Grāmatas “Kāpšanas sports. Teorija un prakse” prezentācija Bērnu un jauniešu centrā “Daugmale”

Grāmatas “Kāpšanas sports. Teorija un prakse” prezentācija Bērnu un jauniešu centrā “Daugmale”

Jaukā un siltuma apņemtā atmosfērā 6.februārī Santa Vilka prezentēja Ingas Liepiņas un savu grāmatu “Kāpšanas sports. Teorija un prakse” Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” kāpšanas sporta audzēkņiem, kā arī citiem interesentiem.

Santa Vilka aizrautīgi vēstīja gan par savu personīgo pieredzi saistībā ar klinšu kāpšanu, gan informācijas apkopošanu grāmatas rakstīšanai, sarežģījumiem un to risināšanu.

Grāmatā “Kāpšanas sports. Teorija un prakse” autores prasmīgi atspoguļo kāpšanas sportu, sniedzot teorētisku informāciju par kāpšanas sporta disciplīnām, to raksturojumu, attīstību, inventāru, līdz pat ļoti praktiskiem ieteikumiem kāpšanas sporta treniņos sākot ar psiholoģisku sagatavošanos treniņam un taktisku sagatavošanos sacensībām līdz pat specifiski tehniskiem ieteikumiem fizisko īpašību attīstīšanai kāpšanas sportā.

Ir lieliski, ka katrs grāmatas lasītājs tajā var meklēt atbildes sev – tiem, kuri nav pazīstami ar kāpšanas sportu, ieskatu un pamatzināšanas, bet tiem, kuri ar kāpšanas sportu ir uz “tu”, papildināt savas zināšanas teorētiskā un praktiskā aspektā.

Vēlam autorēm neapstāties pie sasniegtā, bet turpināt šo bagātīgo tematu apskatīt dziļāk!

 

Izglīības metodiķe Iveta Eihe