Kāpšanas sportisti triumfē Krievijā

Kāpšanas sportisti triumfē Krievijā

No 18. maija līdz 27. maijam Krievijā norisinājās Krievijas atklātais čempionāts alpīnismā, kurš norisinājās Viborgas pilsētā Ļeņiņgradas apgabalā. Sacensībās piedalījās komandas no visas Krievijas – no Kazaņas, Maskavas, Pēterburgas, Irkutskas, Vologdas. Sacensību organizatoriem pieteikumu sarakstā vairs nav pārsteigumu, redzot Latvijas izlasi pieteikumā, jo kā ir jau ierasts Latvija dodas uz šīm sacensībām jau gadu desmitus un vienmēr atklāšanas ceremonija piemin “Kā tad bez Latviešiem” Sacensības tika izveidotas V. Jegorova vārdā un šogad šīs bija jau 55. sacensības, kas pēdējos gados piesaista aizvien vairāk un vairāk reģionus un nu jau pēdējos 3 gadus šīs ir Krievijas Čempionāts.

Latvijas izlasi pārstāvēja BJC “Daugmale” treneri ar audzēkņiem un LACA (Latvijas Alpīnistu un Ceļotāju Asociācija). Krievijas Čempionāts norisinās trīs dienu garumā, kur dalībniekiem jāveic vairākas disciplīnas gan četru cilvēku sastāvā, gan divu cilvēku sastāvā.

Lieliski rezultāti BJC “Daugmale” trenerim Kasparam Vilkam ar kāpšanas sportisti Elzu Baraku, kas spēja ielauzties starp labākajiem un sacensību noslēguma dienā izcīnīt 1. Vietu!

Kopvērtējumā BJC “Daugmale” sportisti izcīnīja 1.vietu!

Apsveicam ar rezultātiem !