Rotaļas ar krāsu un formu

Rotaļas ar krāsu un formu

Ar gaišu pavasarīgumu sirdī un prieku svinīgajā pasākumā noslēgusies Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studijas “BrīnumOta”, keramikas pulciņa “Brīnumpodiņš” un studijas “Zīmēšana un gleznošana” audzēkņu radošo darbu izstāde “Rotaļas ar krāsu un formu”.

—> FOTO

Pasākumā dzirdējām gan izstādes mazo mākslinieku pedagogu Elīnas Moisjukas-Vanagas un Konstantīna Glazunova atsauksmes par mākslu, darbu veidošanas procesu un izstādi, gan Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” vadības, pedagogu un arī audzēkņu viedokļus.

Pasākums izvērtās skanīgs, jo rotaļas ar krāsu un formu tika atspoguļotas arī mūzikas mākslā – paldies Muzikālās studijas “Gamma” flautas spēles audzēknei Renātei Vēverei, viņas pedagogam Diānai Pavlovskai, koncertmeistaram Mārim Ivanovam!

Un pasākums izvērtās ļoti kustīgs, jo rotaļas ar krāsu un formu tika atspoguļotas arī teātra mākslā – paldies Teātra studijas “Akcents” audzēkņiem un viņu pedagogam Sandrai Miezei! – liekot pasākuma apmeklētājiem krāsu un formu gan sataustīt, gan atpazīt un atrast.

Pēc svinīgā pasākuma ikvienam tika sniegta iespēja apskatīt izstādi, kurā zīmējumos tika atspoguļota dzīvnieku, ziemas un dabas tematika un keramikā veidoti darbi. Interesanti šķita keramikā veidotie labirinti, kuri ir pielietojami praktiski.

Lai iepazītu un izmēģinātu darbu ar mālu un virpošanu, sakām paldies Keramikas darbnīcas pedagogam Dacei Timulei, kura demonstrēja virpu darbībā un iesaistīja visus interesentus māla veidošanas procesā.

Novēlām BJC “Daugmale” mazajiem māksliniekiem un viņu pedagogiem, lai daudz radošu domu un ideju materializējas mākslas darbos!

Iveta Eihe, Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” interešu izglītības metodiķe, kultūras pasākumu organizatore