva Dzene

 Labdarības festivāls “Dvēseles Elpa 2019” 24.11. Vef kultūras pils Irina Orlova

Diāna Gorska

Marina Dumberga

Rīgas vispārējo izglītības iestāžu 4.klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!”, pusfināli 26.11., 28.11. Latvijas Ugunsdzēsības muzejs, Hanzas iela 5 BJC “Daugmale” Ilze Rimicāne

Inga Korņejeva

Iveta Eihe

Everita Kalks

Latvijas un starptautiska mēroga pasākumi

Nosaukums Laiks Vieta Organizators Kontaktpersona Pielikumi. Komentāri.
Starptautiskais deju konkurss “Grand Prix Riga 2019” 3.11. Maskavas Nams Jūlija Tihomirova

Diāna Gorska

Marina Dumberga

Rīgas pilsētas fināla konkurss Horeogrāfiskajam ansamblim “Pērlīte”, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem 05.11. VEF kultūras pils, Ropažu iela 1 VISC, Diāna Gavare

Diāna Gorska

Marina Dumberga

III Starptautiskais Horeogrāfijas konkurss “Grand Prix 2019” 22.11.-24.11. Jūrmalas kultūras centrs Jūlija Tihomirova

Diāna Gorska

Marina Dumberga

14.Starptautiskais bērnu un jauniešu mākslas konkurss “Debut Premium 2019” 22.11.-24.11. Koncertzāle “Studio 69” Impressa producentu centrs

Diāna Gorska

Marina Dumberga

Starptautiskais deju konkurss “L.I.R.A” 27.11. Kultūras pils “Ziemeļblāzma”

Diāna Gorska

Marina Dumberga

Izstādes

BJC “Daugmale” mēroga izstādes un svinīgie atklāšanas pasākumi

Nosaukums Laiks Vieta Organizators Kontaktpersona Pielikumi. Komentāri.
BJC “Daugmale” mākslas pulciņu radošo darbu izstāde “Mūsu stāsti Latvijai” /izstāde, veltīta Latvijas Republikas svētkiem/ 11.-27.11. BJC “Daugmale”, Jēkabpils iela 19a, 201., 216.telpas BJC “Daugmale” Viva Dzene

NOLIKUMS

pieteikums

“Augsim Latvijai!” un BJC “Daugmale” mākslas pulciņu radošo darbu izstādes “Mūsu stāsti Latvijai” atklāšana un laureātu apbalvošana 11.11. BJC “Daugmale” BJC “Daugmale” Iveta Eihe Viva Dzene

Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga izstādes un svinīgie atklāšanas pasākumi

Nosaukums Laiks Vieta Organizators Kontaktpersona Pielikumi. Komentāri.
Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas izstāde-konkurss “Mans portrets Latvijai” 28.10.-29.11. Rīgas Kultūras centrs “Iļģuciems”, Lidoņu iela 27, k-2 Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” Elīna Moisjuka-Vanaga 25.10. darbu iesniegšana
Rīgas pilsētas skolu vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas izstāde-konkurss “Tradicionālās kultūras mantojums – Dižkoku tēls” 29.10.-26.11. Rīgas Pļavnieku pamatskola, Jāņa Grestes iela 14 Rīgas Pļavnieku pamatskola sadarbībā ar RD IKSD SJP Elīna Moisjuka-Vanaga 7.-18.10. darbu iesniegšana
Bērnu un jauniešu mākslas, datorgrafikas un foto darbu konkurss-izstāde “Optiskā ilūzija – 2”
5.11.-22.11. MJC “Praktiskās estētikas skola” MJC “Praktiskās estētikas skola”

Brigita Ulasa

Konstantīns Glazunovs

Indra Ozola

ekateina Staverska

 
Rīgas atklātā bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss-izstāde “Puzurs 21.gadsimtā” 7.11.-17.12. Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88 Rīgas Jauno tehniķu centrs

Elīna Moisjuka-Vanaga

Ilze Rimicāne

Brigita Ulasa

4.11. darbu iesniegšana
Konkurss “Praktiskā atkritumu māksla”
12.11.-19.11. SIA “Eko Getliņi” telpas, Kaudzīšu iela 57, Rumbula, Stopiņu novads SIA “Eko Getliņi”

Ilze Rimicāne

Olga Aleksejeva

 
Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss-labdarības akcija “Sniedziņš sniga putināja” 25.11.-12.12. Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietnē “Gaiļezers”, Juglas iela 20 Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” Elīna Moisjuka-Vanaga, Ilze Rimicāne, Brigita Ulasa, Konstantīns Glazunovs, Lūcija Kalniņa, Indra Ozola, Elga Šmite, Dace Timule 25.11. darbu iesniegšana

Brīvais laiks

Nosaukums Laiks Vieta Organizators Kontaktpersona Pielikumi. Komentāri.
Radošā darbnīca “Gribu būt redzams” 02.11. BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 BJC “Daugmale” Līva Ālīte
Radošā aktivitāte “Gatavojam stendu par Latvijas valsts svētkiem” 7.11. un 14.11. BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 BJC “Daugmale” Ārija Bardovska
Viktorīna par mūsu zemi Latviju 15.11. BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 BJC “Daugmale” Agnese Ozoliņa
Ikgadējais faktu spēles konkurss “Latvija 2019” 19.11. BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 BJC “Daugmale” Zane Urtāne
Ziemas biljarda turnīrs “Rūķu kauss” 25.11. BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 BJC “Daugmale” Dainis Svistuhins
Andrejdienas aktivitātes 30.11. BJC “Daugmale”, Maskavas iela 279/7 BJC “Daugmale” Ilze Avotiņa

Metodiskais darbs, pieredzes apmaiņa, interešu izglītības popularizēšana

Nosaukums Laiks Vieta Organizators Kontaktpersona Pielikumi. Komentāri.
Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skate – darbu prezentācija 4.-5.11. Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar RD IKSD Inga Korņejeva
Pieredzes apmaiņa Karjeras dienas ietvaros – Rīgas 92.vidusskolas 5.klase
13.11. BJC “Daugmale”, Aglonas iela 39 BJC “Daugmale” Iveta Eihe
Rīgas interešu izglītības audzēkņu un pedagogu Gada balva 21.11. LU Akadēmiskā centra Zinātņu māja Jelgavas ielā 2 RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldes Sporta un interešu izglītības iestāžu nodaļa, Linda Strazdiņa Edgars Šāblis
Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skate – izstādes atklāšana, laureātu apbalvošana 14.11. Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar RD IKSD Inga Korņejeva
Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skate – darbu izstāde 21.11.-6.12. Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar RD IKSD Inga Korņejeva
Pieredzes apmaiņas brauciens Rīgas interešu izglītības iestāžu direktoru vietnieku brauciens uz Bausku, Klaipēdu
  Bauska Klaipēda RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldes Sporta un interešu izglītības iestāžu nodaļa

Ēvalds Masaļskis

Aiga Gūtmane

Maruta Karaševska

Pieredzes apmaiņas vadības vizīte no TJC “Annas 2”   BJC “Daugmale” BJC “Daugmale”

Ēvalds Masaļskis

Aiga Gūtmane

Maruta Karaševska

Edgars Šāblis

BJC “Daugmale” pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšana 1.09.-31.05. BJC “Daugmale” BJC “Daugmale”

Ēvalds Masaļskis     

Aiga Gūtmane

Maruta Karaševska

Inga Korņejeva

Kaspars Sparāns

BJC ,,Daugmale” pasākumu darba plāns

2019 SEPTEMBRIS

2019 DECEMBRIS

2020 MARTS

2020 JŪNIJS

2019 OKTOBRIS

2020 JANVĀRIS

2020 APRĪLIS

2020 JŪLIJS

2019 NOVEMBRIS

2020 FEBRUĀRIS

2020 MAIJS

2020 AUGUSTS